ФЕНОВЕТЕ ГОВОРЯТ: Галена през 2015

Отговори
Потребителски аватар
LiL_Andrea
Регистриран: 08 авг 2011 09:36
Любим певец: Галин, 100 кила, Duke Dumont
Контакти:

ФЕНОВЕТЕ ГОВОРЯТ: Галена през 2015

Мнение от LiL_Andrea » 20 яну 2016 19:35

Започна новата година и в музикалните среди всички медии, къде безпристрастни, къде не до толкова, започнаха да анализират кой изпълнител е бил "по-по-най" през 2015 година. Гласът на основния определящ фактор за успеха на всяка звезда, а именно този на феновете, обаче остава в сянка. И докато от музикалните компании скоро може да видим и отделно разделение- "Песен на годината - жени", "Песен на годината - мъже", "Дует на годината - Жени", "Дует на годината - Мъже с жени" и "Дует на годината - мъже с мъже", то май е крайно време гласът на публиката да бъде по-малко пристрастен и определено не на принципа "за всеки по нещо", защото когато един видимо се старае повече и финансово и физически, не дава от старанието си "на всеки колега по малко". В раздела на всеки изпълнител ще намерите тема като тази, можете да напишете мнение, как видяхте изпълнителя през 2015 година и в позититвен и в негативен аспект, защото истинските фенове посочват грешките, които искат да бъдат променени и вярват, че изпълнителят има данни да надрастне тези грешки, за да продължи нагоре. Надявам се да се получи полезна дискусия.
Изображение
Thank you, M_S_L & BobiTo!

Потребителски аватар
Роберт
Respect
Respect
Регистриран: 07 сеп 2013 20:54

Re: ФЕНОВЕТЕ ГОВОРЯТ: Галена през 2015

Мнение от Роберт » 20 яну 2016 19:37

не ли е по-добре в дискусиите на певиците/певците а не да се трупат нови теми ? :roll:
'cuz i slayyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyy
Изображение

Потребителски аватар
LiL_Andrea
Контакти:

Мнение от LiL_Andrea » 20 яну 2016 19:39

Попитах преди няколко дни, но никой не ми отговори, но предпочитам да е отделна тема, защото целта е цшлостен, широк анализ.
Изображение

Потребителски аватар
Роберт
Respect
Respect
Регистриран: 07 сеп 2013 20:54

Мнение от Роберт » 20 яну 2016 19:39

LiL_Andrea написа:Попитах преди няколко дни, но никой не ми отговори, но предпочитам да е отделна тема, защото целта е цшлостен, широк анализ.
ок,анализираите
'cuz i slayyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyy
Изображение

Потребителски аватар
GaLiioo
Регистриран: 07 авг 2012 11:43
Любима певица: АНДРЕА, АЛИСИЯ и ПРЕСЛАВА
Любим певец: SHAWN MENDES, FETTY WAP

Мнение от GaLiioo » 20 яну 2016 20:29

Галена имаше успешна година, макар че самостоятелните и проекти са доста по-слаби от дуетните.
Клиповете и също са на ниво. С последният много вдигна летвата според мен.
Заслужава си "Певица на 2015".
  • Или си играч, или си наигран

Изображение

Потребителски аватар
ndinkov
Регистриран: 04 май 2013 12:34
Любима певица: галена
Любим певец: галин
Компания: пайнер

Мнение от ndinkov » 20 яну 2016 20:44

Каквото и да кажа ще е малко!

Започна ударно с 'Пантера'- Най-гледаният и най-харесваният клип в 'PlanetaOfficial' за 2015. Спечели 'Планета топ 20' за Февруари и Март.
После изкара най-големия хит в 'Пайнер' за тази година- В твоите очи- Най-споделяният клип в 'PlanetaOfficial. Спечели 'Планета топ 20' за Юни. Тук спечели тримесечната класация за Хит.
'Стара каравана' не стана толкова голям хит, като предните две, но също си е силна песен и спечели 'Планета топ 20' за Юли, както и тук тримесечната за Клип.
'Живей', като за песен без клип също си стана голям хит.
И накрая си завърши най-успешната година с най-добрия клип, макар 'Една жена', като музика и аранжимент да не е нещо нечувано, също се приема добре.

