Джина извън Ара, Траяна-извън Пайнер

Модератор: Mod

Потребителски аватар
xroflx9
Регистриран: 29 дек 2014 22:58
Любима певица: Камелия,Андреа,Галeна,Джена

Re: Джина извън Ара, Траяна-извън Пайнер

Мнение от xroflx9 » 24 апр 2015 22:55

Роберт написа:xroflx9 грешиш!
Но все пак Джина и Нелина не са Камелия!
Няма какво повече да кажа.Добре,че беше тя,че тези двете да си отворят устата. :roll:
Правиш стъпка напред и вдъхновен гледаш към мен...
Изображение
С теб забравям за недей!

Потребителски аватар
Роберт
Respect
Respect
Регистриран: 07 сеп 2013 20:54

Мнение от Роберт » 24 апр 2015 23:05

xroflx9 написа:
Няма какво повече да кажа.Добре,че беше тя,че тези двете да си отворят устата. :roll:

Камелия - революционеркатa на поп-фолкa! :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
'cuz i slayyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyy
Изображение

Потребителски аватар
xroflx9

Мнение от xroflx9 » 24 апр 2015 23:07

Роберт написа:
xroflx9 написа:

Камелия - революционеркатa на поп-фолкa! :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
Така излиза. :roll:
Изображение
С теб забравям за недей!

Потребителски аватар
miki93
Respect
Respect
Регистриран: 11 мар 2007 19:18
Любима певица: Джина Стоева и Валя
Любим певец: Карлос и Dillan
Контакти:

Мнение от miki93 » 25 апр 2015 00:48

xroflx9 написа:
miki93 написа: Това не е бизнес. Това е смучене на пари от изпълнителите, за да има продуцентът пари и да плаща заплати на служителите си. Бизнес е да вложиш в един изпълнител и после от участията и продажбите на албуми/когато имаше такива/ да ти се върнат инвестициите.

Напускането на Джина Стоева няма да е последното нещо, което да насочи негативно внимание към "Ара мюзик".
Ако сега тези изпълнителки бяха актуални изобщо нямаше да им пука,че са им забавили някакъв дует или,че стопират желанието им за работа.Били са на върха (въпреки че Джина няма пиков период) сега вече не са и трябва да се примирят с това.
Има резон в това, което казваш, но нали знаеш, че в България много често хората, които са талантливи и способни, са тикани в ъгъла за сметка на някой, който е по-нахален и най-вече по-малко талантлив, но с повече финанси.
Тук въобще не става дума за това кой колко е актуален, а че продуцентът на дадена музикална компания би трябвало да обръща еднакво внимание на всички. А в случая Виктор Касъмов пренебрегва много от изпълнителите си за сметка на Алисия, което води и до липса на тяхното развитие - защото той е продуцент на всички и не може даденият изпълнител на своя глава да си пуска проектите, нали се сещаш.
На финала ще кажа, че смятам Джина Стоева за кадърен и коректен изпълнител и никой не може да ме убеди в противното. Тя, Нелина и куп други могат да са по-актуални, ако им се помага и морално, и материално.
Относно Камелия - да, тя е най-голямата уста на поп фолка. И добре че я има. Винаги искрата се запалва от някъде, в случая от нея. Вярвам, че и този път е за добро.

И пак казвам: скоро предстоят още събития в "Ара мюзик", ще си говорим пак.
В някой сън ще се срещнем може би...
Изображение

Потребителски аватар
georgi.rogachev
Регистриран: 25 фев 2013 21:55
Любима певица: Гери-Никол, Алисия

Мнение от georgi.rogachev » 26 апр 2015 22:28

miki93 написа:Има резон в това, което казваш, но нали знаеш, че в България много често хората, които са талантливи и способни, са тикани в ъгъла за сметка на някой, който е по-нахален и най-вече по-малко талантлив, но с повече финанси.
Тук въобще не става дума за това кой колко е актуален, а че продуцентът на дадена музикална компания би трябвало да обръща еднакво внимание на всички. А в случая Виктор Касъмов пренебрегва много от изпълнителите си за сметка на Алисия, което води и до липса на тяхното развитие - защото той е продуцент на всички и не може даденият изпълнител на своя глава да си пуска проектите, нали се сещаш.
На финала ще кажа, че смятам Джина Стоева за кадърен и коректен изпълнител и никой не може да ме убеди в противното. Тя, Нелина и куп други могат да са по-актуални, ако им се помага и морално, и материално.
Относно Камелия - да, тя е най-голямата уста на поп фолка. И добре че я има. Винаги искрата се запалва от някъде, в случая от нея. Вярвам, че и този път е за добро.

И пак казвам: скоро предстоят още събития в "Ара мюзик", ще си говорим пак.
Логично е,че продуцентът ще обръща внимание на Алисия и Емануела,които му носят много повече от Джина,колкото и да е нечестно се замислете,че всеки от продуцентите прави така и игнорира старите изпълнители.Не разбирам Джина в какво обвинява Алисия,че не е изчакала песента й със Стораро,а пуснала първо нейната.Все пак каква вина има Алисия за това,че Стораро не може и 1 нещо да свърши като хората и е пренебрегнал Джина.

denis2429
*
*
Регистриран: 27 апр 2015 09:18

Мнение от denis2429 » 27 апр 2015 09:51

Няма какво да се лъжем, винаги боли когато не си на върха... Джина имаше хитове,но от няколко години насам, тя няма песен с хитов потенциал. Пожелавам и успех. Само ми е странно (или аз не съм видял) къде е Ивена? Те са неразделни приятелки...

За Траяна малко ме е яд, защото аз я харесвам, но мисля че сама си "изяде главата" когато реши да коментира наградите на "Планета". След нейните коментари относно наградите, тя изведнъж затъна...

denis2429
*
*
Регистриран: 27 апр 2015 09:18

Мнение от denis2429 » 27 апр 2015 10:13

И точно след като питах за Ивена...влизам във фейса и какво виждам:

Скъпи приятели, искам да оповестя, че аз също вече не съм част от екипа на "Ара Мюзик". От месец Декември насам обмислям решението си да се разделя с музикалната компания. Поради липсата на комуникация и неспазени обещания, моментът настъпи. Очаквайте нови самостоятелни проекти от мен.

Потребителски аватар
Роберт
Respect
Respect
Регистриран: 07 сеп 2013 20:54

Мнение от Роберт » 08 май 2015 00:45

Изображение
'cuz i slayyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyy
Изображение

alisali1234
Регистриран: 10 апр 2015 15:50

Мнение от alisali1234 » 08 май 2015 15:08

Ама как ще пропусне Николета, то щеше да е странно, ако беше подминала темата за Алисия...

Потребителски аватар
xroflx9

Мнение от xroflx9 » 09 май 2015 19:33

Smith написа:Камелия направи прави революция. Тя е съвременният Васил Левски. :shock:
Ясно е,че баба ти Кемъл те вълнува много повече от залязващата ти Преслава,но моля те стига си го показвал.. :lol:
Изображение
С теб забравям за недей!

Отговори

Върни се в “Дискусии”