Преслава се оказа в силна конкуренция със себе си след като в рамките на броени часове пусна няколко нови сингъла с видеоклипове. Всички те са част от албума й „Улицата“, който излезе преди дни.

Така преди седмица в седмичната класация 50-те Най… читателите на Signal.bg първо дадоха своята силна подкрепа за драматичното откровение „Писмо“, а в актуалното издание на чарта друга нова песен на Преслава се позиционира на лидерската позиция и това е „С нервите съм зле“, като веднага след нея се нарежда прочувственото „Писмо“.
В челната тройка третото място се заема от Алисия и Ванеса с хитовия им дует „Мания“.
Може да проследите цялата класация тук: 50-те най… 2024 – брой №47
Кои са вашите фаворити тази седмица? Гласуването вече стартира и може да подкрепите любимите си песни и изпълнители тук: Попфолк класация 50-те най… 2024 (№48) – ГЛАСУВАНЕ










