Кой е най - добрия концерт на телевизия "Планета"?

Модератор: Mod

Потребителски аватар
Kitty
**
**
Регистриран: 21 юни 2008 16:08
Любима певица: Деси Слава, Гергана, Магда
Компания: Payner music
Контакти:

Кой е най - добрия концерт на телевизия "Планета"?

Мнение от Kitty » 22 ное 2016 19:40

Хайде, фенове на попфолка. Кажте си кой е най - добрият концерт по случай рождения ден на телевизия "Планета". :wink:

Лично за мен двата най - добри концерта са концертите за петия и шестия рожден ден на телевизията. Петия, защото там бяха най - добрите и идеалните концертни изпълнения на звездите на телевизия "Планета" - като подбор на хитови песни, тоалети, грим и прически, сценично поведение, балети. А шестия ми хареса с това, че там пяха почти всички от фирмата, имаше добро сценично присъствие, много балети и танци, хитовете не бяха толкова много, но ги имаше, а модерният ефект със заснемането, особено накрая, с поглед към публиката ми хареса много! От този концерт се отличиха на 6+ като хитове, сценично поведение, танци, тоалет, грим и прически Гергана, Магда, Яница (това и е единствената и нормална и добра изява), Ивана, Димана, Райна (само дето попрекали с грима здравата), Константин. Хареса ми бляскавата сцена и факта, че тогава бяхме реално силна конкуренция на MTV и американските "звезди". Публиката също ми хареса много. А танците към изпълненията на Елена и Милко са ми любими и оттогава си мечтая да ги науча. Балета на Елена беше със супер страхотни тоалети!

А Ивончето на финала на петия рожден ден беше аткракцията на концерта! Само как изтръгна от мама микрофона! :lol: Тогава беше на две и половина, а вече знаеше химна. Миличката, голяма сладурка беше. :dance: Трябваше да я оставят да попее повече. Толкова малка, а вече знае дълги песни. :clap: Ани сигурно много се е гордяла с нея.

А натрапеният лилав цвят на шестия рожден ден ми дойде в повече. Точно тогава стана кризата и оттогава мразя лилаво, асоциирам го с кризата. :naughty: Озвучаването беше ужас, а ремикса на "Пусни ме" е ужасен, защо го е направила Магда, не знам. :eusa-think: А Емилия се чудя как не се катурна на тясната пътечка да вдигне букета от земята, не знам, беше бременна тогава. :shock: :o а публиката отпред колко много танцуваше :dance: ........Все се чудя, тези на танца на ипълнението на Милко от публиката ли бяха, бяха с рекламни блузки на "Питбул".

А сцената с танцуващите отзад фенове на петия рожден ден беше върха! :dance: А закъснението на Ивана беше много сладко. :roll:
Изображение

Потребителски аватар
Supremor
Respect
Respect
Регистриран: 02 апр 2010 17:22
Любим певец: Илиян,Галин
Компания: Payner, Ара

Re: Кой е най - добрия концерт на телевизия "Планета"?

Мнение от Supremor » 22 ное 2016 20:08

Оооо,ни най-малка представа имам, като лично мнение,кой концерт през годините за рожден ден е бил най-хубавия,най-запомнящия се, и т.н.Просто съжалявам, но макар и от близкото минало, аз нямам спомен от тия концерти.Защо ли? Ами първото което е,защото ходех на училище тогава-както и сега, концерта всяка вечер започваше с половин час закъснение, към 19:30ч и малко след това даже някой път, и продължаваше поне докъм 23:00ч, време което просто нямах за гледане на спектакъла, а и много преди да приключи самия той, аз вече трябваше да съм си в леглото,тъй като на другия ден бях от сутринта,явно...И другото което е-ми аз на никой от тия концерти не съм му хващал началото,първите няколко песни там, с които стартира, единствено 2008г.,когато концерта тогава се състоя чак на 9 декември, едва тогава за пръв път ми се падна наистина, да хвана началото му-а той започна с песента Усещане за мъж на Глория(тя още нямаше клип дотогава), но макар че му хванах началото, пак не го изгледах и него докрая,само някои изпълнения от него, като едното беше Фалшива кожа на Камелия...и то тогава, него ден, бяхме втора смяна нали, но въпреки това,имах време да се прибера след училище, да се поразхвърлям и след това вече да съм на линия, за да го гледам...Та това е,единствено концерта за 7-ия рожден ден в края на 2008г. успях да му хвана началото, на останалите концерти през годините съм гледал само части от целия 3 или 4-часов спектакъл, даже си спомням там, 2006 ли,2007 ли беше, заедно на сцената да представят песните си бяха излезли Амет,Хабиби(тя беше актуална тогава), май че и 88, после Близнаците, и т.н.- един след друг си представиха песните тогава...Това поне си го спомням, нея вечер имах възможност да ги гледам тия изпълнения-а иначе там повторенията, разделени на по няколко части от концерта, не съм си правел труда да ги следя от кога са, кога ше ги дават, и така...и тогава наистина че съжалявах, че не можех нито веднъж, да изгледам ако не цял, то поне по-голямата част от концерта, но пък-сами разбирате, че предвид докога продължаваше това вечерта, аз трябваше да съм си легнал вече, дори да ме е яд, че не мога да гледам и аз...но-така беше допреди десетина години, сега кво да направим-имах да уча и вечер тогава...Сега имам колкото искаш свободно време, па грам вече не ме интересуват тия концерти, награди и пр. на Пайнер, просто щото съм наясно, че те за много хора днес вече не представляват интерес, не са същите просто,каквито бяха, няма ги онези представяния, сцени и пр.(нали, настрана от това, че не се провеждат вече в НДК), но...то и със смяната на курса, по който пое жанра като цяло през последните години, и нещата,които днес се правят и пускат, нима можем да очакваме нещата да са си същите, и да е като тогава, допреди десетина години-няма как! И това го разбирам много добре...А те тия концерти вече и наживо не ги дават,нали, което пък още повече ги затапва, поне за тези, които искат да усетят тръпката(доколкото я има де) от този концерт, те не могат,дори от телевизора у тях си някак да се докоснат до това шоу...но така е,така стоят нещата вече, и турне вече няма от колко време,и пр. и пр.
Та това мога да кажа аз, наистина нямам идея кой концерт през годините е бил най-добрия и ефектния,вие кажете, ако някой си спомня от вас... :roll:
ИзображениеИзображениеИзображение

