Новини

Отговори
Потребителски аватар
GaLiioo
Регистриран: 07 авг 2012 11:43
Любима певица: АНДРЕА, АЛИСИЯ и ПРЕСЛАВА
Любим певец: SHAWN MENDES, FETTY WAP

Re: Новини

Мнение от GaLiioo » 15 авг 2013 11:25

Камелия: Ако усетя, че искам нещо, го правя

Камелия, която наред с певческите си ангажименти, е водеща и на предаването "Мис България" определя телевизията като силна тръпка, но няма заради нея да остави музиката.

Фолк звездата издава интересна подробност от интимния си живот - от 16 години е вярна на приятеля си Цветин Томов, в когото се влюбва от пръв поглед и който досега е дясната й ръка в музикалния бизнес.

"Не му тежи, че е в сянката ми - убедена е тя. - Когато пея, обожава да стои в дъното на залата и да наблюдава. Така се чувства ок. А аз излизам на сцената с рогата напред. Двамата се допълваме - той е спокоен, аз - сприхава" - споделя тя пред "Всичко за семейството".

Камелия разкрива, че поддържа перфектната си фигура с малко спорт и със специална диета - от 2 години не хапва месо, позволява си само риба. На въпроса дали има мечти, певицата отговаря: "Не мечтая, опитвам се и да не желая. Ако усетя, че искам нещо, го правя. Тук и на момента - такъв човек съм!"
  • Или си играч, или си наигран

Изображение

Потребителски аватар
musics
Respect
Respect
Регистриран: 08 окт 2011 12:54
Любима певица: Lady Gaga & Preslava
Компания: ПАЙНЕР

Мнение от musics » 22 авг 2013 14:53

Камелия става водеща на ново риалити по Нова ТВ

Камелия ще бъде новият Купидон в ефира на Нова ТВ тази есен. Чаровната блондинка става водеща на най-новото риалити предаване „Марс и Венера”, което ще стартира в ефира на медията през септември, съобщава novanews.bg.

Провокативна, емоционална и романтична, тя ще помага на мъжете и жените да открият пътя един към друг. Със стрелите на любовта известната певица ще стреля всеки делничен ден от 17.00 часа по Нова телевизия.

Първият сезон на премиерното за българския ефир шоу ще бъде едно истинско приключение из сложните отношения между представителите на двете планети – Марс и Венера.

В него двама мъже ще се изправят срещу срещуположния пол с една основна цел – всеки един от тях да намери своята половинка. Срещу всеки мъж ще застават по няколко жени, решени да спечелят сърцето му. Пътят към него обаче може да се окаже труден и осеян с неочакваните обрати на флирта и любовта. Дали участниците ще намерят общ език? Кой кого ще избере? Ще се харесат ли или точно обратното?

„Винаги съм вярвала, че този свят се върти около любовта. Безкрайно щастлива съм, че в това предаване ще помагам на хората да срещнат именно нея”, коментира Камелия по повод старта на новия проект.

В романтичното и едновременно с това забавно пътешествие на участниците, тя ще бъде техен неизменен спътник, като следи отблизо историите и ще им помага да откриват отговорите на най-значимите въпроси.

Седмици преди старта, всички, които искат да бъдат част от предаването, могат да се запишат за участие на адрес http://marsivenera.novatv.bg. Голямата новина е, кастингът ще тече през целия сезон, като дори в момента всеки желаещ да влезе в ролята на Марс тази есен може да кандидатства.
На линия съм за един човек и чакам нещо мъничко от теб.
Изображение Изображение

Потребителски аватар
GaLiioo

Мнение от GaLiioo » 09 сеп 2013 13:11

Камелия: Радвам се, че през следващите няколко месеца ще бъдем заедно

Камелия ще влезе в ролята на водеща на най-новото риалити предаване – "Марс и Венера", в което мъже и жени ще се опитват да намерят любовта и пътя един към друг. Предането стартира днес в ефира на Нова ТВ и ще се излъчва всеки делничеен ден от 17:00 часа.

Зрителите вече са гледали фолк звездата в амплоато на водеща още през 2009 година, когато за тази й роля бе поверена рубликата "Голямата уста", която вървеше по същата телевизия. По-късно бе избрана да бъде водещ на "Споделено с Камелия" по TV7, а допреди броени дни водеше в партньорство с Кирил Ефремов "Мис България 2013" по същата телевизия.

