Места, на които са снимани видеоклиповете

Модератор: Mod

Потребителски аватар
Kitty
**
**
Регистриран: 21 юни 2008 16:08
Любима певица: Деси Слава, Гергана, Магда
Компания: Payner music
Контакти:

Места, на които са снимани видеоклиповете

Мнение от Kitty » 06 яну 2015 17:47

Хрумна ми да направя тази интересна тема. Снощи случайно разбрах, че видеоклипа към песента на Деси Слава "Няма те до мен", е сниман в Бодрум, в Турция. Знаех, че е сниман в Турция, но не и къде точно. Хайде тук да слагаме инфо къде са снимани видеоклиповете на изпълнителите и има ли ги още тези места. На мен например ми е интересно къде в Турция Глория е снимала клипа на "Очакване", и къде в Гърция е снимала "Присъда". Много ми е интересно също къде са снимали места от дневниците на турнето през годините, например има ли го още във Враца и къде се намира точно мястото, където Галена и Борето играха шах, къде се намират скалните гъби, снимани в "Защо" на Сиана, в кое заведение е сниман "Единствен ти" на Анелия и къде е сниман друг неин клип - "Ти си слънцето в мен".
Изображение

Потребителски аватар
ndinkov
Регистриран: 04 май 2013 12:34
Любима певица: галена
Любим певец: галин
Компания: пайнер

Re: Места, на които са снимани видеоклиповете

Мнение от ndinkov » 06 яну 2015 19:07

Само ти, Ние сме номер1, и един клип на Траяна са в Хасково, Защо е сниман на 20 км. от Хасково
Изображение

Потребителски аватар
LiL_Andrea
Регистриран: 08 авг 2011 09:36
Любим певец: Галин, 100 кила, Duke Dumont
Контакти:

Мнение от LiL_Andrea » 07 яну 2015 14:57

Скалните гъби бяха до Кърджали ако не се лъжа.
Изображение
Thank you, M_S_L & BobiTo!

Потребителски аватар
Pressy
Регистриран: 14 апр 2013 17:06
Любима певица: ПРЕСЛАВА

Мнение от Pressy » 07 яну 2015 19:02

На Преслава:
"Молиш ме" - при село Оброчище (Добричко), "Раздвоени" - в Турция, "Обичам те" - бившия бар Селект в София, "Последен адрес" - хотел Шератон в София, "Лъжа е" - Кремиковци, "Нищо друго" - лятната градина зад Природонаучния музей в София, "Мъж на хоризонта" - на плаж Каваците в Созопол, "Новата ти" - хотел Феста в София, "От добрите момичета" - дворец Врана в София, "Червена точка" - винарно шато в Сопот, "Жените след мен" - в ресторант Хемингуей в Пловдив, "Като за финал" - на Античния театър в Пловдив, "Скоро" - на терасата на хотел в Елените, "Режим Неприлична" в хотел Кемпински-Зографски в София, "Пиши го неуспешно" - в градината пред Националната художествена галерия в София.

Потребителски аватар
Kitty
**
**
Контакти:

Мнение от Kitty » 07 яну 2015 21:21

Уха, "Раздвоени" е сниман в Турция? :shock: Това не го знаех. Винаги съм се чудила къде на морето е снимано това, когато видях готската розова стая, мигом се влюбих в нея. :oops: :oops: :oops:
А "Молиш ме" бях останала с впечатлението, че е снимана на морето някъде. :roll:
Изображение

Потребителски аватар
Pressy
Регистриран: 14 апр 2013 17:06
Любима певица: ПРЕСЛАВА

Мнение от Pressy » 08 яну 2015 12:06

Kitty написа:Уха, "Раздвоени" е сниман в Турция? :shock: Това не го знаех. Винаги съм се чудила къде на морето е снимано това, когато видях готската розова стая, мигом се влюбих в нея. :oops: :oops: :oops:
А "Молиш ме" бях останала с впечатлението, че е снимана на морето някъде. :roll:
Оброчище е на морето .. близо до Балчик

Image
Image

z_o_
Регистриран: 11 авг 2013 15:50
Любима певица: Галена, Емануела, Яница и др.
Любим певец: Фики, Галин и др.
Компания: Пайнер, Ара, Хит Микс

Мнение от z_o_ » 08 яну 2015 20:26

Аз съм от Варна и ето къде в града ми са заснели клипове изпълнителите. В хотел "Астера" на Златни пясъци е заснет "Искаш или да" на Камелия, а на същото място е заснет и Ненаситен на Осем Осем. В хотел Галерия “Графит” (бившето кино "Ленин") са заснети "Да видя какво е" на Джена и "Dj-ят ме издаде" на Галена. Доколкото си спомням в клуб-ресторант "Хоризонт" е заснет "Лабиринт" на Глория, също и "Ненасеитен" (където са кадрите със Силви с дънкените дрехи). Галерия “Графит” е близо до моето училище, аз уча в търговсакта гимназия във Варна.
Последна промяна от z_o_ на 13 апр 2015 16:00, променено общо 4 пъти.

