Годишни музикални награди на телевизия ,,Планета'' за 2014

Модератор: Mod

Потребителски аватар
ndinkov
Регистриран: 04 май 2013 12:34
Любима певица: галена
Любим певец: галин
Компания: пайнер

Re: Годишни музикални награди на телевизия ,,Планета'' за 2014

Мнение от ndinkov » 06 фев 2015 00:33

kriisis написа:Андреа тази година не агитира, за разлика от миналата, когато беше полудяла през 5 минути и даже като корица си ги беше направила номинациите. :) :) :)

Изображение

Тя има 3 номинации, за кво да агитира, за артистично и дискотечен ли?хахахах. Даже Ави, има повече номинации :mrgreen:
Изображение

Потребителски аватар
LiL_Andrea
Регистриран: 08 авг 2011 09:36
Любим певец: Галин, 100 кила, Duke Dumont
Контакти:

Мнение от LiL_Andrea » 06 фев 2015 09:19

Гледам, че мн хора сте се подвели, та Джена няма да е "Певица на 2014", а Галена, четете между редовете. Джена евентуално "Песен на 2014" е нейна, кампанията е защото бавно, но сигурно събира трайна фенска маса, на над 10-12г. които са по-постоянни в подкрепата си.
Изображение
Thank you, M_S_L & BobiTo!

Потребителски аватар
west.side9251
Регистриран: 06 май 2013 19:58
Любима певица: Адриана

Мнение от west.side9251 » 06 фев 2015 09:43

zu11,

3 поредни мнения написа, за double (в случая ти triple) пост в други форуми направо се раздават предупреждения, да знаеш. Добре, че явно я няма тая практика тук.

А това,че Адриана била противна-я си пусни една снимка тука, да те видим тебе красотата. Не мисля,че е противна, а напротив. И да, почти няма някой, който да не знае "имам нужда", "чок пара" или "няма,няма". Така,че недей я принизява. Колкото до мазнотията на кючеците-при нея всичко е премерено, кючек със стил както се казва.
А за пеене...айде да не се обиждаме на таланти, Гергана вземи кажи,че е от най-гласовитите сега... :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
Изображение

Потребителски аватар
ndinkov
Регистриран: 04 май 2013 12:34
Любима певица: галена
Любим певец: галин
Компания: пайнер

Мнение от ndinkov » 06 фев 2015 11:39

Изображение

Потребителски аватар
zuu11
Регистриран: 08 апр 2011 15:26
Любима певица: ГЕРГАНА
Любим певец: ГАЛИН
Компания: Пайнер

Мнение от zuu11 » 06 фев 2015 12:09

west.side9251 написа:zu11,

3 поредни мнения написа, за double (в случая ти triple) пост в други форуми направо се раздават предупреждения, да знаеш. Добре, че явно я няма тая практика тук.

А това,че Адриана била противна-я си пусни една снимка тука, да те видим тебе красотата. Не мисля,че е противна, а напротив. И да, почти няма някой, който да не знае "имам нужда", "чок пара" или "няма,няма". Така,че недей я принизява. Колкото до мазнотията на кючеците-при нея всичко е премерено, кючек със стил както се казва.
А за пеене...айде да не се обиждаме на таланти, Гергана вземи кажи,че е от най-гласовитите сега... :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
Да, твърдя, че е гадна.. Лицето и е много зле.. Но този ефект, ся го има и при много други изпълнителки .. Както ида е ..
За Гергана както виждаш не говоря, имам малко от малко обективно мнение, което при теб е бая в излишък .. Ама да ми ги сравниш Гера и Адриана, пф моля ти се.. Ни'кав шанс !
А песните и не са умерени, ИЗОБЩО ! Пълни мазни кючеци ;) Умерени точно нейните НЕ са !
А дали ги знаят много души.. Емии жалко за ушите им .. 3 песни, 3 посредствени песни по точно, без много интерес .. Цигании ! Ся не обиждам пак на раса, да си помислиш нещо, ама типичните песни дето слушат мангалите от на баба ми селото като имат сватби ..
Изображение||Изображение||Изображение||Изображение||Изображение

Потребителски аватар
Simona.
Регистриран: 19 ное 2011 15:21
Любима певица: Преслава

