Годишни музикални награди на телевизия ,,Планета'' за 2014

Модератор: Mod

Потребителски аватар
west.side9251
Регистриран: 06 май 2013 19:58
Любима певица: Адриана

Re: Годишни музикални награди на телевизия ,,Планета'' за 2014

Мнение от west.side9251 » 13 яну 2015 16:21

Какви са тия писания с малки букви,че се налага да ги копирам някъде другаде, че да ги разчитам. И какво се извиняваш, да не би да ме блъсна в градския тролей, че се извиняваш. Това е просто дискусия...
Относно Адриана-имам ксъмета да я знам коя е на живо, да съм я чувал, и пее в пъти по-добра от голяма част от любовниците на композитори,режисьори,аранжори, преносачи на камери и темподобни.
И не разбирам защо намеси Адриана?
Кристиана си е типична оцковица-той бившата си жена Саня Гьошевска също я направи певица (дори дует с Крум имат, "стоп" се казва),но тя поне можеше да пее. Започна да твори в Ара, и когато направи първите песни на Емануела я набута по Балканика (която е на Касъмови). Разделиха се и започна връзка с Кристиана...отново от Ара. После той си тръгна от тях поради пререкания и финансови неуредици, тръгна си тя. И хоп-той в Пайнер,и тя там. Утре ако е в Съни и тя ще цвъкне там. Положението с Хоанг и Люси не е по-различно. И с останалите не е, ама айде-те поне са подплатени с Глас (Теодора/Алисия/Емануела с Касъмовите, като последната с най-малкия-Денис, и то преди време/, и Сияна на Ганев, но пак казвам-те поне могат да пеят).
Изображение

Потребителски аватар
galena_fen
Регистриран: 12 май 2013 11:01
Любима певица: Кристиана
Компания: Hit Mix Music

Мнение от galena_fen » 13 яну 2015 16:25

west.side9251 написа:Какви са тия писания с малки букви,че се налага да ги копирам някъде другаде, че да ги разчитам. И какво се извиняваш, да не би да ме блъсна в градския тролей, че се извиняваш. Това е просто дискусия...
Относно Адриана-имам ксъмета да я знам коя е на живо, да съм я чувал, и пее в пъти по-добра от голяма част от любовниците на композитори,режисьори,аранжори, преносачи на камери и темподобни.
И не разбирам защо намеси Адриана?
Кристиана си е типична оцковица-той бившата си жена Саня Гьошевска също я направи певица (дори дует с Крум имат, "стоп" се казва),но тя поне можеше да пее. Започна да твори в Ара, и когато направи първите песни на Емануела я набута по Балканика (която е на Касъмови). Разделиха се и започна връзка с Кристиана...отново от Ара. После той си тръгна от тях поради пререкания и финансови неуредици, тръгна си тя. И хоп-той в Пайнер,и тя там. Утре ако е в Съни и тя ще цвъкне там. Положението с Хоанг и Люси не е по-различно. И с останалите не е, ама айде-те поне са подплатени с Глас (Теодора/Алисия/Емануела с Касъмовите, като последната с най-малкия-Денис, и то преди време/, и сияна на Ганев, но пак казвам-те поне могат да пеят).
Не се извинявам на теб! ;) Спокойно! А, затова, че пиша това в тази тема..!
Изображение
:dance: "..си шейх, ти си шейх. Си шейх, ти си шейх.." :dance:

Потребителски аватар
west.side9251

Мнение от west.side9251 » 13 яну 2015 16:28

Ми какво лошо има да пишеш в която и да е тема, нали затова ти е тази регистрация...?! Недоумявам...извиняваш се, че споделяш мнение във форум (чието преднзначение е точно това)?
Изображение

Потребителски аватар
galena_fen

Мнение от galena_fen » 13 яну 2015 16:32

west.side9251 написа:Ми какво лошо има да пишеш в която и да е тема, нали затова ти е тази регистрация...?! Недоумявам...извиняваш се, че споделяш мнение във форум (чието преднзначение е точно това)?
Оф, не! Извинявам се, че намесих Адриана в темата за "Годишни музикални награди на телевизия ,,Планета'' за 2014"..
Не съм толкова... Че да не знам какво е предназначението на форума! :wink:
Изображение

Потребителски аватар
west.side9251

Мнение от west.side9251 » 13 яну 2015 16:33

Аха, ясно.
Изображение

Галена фенче
**
**
Регистриран: 29 дек 2014 19:15
Любима певица: Галена
Любим певец: Галин
Компания: Payner

Мнение от Галена фенче » 13 яну 2015 16:38

Коментирайте наградите! :D

Потребителски аватар
galena_fen

Мнение от galena_fen » 13 яну 2015 16:39

Галин заслужава Певец на 2014, Яница и тя заслужава нещо..
Изображение

Потребителски аватар
west.side9251

Мнение от west.side9251 » 13 яну 2015 16:45

За съжеление тия награди подлъгват и феновете-нормално е последните песни да те държат повече, дори реално да са били по-добри някои други.
Как "режим неприлична" спечели песен на годината, а се появи има-няма 2 месеца преди края на въпросната.
Още по-голям абсурд ще е "не си ти" на Ася и Коце да спечели нещо-2 дена (дори не пълни) преди годината. Но понеже е актуална и държи, ще се гласува. Същото е и с Яница-"всичко чуждо пожелаваш" е актуална и държи, туй то заряд и подлъгване.
Аз затова през годината помня кои са ми били песните, които най-много са ме впечатлили и си казвам така-слушам сега тази,защото е по-нова и неслушана, но след време си сравнявам интереса към двете песни примерно и си решавам коя ме е държала повече, коя ми е харесала повече. Нормално е новото да те държи повече, дори да е по-лошо затова не се подлъгвайте а гласувайте обективно. А то,че наградите пак ще се обират според пари и участия-ясно е...
Изображение

Потребителски аватар
galena_fen

Мнение от galena_fen » 13 яну 2015 16:48

Дори и да гласуваме обективно не се знае колко наградата ще е определена от феновете! ;)
Изображение

Потребителски аватар
Mario_G.0
**
**
Регистриран: 13 яну 2015 16:46
Любима певица: Емилия,Галена,Цветелина Янева
Любим певец: Азис,Галин
Компания: Пайнер

Мнение от Mario_G.0 » 13 яну 2015 16:51

То още е раничко за наградите,но феновете вече имат представа как ще са те (а пък изпълнителите 5 месеца по рано,но това е друг въпрос хаха :D :D :D ) Преди всичко трябва да има честна игра,а такава през годините никога не е имало за съжаление...И тази година мисля,че фалша ще преобладава. Както и да е....Защо обаче няма все още предварително гласуване ??? Предните 2 години го пуснаха още началото на Януари,а самите категории вече след 20 ги обявиха? Тази година няма да има явно. :roll:
Стига вече болки и предателства и връзки дето свършват в приятелства !!!

Отговори

Върни се в “Дискусии”