Кражбите на Оцко

Модератор: Mod

Потребителски аватар
M_S_L
Регистриран: 16 юли 2013 12:10
Любима певица: Емануела | Цветина | Ari G.
Любим певец: Галин | Justin Bieber <3
Контакти:

Re: Кражбите на Оцко

Мнение от M_S_L » 08 апр 2015 17:19

Подобно на "Боже, прости" и "Точно никога", мелодията на тази песен също е взета от сайт за семплиране. - http://fox-samples.com/product/must-hav ... hat-beatz/ От тук са взети и вокалите от началото на новата песен на Кристиана.

Изображение

Потребителски аватар
xroflx9
Регистриран: 29 дек 2014 22:58
Любима певица: Камелия,Андреа,Галeна,Джена

Мнение от xroflx9 » 08 апр 2015 20:39

Като гледам май няма песен на Оцко,която да не е крадена.. :mrgreen:
Правиш стъпка напред и вдъхновен гледаш към мен...
Изображение
С теб забравям за недей!

Потребителски аватар
GaLiioo
Регистриран: 07 авг 2012 11:43
Любима певица: АНДРЕА, АЛИСИЯ и ПРЕСЛАВА
Любим певец: SHAWN MENDES, FETTY WAP

Мнение от GaLiioo » 08 апр 2015 21:07

xroflx9 написа:Като гледам май няма песен на Оцко,която да не е крадена.. :mrgreen:
Докрай
  • Или си играч, или си наигран

Изображение

Потребителски аватар
xroflx9
Регистриран: 29 дек 2014 22:58
Любима певица: Камелия,Андреа,Галeна,Джена

Мнение от xroflx9 » 08 апр 2015 21:17

Хм,не се знае.
Правиш стъпка напред и вдъхновен гледаш към мен...
Изображение
С теб забравям за недей!

Потребителски аватар
M_S_L
Контакти:

Мнение от M_S_L » 09 апр 2015 14:03

Борис Дали - Ти реши (1:08)
http://www.soundstosample.com/info/Uebe ... d_Pop/1818 - в края на демото има и част от "Хвана ли ми" на Райна

Валя - Нейните неща (0:33)
http://www.soundstosample.com/info/Sony ... amples/507
Изображение

Потребителски аватар
galena_fen
Регистриран: 12 май 2013 11:01
Любима певица: Кристиана
Компания: Hit Mix Music

Мнение от galena_fen » 09 апр 2015 14:06

Това, че са използвани семпли не означава, че са крадени.. Това е напълно законно! :roll:
Изображение
:dance: "..си шейх, ти си шейх. Си шейх, ти си шейх.." :dance:

Потребителски аватар
M_S_L
Контакти:

Мнение от M_S_L » 09 апр 2015 14:33

galena_fen написа:Това, че са използвани семпли не означава, че са крадени.. Това е напълно законно! :roll:
Колкото е законно и за "Ти си ми", "Колко много", "Твоите думи"... А и в сайта си пише всичко:

This service is for personal use only. You may not copy, reproduce, modify, rent, lease, broadcast, download, transmit, distribute or otherwise disseminate any content contained on the Site except for your own personal, non-commercial use. All of Sounds/To/Sample's Materials contained on the Site including (but not limited to) graphics, text, logos, editorial content, audio clips, the layout and selection of interfaces, software, source codes, artwork are the property of Sounds/To/Sample or it's content and technology providers and is protected by law.
Изображение

Потребителски аватар
galena_fen
Регистриран: 12 май 2013 11:01
Любима певица: Кристиана
Компания: Hit Mix Music

Мнение от galena_fen » 09 апр 2015 14:36

M_S_L написа:
galena_fen написа:Това, че са използвани семпли не означава, че са крадени.. Това е напълно законно! :roll:
Колкото е законно и за "Ти си ми", "Колко много", "Твоите думи"... А и в сайта си пише всичко:

This service is for personal use only. You may not copy, reproduce, modify, rent, lease, broadcast, download, transmit, distribute or otherwise disseminate any content contained on the Site except for your own personal, non-commercial use. All of Sounds/To/Sample's Materials contained on the Site including (but not limited to) graphics, text, logos, editorial content, audio clips, the layout and selection of interfaces, software, source codes, artwork are the property of Sounds/To/Sample or it's content and technology providers and is protected by law.
Да, за тези песни "Ти си ми", "Колко много", "Твоите думи"... не казвам, че е правилно.. Говоря за другите!
Изображение
:dance: "..си шейх, ти си шейх. Си шейх, ти си шейх.." :dance:

Потребителски аватар
M_S_L
Контакти:

Мнение от M_S_L » 09 апр 2015 14:42

galena_fen написа:
M_S_L написа:

Да, за тези песни "Ти си ми", "Колко много", "Твоите думи"... не казвам, че е правилно.. Говоря за другите!
Е, то тези песни са като другите.. Сложени вокали на друг език, като мелодията им се повтаря в припева. Защо за тези да не е законно, а за другите да е?
Изображение

Отговори

Върни се в “Дискусии”