Новини

Отговори
veli1199
Регистриран: 06 ное 2010 09:40

Re: Новини

Мнение от veli1199 » 20 мар 2012 15:21

Камелия смята, че лични отношения се проектират върху феновете

Камелия споделя пред сп. LOVE style, че за 15 години музикална кариера на няколко пъти ѝ се е искало да си тръгне от сцената. За нея войната между почитателите на Преслава и Галена, която видяхме по време на раздаването на музикалните награди на "Планета", са "лични отношения, проектирани върху феновете".

Вечният символ на попфолка - Камелия, която отскоро е и актриса в новия сериал "Ракия сънрайз" признва, че вече иска да стане майка, дори е мислила да осинови дете. "Готова съм дори друга жена да износи нашето дете с Цветин" - до болка откровена е звездата, пише lifestyle.

Доскоро тя се изявяваше като тв водеща на предаването "Споделено с Камелия", но беше уволнена неочаквано. "Не съм ревала, не съм се тръшкала, не съм се оплаквала" - казва певицата по въпроса, но признава, че сега не гледа "Споделено с Вихра".

Слави Трифонов ѝ се обадил да я покани за ролята в сериала му "Ракия сънрайз", докато тя била на масаж, и едва за два дни взела решението да се приеме, въпреки че преди време отказала предложение за главна роля от френски режисьор.

Потребителски аватар
toty93
Respect
Respect
Регистриран: 13 яну 2012 14:30
Любима певица: ГЕРГАНА
Компания: ПАЙНЕР
Подпис от: Dark Horse
Контакти:

Мнение от toty93 » 23 мар 2012 12:22

11 фолк певици в битка за перфектно тяло

11 фолк певици са сред VIP-красавиците, номинирани за наградите на конкурса "Perfect body", който ще събере известни личности от различни сфери на 28 март в Sin City. Конкурсът, чиито права държат Цвети Разложка и Нина Норд, се провежда за втора поредна година.
За най-красив естествен бюст тази година ще мерят сили моделката и бизнесдама Гери Дончева, Диана Стоянова - Lady Bulgaria Universe 2010, Венета Харизанова и Lady Bulgaria Millenium 2011 Яна Анатольевна. Най-красивият тунингован бюст е категория, оспорвана от Анелия, Алисия, Кали и Златка Димитрова.
Лияна и Вили Сечкова са сред номинираните за най-красиви крака, а за наградата за най-секси устни ще се борят Галена, Десислава - Dess, Николета Лозанова и Мария Илиева. Преслава и Емануела са включени в категорията най-красива усмивка, а за най-красива коса са номинирани Малина, Маги Желязкова, Гери Райчевска и Андреа.
За цялостна визия ще мерят сили Камелия, Ирен Онтева, Галена, Емануела и Ивана Скендерова, а сред мъжете - DJ Дамян, Ники Китаеца, Александър Беседин, Мартин Камбуров и Богомил Брезин.
До смърт да ме раняват и без дъх да ме оставят.
Изображение
Във последния миг живот, "Обичам те!" ще кажа.

Потребителски аватар
toty93
Respect
Respect
Контакти:

Мнение от toty93 » 25 мар 2012 14:48

Камелия: Животът ми беше попфолк

Изображение

Камелия споделя, че не е мечтала да бъде актриса, въпреки че се забавлява искрено покрай новото предизвикателство, което й поднесе Слави Трифонов, канейки я в сериала "Ракия сънрайз"."Мечтала съм да бъда певица и се радвам, че успях да правя неща, които да стигат до хората и неща, които лично на мен ми харесват. Нито съм мечтала за телевизионна кариера като водеща, нито пък за актриса. И тези неща, когато ми се случиха беше нещо ново и различно за мен, и много радващо"- казва Камелия в "Тази неделя" по БТВ.Певицата разказва, че се работи супер с хората на Слави Трифонов, които доста й помагат да изиграе образа на Калудка. Тя получила поканата за сериала в същия ден, когато предаването й "Споделено с Камелия" тръгнало с новата водеща Вихра: "Този ден, когато стартира предаването с новата водеща, Слави ми се обади и ми предложи".Камелия е признавала неведнъж, че с приятеля й Цветин правят опити за дете, но за момента безуспешни, въпреки че физиологично и двамата са добре. "При мен, може би, стресът, това натоварване, оказват влияние и аз от една година насам го давам по-лежерно. Някак си пренаредих приоритетите си. Ако преди животът ми беше попфолк и брой на участия в тетрадката ми, то към днешно време обръщам повече внимание на хората около себе си, на природата..." - споделя тя.
Изображение

veli1199

Мнение от veli1199 » 30 мар 2012 20:09

Камелия спечели “Вечна балада на 2011″ от
Радио "Романтика"

За носител на приза “Вечна балада на 2011″ журито определи една от най-харесваните песни на Камелия - “Залеза и зората”.