Потребителски аватар
toty93
Respect
Respect
Регистриран: 13 яну 2012 14:30
Любима певица: ГЕРГАНА
Компания: ПАЙНЕР
Подпис от: Dark Horse
Контакти:

Мнение от toty93 » 08 яну 2015 22:05

Аз съм от Поморие. Ето и някои клипове за които се сещам, снимани в Поморие:

Милица - Кой кого нарани - сниман е на Холандското селище и хотел "Сънсет Ризорт"

Росица - Минимално трябва ти - На стадиона на хотел "Гранд хотел Поморие" и на частния плаж към хотела.

Магда - Пусни ме - хотел "Сънсет Ризорт" и пристанището в Поморие, но другите кадри не знам къде са

Весела - Лято е - сниман е на плажа в Поморие, но не се сещам кой беше хотела, кръстникът ми е сниман в клипа.

Соня Немска - Недей - за него не съм сигурен, но кръстникът ми участва в него и за това мисля че е сниман в Поморие.

Магда, Вероника, Елена, Димана и Илиян - Всичко се връща - клипът е сниман в хотел "Гранд хотел Поморие" и в Тракийската куполна гробница и едновремешната гара

Таня Боева - Наздраве за щастливите - сниман е в "Гранд хотел Поморие"

Биляна - Обичам всичко в теб - сниман е отново в "Гранд хотел Поморие" и на частни плаж към хотела

Тони Дачева и Найден Милков - Само ти - сниман е в Поморие, в стария град, но не знам кое е това място, защото вече го няма.

Ивана - Шампанско и сълзи - сниман е в хотел "Феста Панорама" Несебър, работих там и видях точно къде е сниман. В основния ресторант и Нощния бар на хотела.
До смърт да ме раняват и без дъх да ме оставят.
Изображение
Във последния миг живот, "Обичам те!" ще кажа.

Потребителски аватар
Kitty
**
**
Контакти:

Мнение от Kitty » 08 яну 2015 23:28

Pressy написа:
Kitty написа:Уха, "Раздвоени" е сниман в Турция? :shock: Това не го знаех. Винаги съм се чудила къде на морето е снимано това, когато видях готската розова стая, мигом се влюбих в нея. :oops: :oops: :oops:
Оброчище е на морето .. близо до Балчик

Image
Image

Иха, супер, с първата снимка мястото така ми хареса, влюбих се, от сега си го заплювам за лятната екскурзия, да видим дали ще убедя нашите да идем чак дотам на екскурзия. Аз съм от Берковица, Монтанска област, та не познавам североизточния край на България. :oops: :oops: :oops:
Иначе вече навих нашите лятото да отидем на екскурзия до Южна България, да отседнем в "Приказките". Мечта ми е от години да посетим мястото, ама не знам как от Берковица се стига до Харманли. Лятото бяхме в Южна България, в Благоевград не успяхме да намерим площада с шадраваните, а в Мелник търсихме под дърво и камък Кордолуловата къща, при това в най - голямата жега. :oops: :lol: Ама там що няма асфалт, бе? В Мелник е за чифтокопитни направо! :evil:
Смейте ми се, ама ми е мечта да посетя някои места, където са снимани клиповете. Никой ли не знае къде е сниман "Ти си слънцето в мен". Прилича ми на райско местенце за почивка. :cry: :P
А, забравих. На живо местността Рупите е много по - хубава, отколкото в клипа на "Послание".
А случайно "За теб, любов" да не е сниман и той в Оброчище? :roll:
Изображение

z_o_
Регистриран: 11 авг 2013 15:50
Любима певица: Галена, Емануела, Яница и др.
Любим певец: Фики, Галин и др.
Компания: Пайнер, Ара, Хит Микс

Мнение от z_o_ » 09 яну 2015 09:21

Пропуснах и още три клипа снимани във Варна. "Хронична липса на любов" на Магда е заснет в "Гранд Хотел Лондон‎" на центъра на града. Срещу него хотел се намира "Хора на варненските момчета и младежи" там пее моя по-малък брат. "С кое право" на Галена е заснет във дворецът „Евксиноград“. В местността "Побитите камъни" е сниман "Крепост" на Глория.
Последна промяна от z_o_ на 12 юли 2018 10:06, променено общо 3 пъти.

Отговори

Върни се в “Дискусии”