Hit Mix Music

Модератор: Mod

Потребителски аватар
BobiTo
Регистриран: 27 юни 2010 14:25
Любима певица: Анелия
Любим певец: Галин
Компания: Пайнер

Re: Hit Mix Music

Мнение от BobiTo » 10 фев 2016 14:45

ObichamTeGadino. написа:И до Андреа точно сложили Джорджано :|
Е гласовите им възможности са сходни... :mrgreen: :mrgreen:
Ако ме питаш дали ще те забравя, каквото правех с теб
дали го правя с други, с други...
Не разбираш ли, не чуваш ли - напълно луд си!

Изображение

Потребителски аватар
ObichamTeGadino.
Регистриран: 16 яну 2015 21:03
Любима певица: Теди Александрова и Андреа

Мнение от ObichamTeGadino. » 10 фев 2016 16:04

BobiTo написа: Е гласовите им възможности са сходни... :mrgreen: :mrgreen:
Ако бяха сходни, нямаше Андреа да има такива хитове като "Пробвай се", и не само :wink:
А и не всичко в поп-фолка е гласови данни, трябват визия и умения да правиш шоу на концерти и участия, и не само. Всички се съмняват в гласовите възможности на Андреа. Да, не може да е като Деси Слава, Преслава или Азис, които са се доказвали много пъти, но пък да я сваляш на нивото на Джорджано ми идва дооста в повече.Това си е мое лично мнение, всеки може да мисли каквото си иска, нямам намерение да налагам мнението си над никой. Нямах и намерения да се карам с никой от тук, но не мога да позволя да ми убиждат идола по този начин.Ако ще почваш темата за силикона, много са ми говорили за това, щом все още съм и фен не виждам смисъл да го обсъждаме.

alisali1234
Регистриран: 10 апр 2015 15:50

Мнение от alisali1234 » 11 фев 2016 22:48

Чак пък да е зле колкото Джорджано...не! :mrgreen:

А за силикона...аз не съм против силикона като цяло и не виждам , ако естествената красота на човек не е красота или не му харесва, а има възможност да я подобри и е ОК с такива интервенции, защо да не си ги направи?

Силикона го мразят само дами с увиснали ц*ци дето нямат пари за силикон, а тайно им се иска ц*ците им да не са на нивото на пъпа , притеглени от гравитацията.

Потребителски аватар
ObichamTeGadino.
Регистриран: 16 яну 2015 21:03
Любима певица: Теди Александрова и Андреа

Мнение от ObichamTeGadino. » 11 фев 2016 22:55

Охх, Алисали, не мога да ти опиша просто колко си прав/а... :oops:
Аз съм на абсолютно същото мнение, щом имат възможност какво е лошото? Етикетът "тъпанарки" на жените със силикон е сложен точно от хора, които не могат да си го позволят и ги е яд. Както беше казала Моника Валериева във Випа: "всъщност не сме такива за каквито всички ни мислят". Наистина някои нямат толкова акъл, но други имат, грешката е там че всички са слагани под общ знаменател, без да се погледне какво има под етикетът "силиконка".

Потребителски аватар
miki93
Respect
Respect
Регистриран: 11 мар 2007 19:18
Любима певица: Джина Стоева и Валя
Любим певец: Карлос и Dillan
Контакти:

Мнение от miki93 » 13 фев 2016 12:11

Тази компания набира скорост с доста бързи темпове. Ето, вече имат и сайт, почти всяка седмица представят и нов проект. Единствено не знам дали вече телевизионният им канал е започнал да се разпространява?

Сега хвърлих едно око на сайта, не изглежда зле, но имам две критики: липсва секция за участията и в секцията Изпълнители не видях Даяна и Джулиано. Може би и двете неща предстоят да бъда добавени.
Като продукция засега ми харесва единствено парчето на Крум, което изкара през януари. Клиповете им са по-слаби към момента, но, все пак, всичко опира и до финанси, така че може би с времето ще напреднат и в тази посока.
Присъствието на Джорджано в каталога на фирмата и въобще даването на поле за изява на това момче никак не ми се нрави, защото наистина няма място на музикалната сцена. И аз не харесвам Андреа, но категорично смятам, че е по-пееща от него и доста по-адекватно стояща на сцената.
Като цяло засега компанията представлява интерес за мен, защото стартират доста амбициозно и ми и е любопитно да видя до къде ще стигнат през следващите месеци. Хубаво е, че има нова фирма, нека малко се раздвижат нещата.
В някой сън ще се срещнем може би...
Изображение

alisali1234

Мнение от alisali1234 » 13 фев 2016 17:03

Хубав сайт, предполагам, че Даяна я няма там, защото не е издала проект със тях и ще добавят като издаде, а за Джулиано също мисля,че предстои. Много смотан псеводним, не мога да разбера защо искат да го сравняват с Джорджано, дори са в една компания.
Джулиано пее брутално близко до Фики (ако записа не е на Фики :D ), песничката му, въпреки, че е банална е готина.
Интересен ми е гласово.