"Днес е прекрасен ден! И се радвам, че през следващите няколко месеца ще бъдем заедно с най-новото риалити предаване "Марс и Венера"! В единствената реалност - любовта. Успешна и ползотворна седмица на всички" - сподели певицата брени часове преди старта на новото й предаване.

Да пожелаем успех на Камелия в новото предизвикателство за нея по Нова ТВ!

Изображение

Потребителски аватар
GaLiioo

Мнение от GaLiioo » 11 сеп 2013 22:43

Камелия с нов албум през пролетта: Певицата е специален гост в новия брой на "Автограф"

Изображение

В новия брой на „Автограф“ ви очаква среща с Камелия. Заварихме певицата в много добро настроение, отпочинала на морския бряг и с приятен бронзов загар. Тя споделя, че най-много обича да ходи на море в България, защото пясъкът е най-ситен и топъл, а морето е най-хубаво, не много солено и студено. Камелия издава, че на плажа се пече без бански костюм, тъй като й пречи.Певицата разказва, че занапред отново ще я виждаме в ролята й на телевизионна водеща, този път на риалити формат, засягащ темата за любовта. Певицата е много заинтригувана, защото темата любов е много интересна и обширна и всичко се върти около това, защото според нея светът е любов."Хората винаги търсят любов, но се страхуват. Когато са огорчени от една любов, ги е страх да се отворят за нова, за да не се наранят отново. А по принцип няма нищо страшно. Болката е като радостта, сълзите са като смеха, само че изразяват различна емоция. Никой не е казал, че в света няма сълзи и тъга, а има само радост. Това е животът. Животът е любовта.“В „Автограф“ Камелия си спомня момента, когато преди три-четири години за първи път е застанала пред телевизионните камери като водеща. Тогава й е било доста странно, страшно, непознато, ново и притеснително, защото едно е да говориш на зрителя от камерата и да го докоснеш, да му създадеш емоция, а друго е директния контакт с публиката, която изпълнителите имат на музикалната сцена.Но лека полека сега вече Камелия съвсем нормално приема своето поведение пред екрана и се радва, че на хората им допада това, че изслушва гостите си, че е любознателна, любопитна. Камелия казва, че телевизионните й изяви не са бягство от попфолка. Да твори на музикалната сцена не й пречи да се изявява и на малкия екран като водеща. Според нея когато човек е многопластов, единият пласт не му пречи на другия. На въпроса защо издава нови песни толкова рядко Камелия отговаря: „Защото не съм искала. Когато едно име вече е наложено, когато е познато, когато са ме виждали във всякакъв вид, поведение, провокация, самият продукт „Камелия“ има нужда да си почине. Когато си нов изпълнител е нормално да бълваш много продукция, за да ти стане популярно името. Когато си актуален също." "Но когато си известен и си звезда, тогава човек трябва да работи по-умерено. На себе си съм доказала, че е така. Не ми пречи две години и половина да нямам клип и да работя. Дори участията ми се увеличиха. Всичко е до политика как управляваш продукта.“ И все пак певицата не е спряла да твори и да търси нови автори, с които да работи. Дори през пролетта мисли да издаде албум, съдържащ изцяло нови песни. Дали скоро ще ни зарадва и с видеоклип ще разберете в новия брой на „Автограф“.

Изображение

Потребителски аватар
musics
Respect
Respect
Регистриран: 08 окт 2011 12:54
Любима певица: Lady Gaga & Preslava
Компания: ПАЙНЕР

Мнение от musics » 18 сеп 2013 19:28

Камелия: Не съм се опитвала да крада чужди пътеки

Камелия е решила за новия си музикален проект и видеоклип да изненада меломаните. Винаги актуалната фолк звезда се слави с умението си да бъде хамелеон както в сценичните си изяви, така и по отношение на екранизацията на песните си.

След като умишлено се дистанцира от претрупването с нови сингли и клипове, каквато е практиката във фолка в последните години, изпълнителката е категорична, че трябва да избухне с коренно различно видео.

"Имам планове за видеоклип - с нови екипи, с нови хора. Желая мен самата да ме провокират тези нови хора, да се събудя, защото усещам, че има още пластове, които не съм показала. Тази Камелия, която толкова години беше, на мен самата много ми е позната, пък аз търся нещо ново у себе си. Предполагам, че с нови хора около мен това нещо ще се отключи. Вярвам, че ще ми допадне и на мен, и на хората, с които ще работя" - заяви тя в "Автограф" по "Планета".

