Поажете тетрадките си

Модератор: Mod

Потребителски аватар
GaLiioo
Регистриран: 07 авг 2012 11:43
Любима певица: АНДРЕА, АЛИСИЯ и ПРЕСЛАВА
Любим певец: SHAWN MENDES, FETTY WAP

Re: Поажете тетрадките си

Мнение от GaLiioo » 26 авг 2016 23:48

z_o_ написа:Никога не съм имала тетрадки с фолк певици. Преди 4 години ако си спомняте искаха да ги забранят, защото тъпото Министрество на образованието казаха, че те вредят на учениците. Какъв е проблема? Защо тогава не забранят и тетрадките със световноизвестните изпълнители или с нашите рапъри и поп изпълнители.
Те искаха да ги забранят, защото една беше със зад*ика на Азис май. Като цяло не знам защо въобще е нужно да има тетрадки с лика, на който и да е. Така или иначе накрая ги изписваш, и изчезват.
Какво значение има дали пишеш на една бяла корица, или на Фики примерно?
  • Или си играч, или си наигран

Изображение

z_o_
Регистриран: 11 авг 2013 15:50
Любима певица: Андреа, Галена, Яница и др.
Любим певец: Фики, Галин и др.
Компания: Пайнер, Ара

Мнение от z_o_ » 27 авг 2016 12:41

GaLiioo написа:Те искаха да ги забранят, защото една беше със зад*ика на Азис май.
Прав си. Освен тетрадки имаха намерение да правят раници, чанти и протмонета пак с Азис където си беше показал голия зад*ик.

Потребителски аватар
miki93
Respect
Respect
Регистриран: 11 мар 2007 19:18
Любима певица: Джина Стоева и Валя
Любим певец: Карлос и Dillan
Контакти:

Мнение от miki93 » 28 авг 2016 10:55

Тетрадки с фолк изпълнители има още от 2000-2001 г. Първо Пайнер бяха пуснали, после и Ара. След това и тефтерчета, скицници. Мисля, че още някъде из шкафовете вкъщи си пазя една тетрадка и едно тефтерче с Ивана от 2005-2006 г.
Иначе никога не ми е било мания да имам тетрадки с фолк певици, но не виждам защо да не се правят такива. Все пак сме в България, хубаво е да отразяваме не само световно известните изпълнители, а и нашите.
В някой сън ще се срещнем може би...
Изображение

Потребителски аватар
preslava_star
Регистриран: 24 май 2015 21:51
Любима певица: ПРЕСЛАВА, РОКСАНА, ТЕОДОРА
Любим певец: ФИКИ, ДЕНИС, СИЛВЪР
Компания: Payner

Мнение от preslava_star » 24 мар 2017 23:10

Продават ли се още някъде такива?
Изображение

Потребителски аватар
miki93
Respect
Respect
Регистриран: 11 мар 2007 19:18
Любима певица: Джина Стоева и Валя
Любим певец: Карлос и Dillan
Контакти:

Мнение от miki93 » 22 авг 2017 16:37

preslava_star написа:Продават ли се още някъде такива?
Може да намериш такива в магазините на Пайнер, евентуално и в някоя обява от olx.
В някой сън ще се срещнем може би...
Изображение

Потребителски аватар
Reni_The*Best
Respect
Respect
Регистриран: 23 яну 2010 22:05
Любима певица: РЕНИ
Контакти:

Мнение от Reni_The*Best » 26 авг 2017 23:13

Наскоро ми подариха една тетрадка на Рени. Още се продават в магазините на Пайнер, има много стари неща, видях и други нейни. Иначе имам и една на Мария и Елена от Дерби, дето се водеха тетрадка - палатка. Стоят тефтерче и кибритче на Гергана, виждал съм и на Преслава и Райна от същите периоди, дори плик на Рени имам. Дори Милена Рекърдс имаха яко кибрити дори с Румяна и Ростислава, да не споменавам и пайнерските захарчета, който пазех с пликове.. Щом и в тази форма жанрът проби, бая бум си е било - нищо общо със сега :?

jamesjohn
*
*
Регистриран: 04 окт 2018 08:55
Контакти:

Мнение от jamesjohn » 04 окт 2018 08:57

I never had folk singers' notebooks. Four years ago, if you remember, they wanted to forbid them, because the stupid Ministry of Education said they were damaging the students. What is the problem? Why then do not forbid the notebooks with the world-famous performers or our rappers and pop artists.
Now enjoy at your pc Live Cricket Streaming now set and get updated Ptv Sports Biss Key for every day to enjoy live cricket.

Отговори

Върни се в “Дискусии”