Отделно, че прави най-доброто шоу, пее на живо (май), има най-много участия от певиците, развива си модния бранд. Изкарва си хитовете без да ходи да си ги рекламира по телевизиите и да гостува по предавания през 2 седмици. Е, какво повече? Няма друга, която поне да й се доближава до успехите! :oops: :oops: :oops:
Изображение

Потребителски аватар
LiL_Andrea
Контакти:

Мнение от LiL_Andrea » 20 яну 2016 20:44

През моята призма 2015 година в поп-фолка не се открояваше много от 2014 и 2013 година, причината за това е една - през последните три години едно и също име блести най- силно в диамантеният списък на актуалните български изпълнители и това е Галена. В "отбора" на "Пайнер", определено Галена е от тези играчи, които правят разликата в мача с играта си на "музикалния терен", а може би и променят резултата спрямо "отборите" на другите жанрове, защото определено малко български изпълнители имат това качество на видеоклипове, визия и цялостен медиен образ.
Може би още началото на годината за нея вещаеше новия път, по който тръгна и силно се надявам тепърва да крачи все по-уверено по него. Започна серия дуети с големи звезди на Балканите в момента, първата беше - Серхио. Песента "Пантера" определено не е по мой вкус, мисля че не е и в стила на модерната, новата Галена, но също както нейния образ, така и песента контрастира - хем като текст не е част от новата Галена, хем звученето носи точно типичната атмосфера с Галена - ДИВА. Песента се превърна в голям хит и често оглавяваше класации, натрупа и солиден брой гледания. Може би това беше най-големият й хит.
Дуетът на Галена и Деси Слава силно ме изненада, но за разлика от повечето хора, изненадата при мен не дойде от факта, че поредните две певици делили мъж, направили дует, по-скоро ме изненадата композицията, на която заложиха. Определено малко хора очакваха, че от именно буря от емоции като Галена и певица, която току-що се завръща и има нужда от сигурен хит, ще заложат на толкова изчистена песен от към клип, текст и музика. Очаквах типичната бърза, не особено смислена и подкрепена със солиден бас песен, каквито обикновено са дуетите, с много очаквания към тях. Изненадата първоначално ми пречеше да определя дали ми харесва или не, но определено също стана голям хит.
Предложението на Галена за лятото определено не е този тип песни, които аз слушам в поп фолка, но клипа отново много ми хареса. Не беше нещо особено, но определено носи настроението на вечер край брега с приятели, който аз и моите приятели бяхме позабравили и макар те да не слушат поп фолк може би добра оценка за Галена е, че точно тях като антифенове на фолка е успяла да разчувства и ни накара отново да изживеем точно тези емоции на плажа. Песента за мен беше опит на Кости за нова "Хавана Тропикана", но както са казали хората - всяко нещо, което се повтаря губи своя чар.
Последва още една песен, която е много различна по стил от предходната й - дуетът с Преслава. "Живей" определено е любимата ми песен от репертоара на Галена за 2015 година, точно защото напълно определя модерната Галена - различна и неочаквана. Не очаквах този дует, но звученето е далеч от типичния фолк, определено ми е приятно да слушам този тип фолк, затова харесвам Оцко, той най-добре предава новата вълна, колкото и бързо да забравихте това след грешката му.
"Навътре в мен" е песен, която не харесвам, но доста хора харесват.
"Te quero" продължи серията дуети със световни звезди, показа на много други, че не е толкова сложно да опиташ да последваш мечта да успяваш и извън страната си. И на фона на всички хули за английския на Галена, то определено испанският й отива, както на гласа, така и на латино кръвта, която носи и показва и в клипа.

