Подценяват ли ни???

Модератор: Mod

Подценяват ли ни?

Анкетата завърши на 19 окт 2015 08:35

Да
7
70%
Не
3
30%

Общо гласове: 10

Потребителски аватар
preslava_fence
Регистриран: 07 апр 2010 17:18
Подпис от: preslava_fence

Подценяват ли ни???

Мнение от preslava_fence » 21 юли 2015 08:35

След излизането на последните песни започнах да си мисля, че изпълнителите или не си вършат работата на 100 %, или подценяват почитателите си! Не може да се пускат песни по телевизията на които трябва да си вадя текста отделно за да разбера какво се пее. Не е нормално в един ден да излизат 5 песни от една фирма и накрая никой да не е чувал нито една... Мисля си че качеството на песните в последно време падна. Толкова ли не заслужаваме хубави песни или точно това искаме???
Изображение
Не апартаменти,трябват ми моменти,да ги правиш,можеш ли?

denis2429
*
*
Регистриран: 27 апр 2015 09:18

Re: Подценяват ли ни???

Мнение от denis2429 » 21 юли 2015 08:47

Честно ли? Мислиш ли,че им пука какво мислим и какво искаме... Този youtube им проми мозъците...Гонят се, правят всеки ден песен, всеки ден клип и се борят за гледания...Все пак всяко гледане е пари... Според мен това е причината. Иначе си много прав/а.

Потребителски аватар
LiL_Andrea
Регистриран: 08 авг 2011 09:36
Любим певец: Галин, 100 кила, Duke Dumont
Контакти:

Мнение от LiL_Andrea » 21 юли 2015 10:53

Подценяват ни и за това сме си виновни ние. Колко от вас гласуват за песен на любим изпълнител, пишат че е тотален хит дори да мислят, че е боза? Всички. Така у изпълнителите има едно спокойствие- "Каквото и да пусна ще е хит, защо да си давам зор да мисля нещо силно с месеци
Ще си пускам каквото ми дойде всеки месец." И вие пак подкрепяте. Казвам вие, защото аз песни на Андреа в класации подкрепям само за 2 проекта от две години насам и винаги казвам мнението си на екипа й каквато е наистина. Галин също знае добре кои песни не са хитови според мен. Бъдете обективни, за да ви уважават изпълнителите и да има качествени проекти. Пайнер цели да налага по няколко имена, което е глупаво; защото все пак те печелят парите, но не може ако не толкова налаган изпълнител извади хит по- голям от на налагано име да се остави да се наложи. Така Яница, Галин и Емилия с песни с доста хитов потенциал се смазаха едни други, Галена излезе сама, Фики и Азис също и макар песните им да нямаха голям хитов заряд се наложиха безконкурентно. И да имаше други песни пуснати с техните, то те бяха по-малко хитови имена и не бяха конкуренция. Затова не се чудете като има 5 премиери в един ден. Пайнер ни определя какво да харесваме и кого.
Изображение
Thank you, M_S_L & BobiTo!

Потребителски аватар
mimchyyy9
Регистриран: 21 яну 2015 12:25
Любима певица: Яница, Галена,Райна, Емилия
Любим певец: Галин, Константин,Фики, Карлос
Компания: Payner
Подпис от: M_S_L

Мнение от mimchyyy9 » 21 юли 2015 10:54

LiL_Andrea написа:Подценяват ни и за това сме си виновни ние. Колко от вас гласуват за песен на любим изпълнител, пишат че е тотален хит дори да мислят, че е боза? Всички. Така у изпълнителите има едно спокойствие- "Каквото и да пусна ще е хит, защо да си давам зор да мисля нещо силно с месеци
Ще си пускам каквото ми дойде всеки месец." И вие пак подкрепяте. Казвам вие, защото аз песни на Андреа в класации подкрепям само за 2 проекта от две години насам и винаги казвам мнението си на екипа й каквато е наистина. Галин също знае добре кои песни не са хитови според мен. Бъдете обективни, за да ви уважават изпълнителите и да има качествени проекти. Пайнер цели да налага по няколко имена, което е глупаво; защото все пак те печелят парите, но не може ако не толкова налаган изпълнител извади хит по- голям от на налагано име да се остави да се наложи. Така Яница, Галин и Емилия с песни с доста хитов потенциал се смазаха едни други, Галена излезе сама, Фики и Азис също и макар песните им да нямаха голям хитов заряд се наложиха безконкурентно. И да имаше други песни пуснати с техните, то те бяха по-малко хитови имена и не бяха конкуренция. Затова не се чудете като има 5 премиери в един ден. Пайнер ни определя какво да харесваме и кого.
+1 ...
Изображение
#ИскамIPSCommunitySuite
#АдминеСпишЛиДобре #ФорумнаРеволюция

alisali1234
Регистриран: 10 апр 2015 15:50

Мнение от alisali1234 » 21 юли 2015 10:59

Не е толкова до подценяване, колкото до разочерованието с тийзърите. Тая година продължава модата от миналата със тия тийзъри-то видеа, реклами, зад каъдр, снимки...месец преди песента слушаме 'скоро,coming soon,soon,new hit". Същата работа и със Соня Немска-три седмици слушаме какъв хит ще извади-а да видим сега дали ще е така. Евала на Джена-никога не знаеш кога ще пусне нещо. При останалите е едно тийзване, едни очаквания, едно дразнене по цял месец и накрая гледаш клип, който няма нищо дори със снимките. Снимките от "грешната" нямаха нищо общо с клипа, "всичко чуждо пожелава;" беше рекламирана най-малко месец и половина преди песента, а снимките накрая нямаха нищо общо с клипа (стаята с шампанското и т.н.).

Отговори

Върни се в “Дискусии”