Мнение от Simona. » 06 фев 2015 14:27

Наградите на 100% съм сигурна, че ще ги раздадат така:

Идол - Преслава
Певица - Джена
Певец - Галин
Песен - Моли се да не почна
Албум - Феноменална
Видео - Хаваната
Дискотечен хит - Хаваната
Баладичен - Ако утре ме губиш
Дует - Боже прости
Прогрес - Яница
Артистично присъствие - Галин, Кристиана и Ани Хоанг
Клубната сцена - Галена
Концертната - Ц. Янева / Андреа
Зад граница - Глория

Потребителски аватар
Роберт
Respect
Respect
Регистриран: 07 сеп 2013 20:54

Мнение от Роберт » 06 фев 2015 22:24

Моите финални вотове :mrgreen:

1. ДИСКОТЕЧЕН ХИТ на 2014
Яница-Всичко чуждо пожелаваш/Андреа - Най-добрата
2.БАЛАДИЧЕН ХИТ на 2014
Преслава-Ако утре ме губиш
3.ДУЕТНА ПЕСЕН на 2014
Емилия ft. Avi Benedi-Кой ще му каже / Boi Tegali Li
4.ПЕСЕН на 2014
Галена ft. DJ Живко Микс-Хавана Тропикана ( и за Джена би гласувал но мора една песен)
5.ОРИГИНАЛНО ПРИСЪСТВИЕ НА КОНЦЕРТНАТА СЦЕНА през 2014
Андреа (и тя да спечели нешто)
6.ОРИГИНАЛНО ПРИСЪСТВИЕ НА КЛУБНАТА СЦЕНА през 2014
Галена (има голям брои участия)
7.ПОСЛАНИК НА БЪЛГАРСКАТА МУЗИКА ЗАД ГРАНИЦА през 2014
Глория (но мисля че Малина/Роксана ште спечелят)
8. АРТИСТИЧНО ПРИСЪСТВИЕ НА ИЗПЪЛНИТЕЛ ВЪВ ВИДЕОКЛИП през 2014
Галин, Ани Хоанг и Кристиана - Между нас ( не гласувам за Ема заштото не искам да я наградат за наи-слабият и проект при толкова силна самостоятелна и дуетна песен)
9.ВИДЕОКЛИП на 2014
Галена ft. DJ Живко Микс-Хавана Тропикана/Емилия- Без въпроси - голяма е вероятноста да разделят тази награда
10.АЛБУМ на 2014
Джена-Моли се да не почна (но Ана ште спечели)
11.ФОЛКЛОРЕН АЛБУМ на 2014
Райна-Хубава си, моя горо
12.ФОЛКЛОРЕН ИЗПЪЛНИТЕЛ / ФОРМАЦИЯ на 2014
Райна
13.НАЙ-ПРОГРЕСИРАЩ ИЗПЪЛНИТЕЛ на 2014
Яница
14.ДЕБЮТ на 2014
Фики
15.ПЕВЕЦ на 2014
Галин
16.ПЕВИЦА на 2014
Джена ( но гласувах си за Ема :mrgreen: )
17.МУЗИКАЛЕН ИДОЛ на 2014
Галена
'cuz i slayyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyy
Изображение

Потребителски аватар
west.side9251

Мнение от west.side9251 » 07 фев 2015 12:08

zuu11,

нали си наясно, и айде да не си кривим душата, че Гергана е Токичов продукт (както Кристиана-Оцков). Недей ми я хваля много. Красива е талантлива е, ама айде недей чак толкова. Виждаме я колко може сега-от как го няма Payner Pro Music се чуди с кой автор какво да направи. Едно беше тогава, друго е сега.

Колкото до кючеците на Адриана-напротив, много добре са направени. Позволи ми да съм си от въпросната раса, и да съм наясно какво значи махленски кючек. Айде напиши в Youtube ork. Uskeler, ork. Fanta, ork. Nazmiler и някои други, и ги сравни с тези на Адриана. Далеч не са мазни, дори са кючек със стил, при това не е само мое мнение. Очевидно не си наясно какво се слуша по махлите (докато аз съм, от първо лице). Дори ако желаеш, конкретни сравнения може да ти направя. А дали е грозно лицето и-айде бе, красота, чакам да ти видим твоето...
А дали е жалко за ушите на слушащите Адриана-не мисля така, точно твоето мнение да е обективно ме съмнява. Наясно съм,че много нора (предимно българи) не я харесват, за това, че прави кючеци (нищо,че същите тия българи чупят дискотеките от вртъки в ханша под звука на кючеци, били те на Адриана или не, милионерчета и темподобни,ама това е друга тема, за тия дето плюят през деня и вртъкат нощно време), но всеки си има таргета (т.е. целта). Така,че айде без злоба и (фалшиво) диалектно писане, тук се пише на официален Български (и не е толкова готино, нито ти се получава като на Емил Каменов, никак даже).
Изображение