Камелия подчерта, че всички ангажименти, които е поемала като телевизионна водеща, са били съобразявани с музикалните й ангажименти.

"За хората, които са смятали, че съм се отказала, спокойно мога да кажа: Много пъти са ме отписвали, друг път се опитваха да ме игнорират, да ме закопават, скарвали са ме с Митко Димитров... Да, аз имам позиция, винаги я изразявам, но въпросът е, е нещата вървят и мен това може само да ме радва. Вървяла съм по моя си път, не съм се опитвала да крада чужди пътеки. Затова съм си цепила главата и съм падала, и съм си жулила коленете, и съм правила грешки, но е хубаво, че съм се учила от тях и пак продължавам" - сподели певицата.
На линия съм за един човек и чакам нещо мъничко от теб.
Изображение Изображение

Потребителски аватар
.:Ivo:.
Регистриран: 05 юли 2013 16:00
Любима певица: Ваня | Елена | Емилия
Любим певец: Галин
Компания: Пайнер

Мнение от .:Ivo:. » 30 ное 2013 15:25

Камелия разкри причината да не участва в концерта на "Планета"

Камелия разкри каква е истината по повод появилата се информация, че си била изгонена от Нова телевизия, където водеше предаването "Марс и Венера".

"Постоянно пишат, че мен ме гонят от някъде. Истината е, че имах договорени отношения за няколко снимачни дни. Снимките и форматът приключи и аз вече нямам какво да водя. Имахме определени снимачни дни, за които бях ангажирана като водеща и всичко беше предварително уговорено. Да, такъв беше договорът. Нормално е да се появят подобни писаници и да се спекулира с това, че вече не съм на екран. Ако се вярва на писанията, мен ме гонят от всякъде. Гониха ме от "Пайнер", а после и от ТВ7. Сега от Нова телевизия, така че вече изобщо не се учудвам. Драма обаче няма" - обяснява тя пред Bgdnes.bg.

Фолк звездата не участва на концерта на телевизия "Планета", който се проведе през седмицата и това отново бе повод за различни спекулации в медийното пространство и множество слухове за обтегнати взаимоотношения с "Пайнер".

"Ами причината е... Не, не са ме изгонили, както много хора сигурно са си помислили (започва да се смее жизнерадостно). Истинската причина е много проста - нямам нищо ново, което да предложа на музикалните си фенове. Достатъчно съм била на концерти, където съм представяла миксове от съвсем нови песни, които са комбинирани с нещо старо. Нямам нищо ново в момента, което да е в завършен вариант, за да го представя. А микс от мои стари парчета не ми се пее. Прецених, че в този момент е по-добре да не се появявам. За мен е важно, когато нямам какво да кажа и поднеса на публиката, по-добре изобщо да не се появявам. Не съм от хората или изпълнителите, които искат да се покажат на всяка цена и отиват да се бутат било на сцена или в телевизия" - заявява певицата.

Тя сподели, че е получила покана за участие в концерта, но сама е взела решение да не се включи в него.

"Имах покана още преди месец и половина, когато беше уточнена датата за концерта от фирмата, с която толкова години вече работим. Обсъдено е с тях и те знаят причината, поради която няма да участвам. Казах им и на тях, че нямам какво ново да предложа. Това казвам и на вас, защото това е истината. Нямам драми с фирмата, няма недоразумения, нямам конфликт с Нова телевизия. Нямам никакви драми дори и с ТВ7, въпреки че се изписаха много неща по темата" - казва тя.

Съществуващото мнение, че Камелия не участва в този концерт заради това, че си е позволила на Годишните награди от сцената да разкритикува "Пайнер", че премахнаха от наградите си категориите за певец и певица на година и това сега е един вид наказание срещу нея, певицата коментира така:

"Митко Димитров не наказва изпълнителите си, когато те изразяват лично мнение. Особено пък аз никога не съм го имала този проблем. Винаги съм се изразявала свободно и съм си защитавала позиция, дори съм получавала поздравления от фирмата заради това. Правила съм го винаги за доброто на попфолка, защото смятам, че едно такова обезглавяване на наградите без певец и певица на годината наистина не е нужно на жанра. Дори е тъпо, ако мога така да се изразя. Нищо че аз нямам продукция и не съм номинирана години наред. Да не изглежда, че защитавам себе си - говоря чисто принципно".

Към края на годината Камелия прави и своята равносметка на отминалите месеци и казва какво си пожелава да й се случи догодина.