z_o_
Регистриран: 11 авг 2013 15:50
Любима певица: Галена, Емануела, Яница и др.
Любим певец: Фики, Галин и др.
Компания: Пайнер, Ара, Хит Микс

Мнение от z_o_ » 22 ное 2016 20:29

Концертите на Планета винаги са ми били любими и винаги са били музикалното фолк събитие на годината.

Колкото до темата кой ми е любимия и най-добрия концерт правен? Макар и малка да бях този рожден ден който го запомних с много шоу и емоция е този за 2 години Планета. Тогава беше златното време на чалгата. Спомням си тогава как Камелия се появи с червения цвят на косата и представи "Стрелките спират". Спомням си и Гергана как изпя "Губя те бавно" пред толкова много хора, а тя току що беше изгряла и още с първата си песен стана звезда. Другия ми спомен от този концерт преди 13-14 години бяха и тоалетите на някои певици като този на Райна (тя беше със сребрист тоалет) и Мария (там беше с много готин черен тоалет). Другият ми спомен от това шоу беше когато Рени все още беше в Пайнер и двамата с DJ Krmak представиха "Папагал" и на сцената имаше истински папагал който ходеше. И разбира се най-хубаво беше когато всички излязоха да пеят химна.
Последна промяна от z_o_ на 19 дек 2016 19:52, променено общо 2 пъти.

Потребителски аватар
Kitty
**
**
Регистриран: 21 юни 2008 16:08
Любима певица: Деси Слава, Гергана, Магда
Компания: Payner music
Контакти:

Мнение от Kitty » 22 ное 2016 21:12

Това с папагала съм го забравила, беше много яко. :dance: А помните ли на четвъртия рожден ден, когато Драго Драганов представи "От понеделник" и на сцената имаше истински кокошки (заигравка с птичия грип)? :mrgreen: Много съм се чудила как са ги вкарали там. :mrgreen: Нали там е забранено да се вкарват животни......... :mrgreen:

А, забравих, от шестия много ми хареса и изпълнението на Соня Немска.

Аз пък винаги съм си мечтала да посетя на живо тези концерти, да усетя онази готина атмосфера, да се запозная със съфорумци от форума на телевизия "Планета"........... :( :( :( Вече нищо не е същото, вече не подаряват цветя на изпълнителите, нито плюшени играчки, няма плакати, фен - клубове, няма я Хуби със страхотните и репортажи зад кадър.......... :( :( :( а и слуха ми вече е зле, стреса и нервите видяха сметката на здравето ми. :( :( :( :( :( Даже знам, че не бива, но все завиждам на певиците и се чудя те как не оглушават, слушайки и пеейки всеки ден музика. :( :( :( :( :( Аз без музика не мога и сега съм много тъжна............

Така съм си мечтала да се запозная на живо с любимките ми Деси Слава, Гергана и Магда, да се изкефя на хитовете им, да се запозная с мои връстници и фенове на поп - фолка, да видя на живо зала 1 на НДК, да съм част от това магично шоу, да сме снимат от "Планета"................

Даже старите кучета в "Рамания" ме мразят. :( :( :(
Изображение

Потребителски аватар
marinkulegec
Регистриран: 01 яну 2015 19:04
Любима певица: ИᗰᑎEᑭᗩTᑭИЦᗩTᗩ
Любим певец: Яница
Компания: Яница
Подпис от: Яница

Мнение от marinkulegec » 24 ное 2016 23:03

13 Години Планета ТВ ;) Имаше хитове, бяха в НДК, беше интересно, излъчваха го и отделно имаше стрийм в Youtube. Всички бяха доволни тогава...
Изображение

Потребителски аватар
ndinkov
Регистриран: 04 май 2013 12:34
Любима певица: галена
Любим певец: галин
Компания: пайнер

Мнение от ndinkov » 26 ное 2016 14:19

12 рожден ден беше най якия с най яките песни и най силната публика.
Изображение

Отговори

Върни се в “Дискусии”