ПАЙНЕР ПРЕКРАТИ 4 ДОГОВОРА

Модератор: Mod

alex1597
*
*
Регистриран: 19 юли 2015 12:44
Любима певица: galena
Компания: planetapainer

Re: ПАЙНЕР ПРЕКРАТИ 4 ДОГОВОРА

Мнение от alex1597 » 01 ное 2015 12:24

За Теди наистина е жалко ,но не мога и да разбера защо я ротират по Фен тв след като от днес тя вече не е в Пайнер ? А до това още в интервютата на Джина и Ивена казаха че ще се прави компания за певици и певци който нямат договор с компания *саморотиращи се*.
За Крум ами той обиколи всичките накрая ще си пее в някоя КРЪЧМА тъкмо той дръпна през тази 1 година.
КРИСТИАНА също е намислила нещо с Оцко .
Даяна ами жената нямаше и един хит компанията ли я бута на долу тя самата си ли не се знае.

СЕГА ЧАКАМ И ГЕРГАНА ДА КАЖЕ ЧЕ СЕ МАХА И ТОВА ЩЕ Е ИСТИНСКИ БУМ ЗА ПАЙНЕР , тази жена толкова я оплюха че беше много жалко.

Потребителски аватар
Роберт
Respect
Respect
Регистриран: 07 сеп 2013 20:54

Мнение от Роберт » 01 ное 2015 14:38

И мен ми бяха интересни проектите на Андреа, и повечето от тях ми допадаха.. а другите трима все едно дали
са напуснали или не.
'cuz i slayyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyy
Изображение

petttto
**
**
Регистриран: 04 мар 2015 18:52

Мнение от petttto » 22 ное 2015 13:09

M_S_L написа:Жалко и за четиримата, най-вече за Андреа. Цялата й кариера мина в Пайнер, имаше много успехи там. Една от малкото, които подготвят шоу на сборните концерти, вдигат нивото на клиповете, благодарение на нея Кости и Оцко започнаха да работя с Пайнер и им направиха повечето от хитовете в последните години.
Даяна е много талантлива, просто й беше нужно да попадне на подходяща песен, което не мисля, че щеше да е невъзможно.
Кристиана пък тъкмо започна да се развива и се популяризира повече след последната си песен, а сега... Може и да не е от най-талантливите, но поне работи, за разлика от такива като Биляна, Милица, Росица, Валентина които не знам защо ги "пазят" във фирмата.
Крум със "Скорпион" също имаше някакъв успех, даже и за албум говореше, че ще пуска.

Явно това, че Оцко ще прави музикална компания ще се окаже вярно. :D Сега очаквам да им изтрият всички клипове от канала на Планета, както направиха с Камелия и Елена. :|
Андрея ще намери начин да се спонсорира Изображение Изображение Изображение

Отговори

Върни се в “Дискусии”