"Не обичам да живея с очаквания, защото, когато нещо се случи, идват и разочарованията. Това съм се научила през годините. Мога да кажа, че тази година ми беше по-телевизионна - с тези два формата, които водих. "Мис България" беше едно приключение за мен, защото се излъчваше на живо. "Марс и Венера" беше сезонно и краткосрочно предаване. По отношение на музиката имам правила, че когато съм в ефир, просто не издавам песни. Това обаче не ми пречи да записвам и имам доста подготвени парчета. Догодина ще излезе новият ми албум, като ще бъде предшестван от рекламна кампания и издаването на нови клипове и песни. Предстои една музикална година. Живот и здраве, може пак да вляза в телевизията. Пожелавам си да съм жива и здрава, както го пожелавам и на семейството, приятелите и журналистите. Да сме по-усмихнати, а положителното мислене да не е само празни думи, хвърлени в пространството, а да е усещане в живота. Пожелавам си на мен и на хората да не се страхуваме от трудностите по пътя, защото само така могат да се усетят хубавите моменти.
От твоите ръце е в нокаут моето сърце!
Изображение Изображение Изображение

Потребителски аватар
Роберт
Respect
Respect
Регистриран: 07 сеп 2013 20:54

Мнение от Роберт » 04 яну 2014 15:17

Камелия: Готова съм да покажа какво е свеж въздух и модерно звучене за жанра

Image

Камелия разкри, е в момента подготвя нови музикални проекти. Тя има намерение през 2014-та да зарадва поитателите си с повече песни и дори албум.

"Най-добре за мен би било, ако мога да изключа мислите си. Бих си пожелала по-често главата ми да е спокойна. Мислите много пречат, защото създават очаквания, а после и разочарования. Бих искала да мога да стана още по-сензитивна. Да правя това, което ми се прави. В момента записвам много песни. Подготвям албум и клипове. Оставила съм се не на мислите си, а на нуждите. Нуждата да правя музика" - казва тя пред bgdnes.bg.

По въпроса за свободното падане на попфолка и дали това ще бъда тенденция и през настоящата година, най-прямата и открита фолк звезда коментира:

"Това си зависи от самия попфолк - никой не може да го принизи или изкачи. Единствено изпълнителите, които в момента са лицето на попфолка, могат да направят нещо. Ако хората не знаят какво правят, а са водени от страх да не ги забравят, да са комерсиални и да блокират феновете от нова некачествена продукция, тогава попфолкът не свободно ще пада, а направо ще се приземи. Може би трябва да изживее един такъв момент, за да отпадне всичко некачествено. Така ще се отсее зърното, което след това отново да роди качествен плод. Ако този пазар приемаше всичката тази простотия, която се бълва, то не знам до какво може да доведе. Единственото, което мога да си позволя, е да наблюдавам това, което се прави. Затова 3 години не издавах песни, защото беше една битка на доказване на мускули и финанси. Беше една битка на показване на маркови дрехи, чехли, ботуши, чепици и вратовръзки. Изчаках и не влязох в тази игра. Виждам, че тези неща не водят до прогрес на попфолка. Вече се чувствам готова да покажа това, което е свеж въздух и модерно звучене за жанра. Вече имам нужда да творя - събудих се!" - подчерта тя.

Камелия обясни и как вижда развитието на държавата и политическата обстановка в момента.
"Положението е същото като в попфолка. Ако едно общество е изградено от индивиди, е хубаво те да се променят. А не ние да очакваме някой да ни променя. Този някой не променя себе си, камо ли нас. Превръщаме се в едно стадо, управлявано години наред от хора, които не познават себе си и нямат желание да променят масата от народ. Ако ние не знаем какво искаме, то ние дълги години ще стоим в това положение и никой няма да ни е виновен. Защото всеки от Америка, Русия или Европа ще иска да си намери своя интерес. А ние все ще се надяваме, че някой ще ни оправи. Единствено могат да ни оправят по сексуалния начин. Кофти звучи, но това е истината. За жалост ние продължаваме да се надяваме, че някой друг ще ни оправи. Няма как да заспиш и като се събудиш, да си различен ти и държавата. В такива чудеса не вярвам" - казва певицата.
А посланието й към всички българи за Новата година е: "Нека хората да не мислят за проблеми, политика, комшии и ревност. Пожелавам им да се усмихват по-често и да го правят самите те, а не да чакат някой да ги разсмее. Пожелавам им да са здрави. Защото на здравия човек му се живее, дори да има трудности. И да не се плашат от болката, защото е част от живота. Ако няма болка, няма да разберем радостта. Най-хубавото нещо е човек да спре да се страхува, защото нищо не зависи от нас, освен да хапнем, пийнем и да си задоволим нуждите".
'cuz i slayyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyy
Изображение

Потребителски аватар
Роберт
Respect
Respect

Мнение от Роберт » 04 фев 2014 12:23

"Престъпно е ..." - новият хит на Камелия

Съмненията, че обичаната певица подготвя ударен хит, носещ името „Престъпно е“, са провокирани от последните постове на Камелия в нейната официална страница във Фейсбук.

