Годишни характеристики на изпълнителите - МЪЖЕ 2015

Модератор: Mod

Потребителски аватар
LiL_Andrea
Регистриран: 08 авг 2011 09:36
Любим певец: Галин, 100 кила, Duke Dumont
Контакти:

Годишни характеристики на изпълнителите - МЪЖЕ 2015

Мнение от LiL_Andrea » 23 дек 2015 13:44

КОГАТО ФАКТИТЕ ГОВОРЯТ И БОГОВЕТЕ МЪЛЧАТ.

Раздават се много награди, винаги има недоволни фенове, които всеки път изваждат тефтера и ревностно спорят за всяка категория, в която според тях, идолът им е ощетен. Затова за втора година реших да събера всички публично обявени факти от най-безпристрастни медии, за да може отново всеки изпълнител и фен да направи реална равносметка на почти отминалата, 2015 година. Колкото повече се популяризират фактите, толкова по- малко излишни спорове ще има. Нека не забравяме, че музиката е дадена, за да ни обединява и забавлява.
Искам да изразя своята благодарност към Марин Кюлегеч , който ми помогна да обявим безпристрастно всички факти за втора поредна година. Отделихме часове от времето си, за да ви представим всички категории по възможно най-обективен начин, затова силно се надявам да оцените усилията ни. Мисля, че форумът ни е даден,за да бъдем полезни и да допринасяме за развитието на музиката, като фенове и консуматори на проектите. :)

1. УЧАСТИЯ ПРЕЗ 2015 ГОДИНА: (Обявени са само официалните участия, частните партита, които не се обявяват публично не влизат в категориите. Информация: телевизия Планета. Всички обявени участия там се събират в специални папки на всеки изпълнител във форума, така имаме пълен брой на официалните участия.)

1. ФИКИ - 206
2. ГАЛИН - 197
3. ТОНИ СТОРАРО - 112
4. КОНСТАНТИН - 65

2. ПОБЕДИ В КЛАСАЦИЯТА НА SIGNAL.BG ПРЕЗ 2015 ГОДИНА: (Използва се signal.bg, тъй като феновете гласуват и определят подредбата.Featuring не са включени, в общия брой попадат само дуети и самостоятелни песни. Независимо дали спечелилите песни в началото на годината са били пуснати през 2014, те са се развили през 2015 и са донесли успех на изпълнителя, през тази година.)
1. КОНСТАНТИН - 10 ПОБЕДИ ( "Не си ти" - 4 победи; "Болка в минути" - 5 победи; "От утре ще е друго" - 1 победа)
2. ГАЛИН - 5 победи ("С мене да вървиш" - 2 победи; "Сменям ти адреса" - 1 победа; "Парата ако хвана" - 2 победи)
3. Азис - 4 победи. ("Хабиби" - 3 победи; "Блокиран" - 1 победа)
4. Фики - 2 победи ("Блокиран", "Джале, Джале")

3.ГЛЕДАНИЯ НА ОФИЦИАЛНИТЕ КЛИПОВЕ В YOUTUBE: (Канали: PLANETAOFFICIAL и DIAPASONRECORDS, закръглени. Тук роля има и активността на изпълнителите към повече продукция.)
1. ФИКИ - 32 000 000
2. Азис - 25 200 000
3. Галин - 23 850 000
4. Константин - 14 000 000

4. Нарастваща популярност в социалните мрежи, средно на месец: (агенция socialbakers и socialnumbers )
1. АЗИС - - + 6049 likes
2. Константин - + 1389 likes
3.Галин - + 875 likes
4. Фики - + 639 likes

5. ПЕСЕН НА 2015 ГОДИНА, СПРЯМО ПОБЕДИ В КЛАСАЦИЯТА НА SIGNAL.BG:
1. КОНСТАНТИН - БОЛКА В МИНУТИ - 5 победи
2. Азис - Хабиби - 3
3. Галин - Парата ако хвана - 2

ЗА ПЪРВИ ПЪТ ДВАМА ИЗПЪЛНИТЕЛИ ИМАТ РАВЕН БРОЙ ПОБЕДИ В КАТЕГОРИИТЕ:
ФИКИ И КОНСТАНТИН: 2 първи места
ПОБЕДИТЕЛЯТ ЩЕ СЕ ОПРЕДЕЛИ СПРЯМО МЯСТОТО МУ В КАТЕГОРИИТЕ, КОИТО СА СПЕЧЕЛЕНИ ОТ ТРЕТИЯ В КЛАСАЦИЯТА (АЗИС), ТЪЙ КАТО АЗИС ПЕЧЕЛИ В КАТЕГОРИЯ 4, А КОНСТАНТИН ОСТАВА ВТОРИ В НЕЯ, ФИКИ - ЧЕТВЪРТИ, КАКТО И СПРЯМО РЕЗУЛТАТИТЕ В КАТЕГОРИИТЕ, ИЗБИРАНИ ОТ ПУБЛИКАТА - КЛАСАЦИИТЕ, НЕОЧАКВАНО:

КОНСТАНТИН

Изображение
Изображение
Thank you, M_S_L & BobiTo!

Потребителски аватар
.:Maria:.
Регистриран: 01 окт 2010 17:21
Любима певица: Десислава
Любим певец: Фики
Компания: Пайнер
Контакти:

Re: Годишни характеристики на изпълнителите - МЪЖЕ 2015

Мнение от .:Maria:. » 23 дек 2015 18:01

Съгласна съм с класациите, но смятам, че песните на Галин и Фики бяха по-големи хитове. Все пак ще се радвам, ако Константин стане певец на годината, ще е много интересно!
Изображение

Потребителски аватар
LiL_Andrea
Регистриран: 08 авг 2011 09:36
Любим певец: Галин, 100 кила, Duke Dumont
Контакти:

Мнение от LiL_Andrea » 23 дек 2015 18:22

.:Maria:. написа:Съгласна съм с класациите, но смятам, че песните на Галин и Фики бяха по-големи хитове. Все пак ще се радвам, ако Константин стане певец на годината, ще е много интересно!
Фики ще е пак, обедена съм. Механизмът ни е познат вече. :mrgreen:
Изображение
Thank you, M_S_L & BobiTo!

Потребителски аватар
.:Maria:.
Регистриран: 01 окт 2010 17:21
Любима певица: Десислава
Любим певец: Фики
Компания: Пайнер
Контакти:

Мнение от .:Maria:. » 23 дек 2015 18:25

Знаейки политиката на фирмата, мисля че Фики ще стане "Певец на годината :mrgreen: Уморих се от пожизнени награди!
Изображение

Потребителски аватар
galena_fen
Регистриран: 12 май 2013 11:01
Любима певица: Кристиана
Компания: Hit Mix Music

Мнение от galena_fen » 23 дек 2015 18:26

.:Maria:. написа:Знаейки политиката на фирмата, мисля че Фики ще стане "Певец на годината :mrgreen: Уморих се от пожизнени награди!
Всеки знае, че той ще стане . . :x :?
Изображение
:dance: "..си шейх, ти си шейх. Си шейх, ти си шейх.." :dance:

Отговори

Върни се в “Дискусии”