Потребителски аватар
zuu11
Регистриран: 08 апр 2011 15:26
Любима певица: ГЕРГАНА
Любим певец: ГАЛИН
Компания: Пайнер

Мнение от zuu11 » 07 фев 2015 17:26

west.side9251 написа:zuu11,

нали си наясно, и айде да не си кривим душата, че Гергана е Токичов продукт (както Кристиана-Оцков). Недей ми я хваля много. Красива е талантлива е, ама айде недей чак толкова. Виждаме я колко може сега-от как го няма Payner Pro Music се чуди с кой автор какво да направи. Едно беше тогава, друго е сега.

Колкото до кючеците на Адриана-напротив, много добре са направени. Позволи ми да съм си от въпросната раса, и да съм наясно какво значи махленски кючек. Айде напиши в Youtube ork. Uskeler, ork. Fanta, ork. Nazmiler и някои други, и ги сравни с тези на Адриана. Далеч не са мазни, дори са кючек със стил, при това не е само мое мнение. Очевидно не си наясно какво се слуша по махлите (докато аз съм, от първо лице). Дори ако желаеш, конкретни сравнения може да ти направя. А дали е грозно лицето и-айде бе, красота, чакам да ти видим твоето...
А дали е жалко за ушите на слушащите Адриана-не мисля така, точно твоето мнение да е обективно ме съмнява. Наясно съм,че много нора (предимно българи) не я харесват, за това, че прави кючеци (нищо,че същите тия българи чупят дискотеките от вртъки в ханша под звука на кючеци, били те на Адриана или не, милионерчета и темподобни,ама това е друга тема, за тия дето плюят през деня и вртъкат нощно време), но всеки си има таргета (т.е. целта). Така,че айде без злоба и (фалшиво) диалектно писане, тук се пише на официален Български (и не е толкова готино, нито ти се получава като на Емил Каменов, никак даже).
Земи емигрирай !!! Тръгна да ми казва как пиша тоя с правописните грешки повече от лапетата в предучилищната ! Нещо имаш раздвоение на личността и грешиш буквичките на клавиатурата !! Най - много обичам такива ка'т теб да ми се правят на много оборотни и да почват да ми обясняват тука правилата ... ;)
Тия оркестри нямам интерес да ги пускам да им слушам музиката, знам за какво иде реч в песните им, нямам желание да пропадна толкова ниско ..
Айде предлагам, да спрем да спамим тука темата с нашит глупости, ако искам да ми отговориш пиши ЛС, не мисля, че са длъжни тука да ни четат глупостите ... Не си ми и интересен вече чак толкова
не че някога си бил де...
Изображение||Изображение||Изображение||Изображение||Изображение

Потребителски аватар
west.side9251

Мнение от west.side9251 » 07 фев 2015 17:32

Дръж си злобата за себе си, нямам намерение да ти пиша на ЛС. Със злобни хора не ми се пишат на ЛС. Щом като знаеш за какво иде реч в музиката на въпросните оркестри-ОК. Емигрирай си ти...красотата. 2 пъти те подканих за снимка, да те видим красотата и изяществото природно, ама деликатно подминаваш тоя въпрос, опирайки се всеки път на Адриана, темата за циганите и нападките.

Колкото до пропадането-надали слушането на кючек е пропадане. Не по-голямо от това да слушаш наркоманските песнички на кила,тонове,дрисковци,наркоманката караджова и темподобни.

Емигрирай си ти, красотата. Чакам снимката, все още. Дори цели три чакам. Може и на ЛС, после обещавам да ги лепна тук, така, че направо ги поствай тук. И леко с обработките, наясно съм с филтрите.
Изображение

Отговори

Върни се в “Дискусии”