Годишни музикални награди на телевизия ,,Планета'' за 2014

Модератор: Mod

Потребителски аватар
xroflx9
Регистриран: 29 дек 2014 22:58
Любима певица: Камелия,Андреа,Галeна,Джена

Re: Годишни музикални награди на телевизия ,,Планета'' за 2014

Мнение от xroflx9 » 13 яну 2015 15:18

Щом като Кристиана заслужава награда,смятам,че и Яница трябва да вземе нещо.Може би Песен на 2014?
Правиш стъпка напред и вдъхновен гледаш към мен...
Изображение
С теб забравям за недей!

Потребителски аватар
Роберт
Respect
Respect
Регистриран: 07 сеп 2013 20:54

Мнение от Роберт » 13 яну 2015 15:20

xroflx9 написа:Щом като Кристиана заслужава награда,смятам,че и Яница трябва да вземе нещо.Може би Песен на 2014?
номинация за песен и прогрес :mrgreen:
'cuz i slayyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyy
Изображение

Потребителски аватар
west.side9251
Регистриран: 06 май 2013 19:58
Любима певица: Адриана

Мнение от west.side9251 » 13 яну 2015 15:40

galena_fen написа:
west.side9251 написа:
galena_fen написа:Аз пък искам Кристиана да получи нещо.. :roll:
Най-неадекватно сценично присъствие примерно...
Хахаххах много смешно :|
Ми, извинявай, красива е Кристиана, приятна е за слушане след тоновете оцкова обработка (и в никакъв слушай на живо), но какво е това мятане на сцената?
На наградите 2013 се мяташе като крастав кон при изпълнението с Галин на "колко много", сега се мяташе още по-неадекватно на годишнината. Очаквам на идните награди нова порция странни движения, тресене и каквото още прави там. Плейбека при нея е задължителен, тя тази на живо ще събуди и мечките от зимен сън (или ще ги убие в съня им).
Колко концерта, и така не научи това девойче къде се държи микрофона (вероятно защото реално не го ползва)-не вдясно или вляво, не на нивото на пъпа, а леко под устата, отпреде ти.
Гледай изпълнението на 'мечатй си,бейби" с Дебора-тя още в Ара забравяше да поднесе микрофона към устата си. Ясно,че не го ползва, но тя дори не се старае да имитира въпросното ползване. Добре,че е Оцко...
Изображение

Потребителски аватар
galena_fen
Регистриран: 12 май 2013 11:01
Любима певица: Кристиана
Компания: Hit Mix Music

Мнение от galena_fen » 13 яну 2015 15:47

west.side9251 написа:Ми, извинявай, красива е Кристиана, приятна е за слушане след тоновете оцкова обработка (и в никакъв слушай на живо), но какво е това мятане на сцената?
На наградите 2013 се мяташе като крастав кон при изпълнението с Галин на "колко много", сега се мяташе още по-неадекватно на годишнината. Очаквам на идните награди нова порция странни движения, тресене и каквото още прави там. Плейбека при нея е задължителен, тя тази на живо ще събуди и мечките от зимен сън (или ще ги убие в съня им).
Колко концерта, и така не научи това девойче къде се държи микрофона (вероятно защото реално не го ползва)-не вдясно или вляво, не на нивото на пъпа, а леко под устата, отпреде ти.
Гледай изпълнението на 'мечатй си,бейби" с Дебора-тя още в Ара забравяше да поднесе микрофона към устата си. Ясно,че не го ползва, но тя дори не се старае да имитира въпросното ползване. Добре,че е Оцко...
Да, защото някои от по известните не пеят на плейбек..
За другото не мятам да коментирам! :wink:
Изображение
:dance: "..си шейх, ти си шейх. Си шейх, ти си шейх.." :dance:

Потребителски аватар
west.side9251

Мнение от west.side9251 » 13 яну 2015 15:51

Аз не съм казал,че е лошо, че Кристиана е пяла на плейбек-напротив-прочети пак какво съм написал
Плейбека при нея е задължителен, тя тази на живо ще събуди и мечките от зимен сън (или ще ги убие в съня им)
Аз се радвам,че Оцковица не "пее" на живо, същото важи и за г-жа Иларионова (Хоанг). Аз им се радвам на плейбека, все пак не е нужно да гонят цялото НДК заради тях (което би се случило, ако си отвторят устата на живо). А и популацията на мечките е важна.
Последна промяна от west.side9251 на 13 яну 2015 15:52, променено общо 1 път.
Изображение