Потребителски аватар
toty93
Respect
Respect
Контакти:

Мнение от toty93 » 05 апр 2012 22:32

Камелия получи 5 биса по време на свое участие

Изображение

Само преди месец Камелия получи специалната награда на "Пайнер" за 15 години творческа дейност, в които успя да изгради репутация на фолк звезда със собствен стил и впечатляващ репертоар.Тя отдавна се е доказала като най-екстравагантната певица в попфолка. Звездата успява да прикове вниманието на феновете както със своите хитове, така и с неподражаемо сценично присъствие.Изпълнителката отново направи възпламеняващо шоу и по време на снощното си участие в столичен клуб. Тя изпълни всички свои хитове, сред които "Огън момиче", "Луда по тебе", "Оргазъм", "Залеза и зората" и др.Кулминацията на вечерта бе появата на духовия оркестър Vivo Монтана. Десетината музиканти и Камелия изпълниха заедно на сцената балканските хитове "Буба Мара", "Месечина", "Калашников". Kупонджиите изригваха след всяко изпълнение и върнаха пет пъти на бис огненото момиче.
Изображение

Потребителски аватар
toty93
Respect
Respect
Контакти:

Мнение от toty93 » 10 апр 2012 15:26

Камелия: На мои участия пея доста балади

Изображение

От няколко години насам все повече изпълнители коментират, че се ограничават в записите на баладични песни, защото това е репертоар, който не се изпълнява по участия и остава само за излъчвания по медиите. Нещо повече, много от фолк звездите разкриват, че в клубовете балади изобщо не се допускат, а шефовете на заведенията изискват да се пеят само динамични парчета.В тази връзка Камелия коментира пред "Планета": "Много интересно нещо чух, че в нощните клубове не се давало да се пеят балади. Мен много ме учуди това, защото не го чувам за първи път. Спокойно мога да кажа, че на мои участия пея доста баладични песни. Избухват на "Ти си...", "Къде си ти", "Залеза и зората" - винаги завършвам с нея. Смело мога да кажа, че няма тотална забрана. Ако изпълнителят има достатъчно сила да изнесе песента, да зарази хората, което е най-важно, да ги докосне и те да реагират - няма забрана за песни. Има балади, които могат да те приспят и да изгонят гостите, но не говоря за тях, а за вечните песни, които винаги стигат до сърцата на хората" - обяснява тя.Прелюбопитно отличие получи Камелия на т.нар. "Любовни музикални награди" на радио Романтика - "Вечна балада на 2011 година" за "Залезът и зората". Каквото и значение да влагат организаторите в тази награда, ако нещо е вечно, то няма как да бъде в граници, още повече пък на една година. Вън от съмнение, "Залезът и зората" е един от най-големите фолк хитове и вече десетилетие радва меломаните.
Изображение

veli1199

Мнение от veli1199 » 17 юни 2012 09:36

Камелия предпочете родното Черноморие

Седмица време отдели Камелия за кратка морска ваканция. Фолк звездата на "Пайнер" отново посети българското Черноморие за своята първа лятна почивка още преди разгара на отпускарски сезон.

Южното ни крайбрежие пък е предпочитано от нея и половинката й Цветин, затова и тази година двойката избра плажовете на юг от Приморско и Китен за своя отдих. Двамата са привърженици на самотните и диви кътчета, където могат да останат необезпокоявани край морския бряг. Страстта на певицата да постигне равен слънев загар навсякъде по тялото си остана скрита от чужди погледи и любопитни папараци, съобщават от телевизия "Планета".

Следващата сряда, 20 юни, Камелия ще бъде сред гост-звездите на промоцията на новия албум на Емилия, където ще поднесе и своя музикален поздрав към колежката си и феновете.

Потребителски аватар
nenooo123
Регистриран: 28 окт 2009 16:30
Любима певица: ♥Десислава♥

Мнение от nenooo123 » 24 юни 2012 18:46

Камелия: Не виждам смисъл в това да правя клипове!

Камелия вече няма желание да снима клип на песента "Лошо действаш ми", която представи на наградите на телевизия "Планета". Фолк звездата заяви в телевизионен ефир, че сингълът й така и не е получил достатъчна ротация.

"Направих една песен, която я представих на наградите /б.а. на "Планета"", която така и не се завъртя по телевизията, т.е. не завъртяха това клипче от наградите. Имах желание да снимам и клип, вече нямам желание да снимам клип! Убивам си желанието, не виждам смисъл в това!" - сподели Камелия в "Карбовски: Директно"

Изпълнителката е на фолк сцената 15 години и е категорична, че в тази професия, противно на всеобщото мнение, не се печели лесно.

