Годишни музикални награди на телевизия ,,Планета'' за 2014

Модератор: Mod

Потребителски аватар
zuu11
Регистриран: 08 апр 2011 15:26
Любима певица: ГЕРГАНА
Любим певец: ГАЛИН
Компания: Пайнер

Re: Годишни музикални награди на телевизия ,,Планета'' за 2014

Мнение от zuu11 » 05 фев 2015 16:30

west.side9251 написа:Абе, хора, осъзнайте се, само турците ли си купуват награди?
Защо го обиждате на циганин?! И аз съм от тая порода, и какво?! Дайте ми една сериозна, обективна и реална причина (която би дал нормален, мислещ човек на възраст над 18) ние да сме нещо по-малко от вас. И образование имам, и както виждате на кирилица пиша, и аз се занимавам с музика...и какво? Ама съм по-долен...от кой?

Значи е циганска работа неговото, а на Янева и Мария какво са? Най-долното и гнусно нещо Пеевски пак и е купувал награди и номинации, които дори ги е нямало в същите на междинно ниво.А нейното не е ли в такъв случай циганска работа?
Аз казах,че съм против Фикрет да спечели единствено наградата за певец, единствено защото е и дебютант (дори го има в дебютната категория) и е глупаво да печели за певец,но до там. А и Галин наистина бе по-хитов и продуктивен, това си е неговата година.

За купените гледания да ви обясня: вие изобщо четете ли как се постигат тия купени гледания? Понеже съм циганска работа с отлично владеене на английски, съм си направил труда да разгледам въпросните сайтове. Има си срок за доставяне на тия гледания, т.е. те не са от един път,а в определен срок и колкото е по-дълъг, по-бавно се наслагват гледанията и услугата ги прави постепенно и незабележимо. Разгледайте ги тези работи, това внезапно покачване го има при доста клипове (и това разгледайте) и не е от купувания.

Държа да отбележа, че фактурата е фалшива, и то си личи.
Спрете да се водите от омразата си към тия или ония, ами си направете труда да направите малко проверки кое как е.
Не знам на колко си години, ама повтаряш едно и също като грамофонна плоча от 44 година ...
Разбрахме, че си от тази "порода" как я нарече .. Няма нужда точно в тази тема да си казваш образованието, как пишеш и с к'во се занимаваш.. Излишно е.. Как е и излишен моя коментар спрямо теб сега, но ще го напиша.. Почнах ...
Ай, ся с т'воите камъни по твоята глава... Ейййй, ти що обиждаш Пеевски уе ! К'во като е дебел чича, който плаща на Цуцка за всичко ! Ти к'во, ся на килограми ли ши са обиждаме.. Долно и гнусно нещо бил.. Ай, да не си отварям пак устата, че ши имам пак БАН :lol: :lol:
Фикчото дори не тря'а е в дебютите.. През 2013 година беше на концерта на Пайнер, а не беше номиниран за тази категория ... И сега ня'а нясто там .. .Както донякъде и Кристиана !

Така... Моето момче, за купуването на гледания в youtube изобщо да не ми спориш щото знам повече от теб, убеден сам ! Т'ва, че ти преди да напишеш тоя пост си проверил нета е съвсем друга тема ! Иначе да, това което каза за гледанията е вярно, ама щото си го проверил .. :D
В статистиката долу, под клипа си пише всички, тя се променя спрямо седмиците и месеците ако не си запознат, не спрямо всеки ден .. Така като му ги нахакат на Фики 3 000 000 за един месец и тя статистиката си казва всичко... А, че вече на Карлос, Мария, Константин, Анелия и още др. клипчето с по 1,2 милиона са купени, по си личи долу ! ;)
Айде ся със здраве, няма да те коментирам повече.. Не искам.. Учи си Английския, немския и израелския и със здраве :P :P
Изображение||Изображение||Изображение||Изображение||Изображение

Потребителски аватар
zuu11

Мнение от zuu11 » 05 фев 2015 16:35

А иначе категорията дебют само и само да запълнят бройката са ги нахакали Айшенура и двете момиче според мен.. Тъжна работа, само напразни надежди им всяват на тези момичета .... :lol:

