Новини

Отговори
Потребителски аватар
Jouey
Регистриран: 14 ное 2012 20:29
Любима певица: Яница
Компания: Payner

Новини

Мнение от Jouey » 29 дек 2014 04:03

В тази тема ще публикуваме всички актуални новини за Ирена.

Потребителски аватар
Jouey
Регистриран: 14 ное 2012 20:29
Любима певица: Яница
Компания: Payner

Re: Новини

Мнение от Jouey » 29 дек 2014 04:08

Ирена под пламъци

Младата и талантлива изпълнителка на "Ара мюзик" попадна сред пламъци,докато снимаше новото си видео.
Ирена представи новия си клип към песента "Моята друга страна", чийто снимки не протекли безаварийно. Текстът на парчето се оказал водещ и за сюжетната линия, която режисьорът Йордан Петков е пресъздал по екстремен за певицата начин. Сюжетът на видеото цели да представи другата страна на изпълнитеката - строгата и безкомпромисната.
Изображение
За да покажат как изпълнителката изтрива всичко от миналото си, как изгаря всеки спомен, Ирена и режисьорът решили да се построи стена от дървен материал и да я запалят. И не само да присъства горяща стена в новото видео, ами Ирена да пее и снима пред пламъците. Така и станало. И както във всяка хубава история се появява едно голямо "но", то и тук е неизбежно присъствието му. Докато снимките били в разгара си, стената започнала да се рути и то върху певицата.
Изображение
- Докато пеех сред пламъците имаше хора с пожарогасители в ръце, а двама бяха по-близо до мен, за да ме защитят, ако стената тръгне да пада. И тя се срути. Уплаших се, но това не ми попречи да продължа. Все пак имахме само една стена - каза с лека ирония певицата.

За щастие Ирена е без сериозни наранявания и с чисто ново видео.

След дебютния й за компанията клип "Защо мълчиш", където тя бе представена като измамената булка, днес тя е силната жена и това ясно се вижда в новия проект. Ирена е заложила на по-дръзки визии, поведение и символика. Ефирно развяваща се рокля, кожени ботуши и загадъчен мъж са само част от останалите акцентите в клипа.

Потребителски аватар
BobiTo
Регистриран: 27 юни 2010 14:25
Любима певица: Анелия
Любим певец: Галин
Компания: Пайнер

Re: Новини

Мнение от BobiTo » 29 дек 2014 04:09

Ирена: Нямам човек до себе си, не вярвам на мъжете

Изображение

Ирена, една от новите звезди на Фен ТВ, сподели ексклузивно в предаването „Зад кулисите”, че е разочарована от мъжете и на този етап не смята да се обвързва.

„Преди време преживях доста разтърсваща любовна история, която пресъздадох в „Защо мълчиш” – споделя певицата и допълва:„Имах дългогодишен приятел, с който отношенията ни бяха задълбочени, но се случиха някои неща и се разделихме. Ето защо сега мисля да се концентрирам изцяло върху работата си и да оставя личния си живот на заден план.”

Въпреки това обаче, Ирена продължава да вярва, че ще срещне перфектния мъж за себе си.

„Човекът до мен трябва да е най-вече искрен и да не върти някакви игрички. Нямам предпочитания дали да е рус или чернокос. Трябва да е талантлив, а не богат. Знам, че е трудно да се намери идеалният, но не е навъзможно. А аз няма да спра да го търся” - споделя изпълнителката на „Защо мълчиш”.
Ако ме питаш дали ще те забравя, каквото правех с теб
дали го правя с други, с други...
Не разбираш ли, не чуваш ли - напълно луд си!

Изображение

Отговори

Върни се в “Ирена”