"Не се изкарват лесно парите. Изкарват лесно тези, които и лесно ги харчат, безсмислено, ей така ги хвърлят. Но когато си влагаш парите в нещо качествено и нещо, което го обмисляш дълго време, никой не ги изкарва лесно" - коментира тя.

Многобройните почитатели на Камелия отдавна се надяват тя да започне да пуска по-често нови сингли. Певицата обаче на няколко пъти в свои интервюта подчертава, че ще прави нови парчета само, когато е убедена, че има необходимост от това. "Има песни, ще правя, но когато го почувствам" - каза отново тя.
Десислава завинаги в моето сърце!

veli1199

Мнение от veli1199 » 03 юли 2012 13:46

Дали Камелия ще е сред треньорите в "Гласът на България"?

Фолк звездата Камелия ще е един от треньорите във втория сезон на музикалното реалити "Гласът на България", предполагат различни издания. Продуцентите на формата все още не издават кои ще са тазгодишните треньори на кандидатите за музикална слава, но медийните спекулации по темата отдавна започнаха и нищо чудно някои от тях да съвпаднат с решението на организаторите на "Гласът на България".

Така например от Glory.bg пишат, че по всяка вероятност звездата на "Пайнер" ще заеме мястото на Ивана в журито и ще е представителя на попфолка в четиричленната комисия, оценяваща талантите. Идеята за това, Камелия да стане част от шоуто се родила по време на работата й в сериала "Ракия сънрайз". Екипът на Слави Трифонов бил на мнение, че хитовата блондинка ще се справи отлично в музикалния формат, а и освен това, досега не е влизала в такава роля за друг проект. Очаква се и другите трима членове на комисията да бъдат нови имена, а не миналогодишните – Кирил Маричков, Миро и Мариана Попова. Спрягат се имената на Графа, Йорданка Христова, Данчо Караджов, Мишо Шамара и други.

Заради фактът, че Камелия направи своеобразно потвърждение на новината, споделяйки на стената във фейсбук профила си статията на електронното издание, феновете са категорични, че фолк звездата ще бъде ментор във втория сезон на риалитито, което вече набира участници.

До 8 юли всички талантливи певци могат да се запишат за кастинга на "Гласът на България" като попълнят онлайн заявление glasatnabulgaria.bg.

По традиция само качествени изпълнения ще бъдат допуснати до телевизионния кастинг на "Гласът на България”, като кандидатите с фалшиви, комични, нелепи или търсещи краткосрочна слава изпълнения няма да бъдат излъчени в ефира на bTV. Телевизионното излъчване ще започне с кастингите "на тъмно”, в които външният вид и поведението на кандидатите ще останат скрити за четиримата звездни треньори. Гласът на кандидатите е единственият критерий, по който те ще бъдат първоначално селектирани, информират продуцентите на риалитито.

Потребителски аватар
.:Maria:.
Регистриран: 01 окт 2010 17:21
Любима певица: Десислава
Любим певец: Фики
Компания: Пайнер
Контакти:

Мнение от .:Maria:. » 29 окт 2012 16:33

Камелия с песен от Alek Sandar
Изображение

Alek Sandar работи по няколко нови проекта за попофлк изпълнители, разкри той при гостуването си в "Открит микрофон" на Signal.bg.

Младият певец, композитор и музикален продуцент сподели, че макар да не живее в България, следи новите тенденции в музиката у нас.

Alek Sandar съобщи, че е направил песен за Камелия. Наскоро той имал възможността да бъде на нейно участие и на живо се уверил в изключителния професионализъм на фолк звездата.

"Работя и за други изпълнители, но мога да кажа за първи път в ефир, че в момента работим с Камелия. Една певица, която знае какво иска, много е в час с всичко - като световно виждане на нещата, като философия. За нея песента е готова и ще влезем в студио, за да я запише съвсем скоро. Музиката е моя, текстът е на една много хубава текстописка - Траяна Каписъзова, за която тепърва ще се чува, защото тя работи по много проекти и прави много хубави неща. С нея се сработихме и си допаднахме като творци" - разказа музикантът.

Alek Sandar обясни, че още при създаването на музиката е имал предвид, че композицията ще пасне на Камелия, затова ѝ изпратил e-mail с предложение да се видят, когато идва в България.

"Като дойдох тук, се видяхме. Аз ѝ пуснах песента, тя много я хареса и каза: "Хайде, ще я правим". Аз съм в контакт с много попфолк изпълнители и изпълнителки. Защо не, нали сме всички хора на изкуството" - подчерта той.
Изображение

Отговори

Върни се в “Камелия”