Гергана Димова - Ти и само ти

Отговори
Потребителски аватар
miki93
Respect
Respect
Регистриран: 11 мар 2007 19:18
Любима певица: Джина Стоева и Валя
Любим певец: Карлос и Dillan
Контакти:

Гергана Димова - Ти и само ти

Мнение от miki93 » 03 ное 2014 16:59

Новият сингъл на Гергана Димова е факт:

В някой сън ще се срещнем може би...
Изображение

Потребителски аватар
.:Maria:.
Регистриран: 01 окт 2010 17:21
Любима певица: Десислава
Любим певец: Фики
Компания: Пайнер
Контакти:

Re: Гергана Димова - Ти и само ти

Мнение от .:Maria:. » 03 ное 2014 20:52

Това е една от певиците, които никога няма да имат хит.. Просто съм сигурна, че тази певица няма как да създаде хит. Да песента не е лоша, но не може да се мери с актуалните хитове.
Тя и още 20тина изпълнители трябва да се откажат докато е време, защото само си хабят средствата. Симпатична е, няма нещо дразнещо в нея, но няма и нищо уникално в нея...
Изображение

Потребителски аватар
miki93
Respect
Respect
Регистриран: 11 мар 2007 19:18
Любима певица: Джина Стоева и Валя
Любим певец: Карлос и Dillan
Контакти:

Re: Гергана Димова - Ти и само ти

Мнение от miki93 » 04 ное 2014 00:39

За мен песента има и плюсове, и минуси. Специално потърсих да чуя и оригинала на Стоя, за да мога да направя съпоставка.
Българският аранжимент ми допада повече - някак по-жив е, песента звучи по-дискотечно, на сръбски й липсва малко заряд като че ли. Сръбският текст не мога да коментирам, българският е сполучлив, но определено има още какво да се желае. Радващото е, че Гери Димова не предлага пошли песни, но наистина трябва да се ориентира към някой, който ще й направи по-отличаващ се текст. Относно изпълнението - хареса ми повече как звучи парчето в изпълнение на Стоя, защото тя има по-мощен глас. Иначе и нашето момиче си е талантливо, спор няма.
Като цяло песента ми харесва може би повече и от предходните й 2 сингъла, но наистина има още над какво да се работи. Надявам се да направят хубав клип и да го пуснат възможно по-скоро.
В някой сън ще се срещнем може би...
Изображение

Отговори

Върни се в “Гергана Димова”