Новини

Отговори
Потребителски аватар
BobiTo
Регистриран: 27 юни 2010 14:25
Любима певица: Анелия
Любим певец: Галин
Компания: Пайнер

Новини

Мнение от BobiTo » 29 дек 2014 04:13

В тази тема ще публикуваме всички актуални новини за Александра.
Ако ме питаш дали ще те забравя, каквото правех с теб
дали го правя с други, с други...
Не разбираш ли, не чуваш ли - напълно луд си!

Изображение

Потребителски аватар
BobiTo
Регистриран: 27 юни 2010 14:25
Любима певица: Анелия
Любим певец: Галин
Компания: Пайнер

Re: Новини

Мнение от BobiTo » 29 дек 2014 04:15

Александра с ремикс на „Без край“ / ЧУЙ

Изображение

Александра промотира най-новия си проект „Без край“ само преди два дни. Видеото към него вече може да бъде гледано в ефира на ФЕН ТВ. Сега младата изпълнителка на Diapason Records представя и ремикс на парчето, специално направен за клубовете в страната.

Актуалната песен на атрактивната брюнетка, която вече спечели одобрението на публиката, е по музика и аранжимент на Мартин Биолчев. Негово дело е и ремикса.

„Преценихме, че е добре да направим и такава версия, за да може песента да намери място и в клубовете, където се предпочитат по-динамични песни.“, сподели Александра.

„Рискувах с доста по-различен проект. Заложих на балада, която има по-скоро поп звучене. Но съдейки по отзивите, които получих по време на официалната промоция на видеото, както и от това, което чета интернет пространството, вярвам, че рискът е оправдан“ - каза тя и подчерта: „Благодаря на моите продуценти, че ми гласуваха доверие и ми дадоха възможност да реализирам този проект. Благодаря и на Йордан Петков за прекрасното видео, което всички вече могат да гледат в ефира на ФЕН ТВ“.
Ако ме питаш дали ще те забравя, каквото правех с теб
дали го правя с други, с други...
Не разбираш ли, не чуваш ли - напълно луд си!

Изображение

Потребителски аватар
Jouey
Регистриран: 14 ное 2012 20:29
Любима певица: Яница
Компания: Payner

Re: Новини

Мнение от Jouey » 29 дек 2014 04:18

Александра – новото попълнение на Diapason Records с дебютен проект

Александра е новото име в каталога на Diapason Records. Младата изпълнителка дебютира на голямата музикална сцена с песента „Вдигнеш ли”. Клипът към първия сингъл на чаровната брюнетка се върти от днес в ефира на ФЕН ТВ.
Изображение
Александра залага на парче по музика на албанския хитмейкър Ардиан Кастрати, текст на Анастасия Мавродиева и аранжимент на Дидо Калпаков.
Видеото е заснето в комплекс „Димоли”. Режисьор на лентата е Кристина Кулиш. Гримът е дело на Бони, а косите – на Калин Иванов.

Отговори

Върни се в “Александра”