СИЛВЪР и ЕВА-МАРТИ - КОЙ ЩЕ КАРА

Отговори
Потребителски аватар
Роберт
Respect
Respect
Регистриран: 07 сеп 2013 20:54

СИЛВЪР и ЕВА-МАРТИ - КОЙ ЩЕ КАРА

Мнение от Роберт » 22 юли 2016 16:55

'cuz i slayyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyy
Изображение

alisali1234
Регистриран: 10 апр 2015 15:50

Re: СИЛВЪР и ЕВА-МАРТИ - КОЙ ЩЕ КАРА

Мнение от alisali1234 » 22 юли 2016 17:06

Ужас...само това мога да кажа. Останах без думи.
Пак краден вокал, не се сещам за името на арабския вокал, ама е цяла песен и я имах на телефона преди година...
Гласът му е ужасно направен, клипа е на ниво Хит Микс, т.е. едно ниво над Diapason :mrgreen:
Мацето не съм я чувал, но е хубавка и пее добре, по някое време мислих, че ще запее "Ти ли си това...къде си бил преди това :mrgreen: "
Няма да си пусна това нещо повече. Слушах я три пъти , за да не давам мнение от първи. Уви, ужаса е пълен. Очаквах повече от Силвър.
Последна промяна от alisali1234 на 22 юли 2016 18:41, променено общо 1 път.

Потребителски аватар
Supremor
Respect
Respect
Регистриран: 02 апр 2010 17:22
Любим певец: Илиян,Галин
Компания: Payner, Ара

Мнение от Supremor » 22 юли 2016 18:38

Много различно парче,такова до момента от Хит Микс не бяха пускали...Това си е типично RnB, никакъв попфолк не е,иначе и аз не знам коя е тази Ева-Марти,но тук тя ми идва нещо средно между Гери-Никол и Дивна:особено откъм пеене, спокойно мога да я сравня с Дивна,такива асоциации просто ме кара да правя момичето.
Но не бих казал,че парчето е тъпо,отблъскващо и т.н.,напротив, като за първо такова в Хит Микс смятам, че някак е станало(има какво да се желае де),не ми е любима още тази песен,но пък кой знае,и това нищо чудно да стане... :roll: На Адриана-Шоу като ме грабна буквално от първо слушане,кво да кажа... :D
ИзображениеИзображениеИзображение

Потребителски аватар
ObichamTeGadino.
Регистриран: 16 яну 2015 21:03
Любима певица: Теди Александрова и Андреа

Мнение от ObichamTeGadino. » 22 юли 2016 21:09

Ew... Ева-марти? СЕРИОЗНО ЛИ? :shock:

Отговори

Върни се в “Силвър”