SINAN – Направи ми място

Aeris
Регистриран: 08 юни 2013 00:08
Любима певица: Гергана, Кали, Цветелина Янева
Любим певец: Крум

Re: SINAN – Направи ми място

Мнение от Aeris » 15 май 2015 23:14

alisali1234 написа:А кога най-сетне ще се спре да се толерира расизма? Дори към цигани/турци.
Същите тия, дето бачкат за мизерни 300-400 лв. и дремят пред компютъра да избиват комплекси плюят по пеещи и работещи хора. Лични са да, мен също ме засягат подобни обиди.
Никой не го е нападнал, заради етноса му. Всичко е на база, това което представя изпълнителя. Има много изпълнители от ромски произход, за които не се е казала и една лоша дума. Не се засягай от коментари за хора, които нямат нищо общо специално с теб, не си им адвокат. Не виждам какъв точно ти е проблема и как разбра, кой за колко пари работи, но не смятам да го коментирам. Просто те предупреждавам за последен път, да спреш да нападаш другите потребители.
Изображение

Потребителски аватар
xroflx9
Регистриран: 29 дек 2014 22:58
Любима певица: Камелия,Андреа,Галeна,Джена

Мнение от xroflx9 » 15 май 2015 23:47

alisali1234 написа:Ама разбира се, от тебе има пък много полза!
Със сигурност от мен има мноооооооооооооооооооооооооооооого повече полза. :mrgreen: :mrgreen:
Правиш стъпка напред и вдъхновен гледаш към мен...
Изображение
С теб забравям за недей!

alisali1234
Регистриран: 10 апр 2015 15:50

Мнение от alisali1234 » 16 май 2015 06:34

Хбу хубуу плюйте си ги там щом са цигани...щом ви успокоява това и ви прави по-щастливи...надали ще пеете като Синан и надали пък ще излезете вие на сцена..
И не е връзкар, първата му песен е със Роксана, която не е роднина на Стораро, така, че мноог бързо го забравихте тоя факт...

Отговори

Върни се в “Синан”