Потребителски аватар
marinkulegec
Регистриран: 01 яну 2015 19:04
Любима певица: ИᗰᑎEᑭᗩTᑭИЦᗩTᗩ
Любим певец: Яница
Компания: Яница
Подпис от: Яница

Мнение от marinkulegec » 05 фев 2015 17:37

Мразя да съм прав. :roll: Фики сериозно има големи очаквания. :shock: :shock: :shock: Само да не остане разочарован :lol: :lol: :lol: :roll: :roll: :roll:

Изображение
Изображение

Потребителски аватар
zuu11

Мнение от zuu11 » 05 фев 2015 19:04

marinkulegec написа:Мразя да съм прав. :roll: Фики сериозно има големи очаквания. :shock: :shock: :shock: Само да не остане разочарован :lol: :lol: :lol: :roll: :roll: :roll:

Изображение
Драйфам !!!
Сега дали ще остане разочаровам, от една страна се съмнявам.. Пайнер са хитри, ще му бутнат нещо там, да се радва ... Ако зависи от мен и на сцената няма да се качи ...
Пак за самочувствието, няма к'во да се говори.. Виждате баща му .. И той не е от най - скромните :D
Можеш да имаш високо самочувствие тогава, когато си постигнал нещо, нещо голямо, наистина голямо .. Мога да дам пример : АЗИС ! На времето каза, че не всеки град го заслужава, затова отказва участия ... И до сега е така ... Самочувствието на звезда Фики още не бива да го има .. Рано му е и яко ще го цакне самия него !

Потребителски аватар
xroflx9
Регистриран: 29 дек 2014 22:58
Любима певица: Камелия,Андреа,Галeна,Джена

Мнение от xroflx9 » 05 фев 2015 19:19

Той пък защото Азис голямата звезда.. :D :D :D :D :D
Правиш стъпка напред и вдъхновен гледаш към мен...
Изображение
С теб забравям за недей!

Потребителски аватар
kriisis
Регистриран: 07 май 2012 17:28
Любима певица: Емилия, Галена, Яница, Лияна

Мнение от kriisis » 05 фев 2015 19:32

Андреа тази година не агитира, за разлика от миналата, когато беше полудяла през 5 минути и даже като корица си ги беше направила номинациите. :) :) :)

Изображение
Изображение

georgi.rogachev
Регистриран: 25 фев 2013 21:55

Мнение от georgi.rogachev » 05 фев 2015 19:50

xroflx9 написа:Той пък защото Азис голямата звезда.. :D :D :D :D :D
Не се сещам за човек в България,който да не знае кой е Азис. :mrgreen:

Потребителски аватар
Роберт
Respect
Respect
Регистриран: 07 сеп 2013 20:54

Мнение от Роберт » 05 фев 2015 20:29

georgi.rogachev написа:
и на Балакана всички го знаят
'cuz i slayyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyy
Изображение

Потребителски аватар
west.side9251
Регистриран: 06 май 2013 19:58
Любима певица: Адриана

Мнение от west.side9251 » 05 фев 2015 20:34

Що пък мерилото ви е скромноста? Ми имал човека хитове, имал ги. Що да е скромен?

Относно zu11,
годините ми не те интересуват, ЕГН надали ще ти пратя. Пеевски е едно, Фики е друго. Пеевски не се сещам някой да го обича, освен (вероятно) родителите му (какво възпитание...) и Цветелина (портфейла му,не него).
Разграничавай нещата...
Т'ва, че ти преди да напишеш тоя пост си проверил нета е съвсем друга тема !
Ми не смяташ ли,че е добре човек да си проверява информацията? Нещо лошо съм направил с това,че съм проверил инфото си ли? И не е преди да напиша тоя пост, по-отдавна е.

Радвам се,че злобата ви движи и ви държи живи...
Изображение

Потребителски аватар
xroflx9
Регистриран: 29 дек 2014 22:58
Любима певица: Камелия,Андреа,Галeна,Джена

Мнение от xroflx9 » 05 фев 2015 21:02

georgi.rogachev написа:
Всички изпълнители от старата генерация ги знаят всички.Не отричам,че преди когато се обличаше като жена,беше успешен и интересен,но сега е на ниво Теди Александрова,пускащ кючек след кючек.
Правиш стъпка напред и вдъхновен гледаш към мен...
Изображение
С теб забравям за недей!

Отговори

Върни се в “Дискусии”