"Една жена" е проектът, който най-добре описва защо точно Галена е новата амбиция на поп фолка. Видеоклипът е заснет в киноцентър Бояна, което веднага се забелязва от страхотното качество и определено е един от най-добрите и скъпи проекти. Малко са певиците, които си позволшват лукса да снимат там, където снимат Сталоун, Гибсън, Бандерас и други и не, тук не става въпрос за средства, не са малко колежките на Галена със солиден брой участия или финансово стабилни партньори в живота, става въпрос за виждане, за усет, за смелост, които нямат етикет. Песента също е много добра и определено се хареса масово, музиката и текста са доста различни от досегашните й проекти.
Макар яе песните й през 2014 за мен бяха по-големи хитове, то клиповете казват едно: просто Галена е достатъчно луда, за да прави разликата в музиката, от онези луди...знаете добре, тези, за които Джобс говори: „Това е за лудите, за различните, за бунтарите, за размирниците, за кръглите гвоздеи в квадратните дупки… за онези, които виждат нещата по различен начин – те не се придържат към правилата. Можеш да ги цитираш, да не се съгласяваш с тях, да ги възхваляваш или да ги очерняш, но единственото, което не можеш да направиш, е да ги игнорираш, защото те променят нещата. Те тласкат човечеството напред и макар и някои да ги смятат за луди, ние виждаме в тях гении, защото онези, които са достатъчно луди, за да мислят, че могат да променят света, са онези, които обикновено го правят!“
Изображение

Потребителски аватар
M_S_L
Регистриран: 16 юли 2013 12:10
Любима певица: Емануела | Цветина | Ari G.
Любим певец: Галин | Justin Bieber <3
Контакти:

Мнение от M_S_L » 21 яну 2016 15:52

Успешна година, но липса на тотален и отличаващ се хит като „Хавана Тропикана“. Клиповете продължават да са й сила, но са с по-слаби песни. Интересни представяния на концерти и все още продължава да води лидерската позиция.
Изображение

Потребителски аватар
LoshGeroy.
Регистриран: 12 юни 2013 14:11

Мнение от LoshGeroy. » 21 яну 2016 18:22

Галена все още си и ТОП с всеки неин проект, не виждам смисъл да ги коментирам по отделно при нея.
Ако има нещо много лошо в бившите,
то това е колко твърде късно сещат се!

Изображение

mitebachev
**
**
Регистриран: 30 дек 2014 20:24
Любима певица: ГАЛЕНА, Цветелина Янева
Любим певец: Константин

Мнение от mitebachev » 21 яну 2016 21:43

Изключително успешна година. От години не е имало певица с толкова ясно лидерство (освен пак тя през 2013). Определено това е нейната година. Успехи в музиката, модата, чужбина..
Най-големите и хитове през 2015 са Пантера и В твоите очи, които за мен са най-силните песни за годината,особено Пантера е хита на 2015 година.
Стара каравана ми е много любима и тя обхвана и по-голяма глупа хора, защото не е типичната попфолк песен и се хареса от всички. Също стана голям хит. Клипът е уникален и любимият ви летен клип.
Живей също пажъна голям успех и без клип, а и е много различно парче.
Една жена се превръща в хит от ранга на Пантера, В твоите очи и т.н. В момента е тоталин хит. За клипа каквото и да кажа ще е малко. Перфекта работа са свършили с Манов за пореден път!
Te quiero е една от любимите ми песни на друг език. Уникална е! А още по-хубаво ви стана като прочетох интервю на Adrian,чи той е харесал Галена и я е поканил.. Драго ми стана много!
Народните и песни са много добре поднесени и хубави.
В албумът й няма нито 1 слаба песен. Страшно хитов албум.
Освен това пожъна и доста успехи с модната и марка, взе и "Модна икона".

Доста успешна година във всяко отношение. Браво и дано продължава да е такъв професионалист и в бъдеще!

Отговори

Върни се в “Галена”