„Престъпно е... Да спим до късно... Да закусим с любов и да се насладим на часовете, които предстоят!“, „Престъпно е... Да си лягаме сами... Студено е, стоплете се с телата си! :)))“, са малка част от закачките на Камелия.
„Престъпно е да не те харесваме“, „Да не би случайно новата ти песен да се казва "Престъпно е", че иначе не мога да си обясня тези тавтологии от 24-ри часа насам“, „Според мен има нова песен „Престъпно е“, гласят коментарите на феновете й.
Дали наистина обичаната звезда ще зарадва всички с нов хит или това е поредната провокация от Камелия, предстои да разберем.
Изображение

Потребителски аватар
Роберт
Respect
Respect

Мнение от Роберт » 12 фев 2014 13:44

„Престъпно е“ на Камелия излиза през март!

Камелия е готова с новия си проект "Престъпно е". Днес най-сетне феновете на най-обсъжданата и винаги актуална фолк звезда получиха отговор на въпроса: "Кога?". Предстоящата песен, която ще има и видеоклип, предстои да бъде презентирана съвсем скоро.
"Престъпно е........ да ти ровят в зъбите........:):):):):) Очаквайте през март...... Престъпно е........ Музика и аранжимент: Къслев, текст: Ралица, режисьор: Валери Милев" - анонсира тя във фейсбук профила си и пусна интригуващ фотос.
В няколко поредни дни преди това Камелия провокираше любопитството на почитателите си като публикуваше статуси, започващи с фразата "Престъпно е...".
Изображение

Потребителски аватар
Роберт
Respect
Respect

Мнение от Роберт » 12 фев 2014 13:48

Фолкпевицата Камелия: Галена сега е №1

"Галена най-много заслужава да стане певица на годината на предстоящите награди на телевизия "Планета". Представи се доста добре и успя да се предпази от това да препълни пазара със свои продукти. Ако раздаването на отличия е обективно, тя трябва да бъде голямата победителка. Миналата година по това време обявих подкрепата си за Анелия, но напоследък тя доста свали нивото. Направи песни, които се размиха с всичко останало на пазара."

Това заяви пред "България Днес" фолкпевицата Камелия. Именно тя беше най-яростният критик на последните фолкнагради, тъй като негодуваше, че нямаше отделни категории за певец и певица на годината. Вероятно шефът на "Пайнер" инж. Митко Димитров се е вслушал в думите й, защото категориите отново са разделени.

Image
"Това беше моя позиция, но не мисля, че съм повлияла по някакъв начин. Радвам се, че върнаха категориите. Преди година мисля, че имаше игра заради някого, но не знам за кого. Винаги когато има вътрешнофирмени награди, те могат да бъдат така разпределени, че да има за всички", каза още Камелия. Тя не е номинирана в нито една категория, но признава, че не се чувства огорчена и не е обидена.

"От 4 години нямам нова песен и клип и мисля, че е нормално да не съм номинирана. Има една категория за присъствие на клубната сцена и там вероятно не съм включена, защото, ако бях номинирана, трябваше да спечеля. Аз ходя на участия с цял оркестър и почитателите ми знаят какво шоу правя, но явно е било решено да съм изолирана", коментира изпълнителката на "Луда по тебе". И допълни: "Нека да стане ясно, че нямам проблеми с инж. Митко Димитров. Напротив, с него работим много професионално за разлика от много други хора. За мен една награда не е суперважна, просто я приемам като бонус."

Камелия призна, че още не е решила дали да участва на концерта, който ще се проведе на 25 февруари в зала 1 на НДК. Не си е поставила за цел и да предизвиква нови скандали, тъй като това се случвало спонтанно и такава е нейната природа. Тя обаче има нова песен, към която е заснела клип, и през тази година подготвя пускането на новия си албум.
Изображение

Отговори

Върни се в “Камелия”