Потребителски аватар
galena_fen

Мнение от galena_fen » 13 яну 2015 15:52

west.side9251 написа:Аз не съм казал,че е лошо, че Кристиана е пяла на плейбек-напротив-прочети пак какво съм написал
Плейбека при нея е задължителен, тя тази на живо ще събуди и мечките от зимен сън (или ще ги убие в съня им)
Аз се радвам,че Оцковица не "пее" на живо, същото важи и за г-жа Иларионова (Хоанг). Аз им се радвам на плейбека, все пак не е нужно да гонят цялото НДК заради тях (което би се случило, ако си отвторят устата на живо).
Мисля да спра преди да съм започнал!
Изображение

Потребителски аватар
west.side9251

Мнение от west.side9251 » 13 яну 2015 15:53

Щом искаш, спирай. Нищо не сме започвали, ама както и да е...
Поздравявам те: http://vbox7.com/play:575b7ab25f

(и не го случай усилено, не рискувай здравия слух на съседите си...)
Изображение

Потребителски аватар
galena_fen

Мнение от galena_fen » 13 яну 2015 15:59

west.side9251 написа:Щом искаш, спирай. Нищо не сме започвали, ама както и да е...
Поздравявам те: http://vbox7.com/play:575b7ab25f

(и не го случай усилено, не рискувай здравия слух на съседите си...)
Мерси, но знаеш ли този запис от коя година е.. ?!? Той дори не е нов!
Не знам твоята любима изпълнителка Адриана ли беше, но мисля че няма да се случи нещо хубаво, ако тя си отвори устата на живо! :wink:
Последна промяна от galena_fen на 13 яну 2015 16:05, променено общо 1 път.
Изображение

Потребителски аватар
west.side9251

Мнение от west.side9251 » 13 яну 2015 16:04

Адриана съм я чувал на живо, и давам 2х200 гаранция, че може да пее.
Записа не го знам колко е стар, но го предлагам като метод за измъчване при разузнавателни мисии при военните-до 30-тата секунда вражеските пленници ще си признаят всичко, само и само да не го изслушат докрай това нещо. Аз преди малко се назорих. Никак не беше приятно. Добре,че не е "изпяла" цялата песен (или добре,че е толкова записа).
Стар,нов...извади стар запис на Преслава-фалшива ли е била 2004,2005... ? Или можеш, или не. Или се мяташ като краставо едрокопитно и държиш микрофона до пъпа си.
Аман от бездарни оцковици,люсовици,касъмовици,гущери,вафли,солети и темподобни. Лошото име на фолка заради ейтакива създания е лепнато. Добре,че поне го докарват на външен вид...
Изображение

Потребителски аватар
galena_fen

Мнение от galena_fen » 13 яну 2015 16:10

west.side9251 написа:Адриана съм я чувал на живо, и давам 2х200 гаранция, че може да пее.
Записа не го знам колко е стар, но го предлагам като метод за измъчване при разузнавателни мисии при военните-до 30-тата секунда вражеските пленници ще си признаят всичко, само и само да не го изслушат докрай това нещо. Аз преди малко се назорих. Никак не беше приятно. Добре,че не е "изпяла" цялата песен (или добре,че е толкова записа).
Стар,нов...извади стар запис на Преслава-фалшива ли е била 2004,2005... ? Или можеш, или не. Или се мяташ като краставо едрокопитно и държиш микрофона до пъпа си.
Аман от бездарни оцковици,люсовици,касъмовици,гущери,вафли,солети и темподобни. Лошото име на фолка заради ейтакива създания е лепнато. Добре,че поне го докарват на външен вид...
Против теб като потребител нямам нищо против!
Хахах, а пък да не говорим Адриана какви гласови данни и какъв външен вид показва! :|
А, колкото до записа е от Шоуто на Слави - 29.06.2010
Извинявам се, че в тази тема пиша това! Ако искат Модераторите да изтрият тези мнения, защото не тук е мястото! Извинявам се още веднъж!
Изображение

Отговори

Върни се в “Дискусии”