A Джорджано...няма сравнение с Андреа, която е пъти по-пееща, по-добре визуално изглеждаща и изобщо как може да сравни някой Андреа с Джорджано?!

Това ла*но Джорджано аз лично съм казал, че ако имам някоя близка среща с него имам огромното желание един ден да му разбия носа, ей заради такива ла*на като него ни плюят жанра, но е е само той виновен-дава му се поле за изява, това е лошото.
Аман от Атанаски, Джорджановци, Стамбинита и темподобни, и докато Атанаска и Стамбини се спряха, то това лайно... "твори".
Джорджано е пълен срам и позор, само като му видя грозното суратче и ми иде да си халосам някъде телевизора, ама 700 лв. как се халосват...
Бях чул, че го пребили в Стара Загора, ама уви-не било вярно. Извинявам се за лекия брутализъм, ама като го видя ми се отщява да ям, аз Хит ТВ няма да си я пусна само за да не го виждам. Радвам, се вече няма да му виждам грозния пиклив сурат по Планета. Айде, остави как изглежда, никой не си избира външния вид, но това носово "пеене" ми идва в повече, няма да издържа ако го видя това нещо, носа ще е първото , което ще му пострада. Глория, Ивана, Нелина, Тони Дачева...и Джорджано. Не е смешно!

А Планета трудно ще бъде саборена с имената, които са там. Разни Даяни няма как да попречат, единствено липсата на Аднреа се усеща, но пък Десислава компенсира. Крум го компенсира Джордан, който също е пеещ-радвам, се попринцип,че последните им имена все са пеещи, Устата също е разнообразие в каталога им и има добри, различни проекти.

Потребителски аватар
preslava_fence
Регистриран: 07 апр 2010 17:18
Подпис от: preslava_fence

Мнение от preslava_fence » 10 апр 2016 09:33

Андреа нещо липсва в сайта! Да не се е махнала :D :D :D То да седиш до имена, като Джорднчу и Кристиана си е обида :D
Изображение
Не апартаменти,трябват ми моменти,да ги правиш,можеш ли?

Потребителски аватар
preslavarocks
Регистриран: 07 мар 2016 18:38
Любима певица: Béyonce, Преслава, Dua Lipa

Мнение от preslavarocks » 10 апр 2016 09:40

preslava_fence написа:Андреа нещо липсва в сайта! Да не се е махнала :D :D :D То да седиш до имена, като Джорднчу и Кристиана си е обида :D
Тя никога не е била във фирмата, само и се ротираха клиповете, не знам защо Оцко слага такива изпълнители. Все едно Лияна, Джина Стоева и Софи като им въртят клиповете по Планета, да ги сложат в каталога и да споделят новини за тях.
Изображение
На акулите – хвърли ме.

Потребителски аватар
Supremor
Respect
Respect
Регистриран: 02 апр 2010 17:22
Любим певец: Илиян,Галин
Компания: Payner, Ара

Мнение от Supremor » 06 юли 2016 21:32

Ха,вече може да се каже,че имам 3 любими парчета от тази уж слаба фирма-това са 1001 нощи,на Кристиана-Хулиганка и Шоу на Адриана! 8) Смея даже да твърдя,че на Адриана ми е най-любима от трите,иначе и другите две са готини. :wink: Въпреки това,още съм на мнение,че Хит микс може и да не дочака и по-хубави дни и песни,де да знам.Това,че до момента цели 3 песни са ми допаднали истински, не е никак малко като за нова фирма наистина,но пък...има да се доказват и то доста!... :roll:
ИзображениеИзображениеИзображение

alisali1234

Мнение от alisali1234 » 07 юли 2016 08:09

Този новия Георги е потрес пълен... в тая фирма тъй не извадиха нормален клип.
Клипа е ужасно евтин, цветист, зле-направен и краден от един руски , от който е крала и Ванеса (или Данчо, режисьора, но той не е режисьор на този на Георги).
Песента е ужасна, момчето е бездарно до крайна степен и Оцко му е направил възможно най-тъпата си песен в целия си композиторски живот. Момчето явно не разбира колко е смотана тая "песен", щото очевидно е глухо.

Отговори

Върни се в “Дискусии”