Чалга клуб

Модератор: Mod

Потребителски аватар
crazy_boy
Регистриран: 25 юли 2012 11:32

Чалга клуб

Мнение от crazy_boy » 31 дек 2014 01:07

Вместо да се правят теми за всякакви глупости и в пет теми да се спори за едно и също нещо нека да се обсъжда в тази.
:!: Без лични нападки към потребители!
:!: Без спамене само с емотиконки или гифове!

Разни хора - разни диагнози!

Изображение Изображение

Потребителски аватар
Роберт
Respect
Respect
Регистриран: 07 сеп 2013 20:54

Re: Чалга клуб

Мнение от Роберт » 31 дек 2014 01:08

ЧАЛГОТЕКА!

Теда Ломска не може да стане на малкия пръст на Цвета с кючеците :mrgreen:
:mrgreen:

'cuz i slayyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyy
Изображение

Потребителски аватар
Peaceful
Регистриран: 23 фев 2013 11:17

Мнение от Peaceful » 31 дек 2014 01:20

Глория: Имаме някои разногласия с "Пайнер", надявам се да се разберем

В края на годината Глория реализира няколко съвместни концерта с дъщеря си Симона. Меломаните пък очакват двете да направят мащабно турне из страната през 2015-та.

"21 години съм професионален изпълнител. Първите 10 години за мен бяха само концерти, но времето се промени. Отвориха се прекрасни клубове и маниерът на работа стана друг. Така следващите 10 години участията ми бяха предимно клубни. Мисля обаче, че дойде моментът концертната дейност да се възроди. Клубната и концертната сцена нямат нищо общо, но за мен е показателен фактът, че и на двете места ме приемат еднакво добре" - казва фолк звездата пред "Телеграф".

По повод на договорните й отношения с най-голямата музикална компания, с която е реализирала всички свои албуми, примата на родния фолк издава:

"Аз имам договор с музикална компания "Пайнер" до 2016-та година. Имаме някои разногласия относно моята кариера и това какво да се случва с нея, но се надявам, че ще се разберем, както е било винаги досега. За напускане е много рано да се говори".

Фолк звездата подчертава, че и за минута не е спряла да твори и феновете й могат да очакват от нея интересни проекти и през следващата година.

"Имам много идеи в главата си. Надявам се през 2016-та да мога да пусна и чисто нов албум. Моята публика не желае от мен само сингли или само нови видеоклипове. Имам различна концепция относно бъдещето ми. Ще дерзая и ще дам най-доброто от себе си" - заявява тя.

Какви ли са разногласията според вас че Глория да се замисли да напусне?
Изображение

Потребителски аватар
georgi.rogachev
Регистриран: 25 фев 2013 21:55
Любима певица: Гери-Никол, Алисия

Мнение от georgi.rogachev » 31 дек 2014 01:21

Според мен Пайнер искат да залагат вече само на младите и актуални имена,а Глория,Камелия и т.н. останаха на заден план. :mrgreen:

Потребителски аватар
Роберт
Respect
Respect

Мнение от Роберт » 31 дек 2014 01:22

нека напусне, Камс продукция чака певици/певци
Изображение

Потребителски аватар
Роберт
Respect
Respect

Мнение от Роберт » 31 дек 2014 01:28

Шега на страна, и аз така мисля, сега започнаха да уважуват Ивана от старите певици, микс пя на концерта, албум ще издава и това много скоро. А на Глория концерт по повод 20 години на сцена не направиха. А и Глория писала на някой в Facebook, защо не пяла по-дълго на концерта, Глория писала че от Паинер толко време и одредили, дори за интрото правели проблеми дали да пуснат или не (интро като имаше Десислава).

Джена ми има писано в Facebook, че продуцентите определят кои песни да пеят на концертите.
Изображение

Потребителски аватар
Reni_The*Best
Respect
Respect
Регистриран: 23 яну 2010 22:05
Любима певица: РЕНИ
Контакти:

Мнение от Reni_The*Best » 31 дек 2014 01:29

Роберт написа:нека напусне, Камс продукция чака певици/певци
:mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
georgi.rogachev написа:Според мен Пайнер искат да залагат вече само на младите и актуални имена,а Глория,Камелия и т.н. останаха на заден план. :mrgreen:
Наистина е така.Нелина е една от можещите изпълнители, а много пъти се е замисляла да напусне, защото и обръща много внимание, въпреки, че половината и колежки не могат да и стъпят на малкия пръст откъм пеене на живо.Глория и Ивана са още актуални и продуктивни, както и Тони Дачева, но не вярвам да им се обръща толкова внимание, колкото на новите изпълнители.По - голямата част от решението на Рени беше това - липса на отношение и внимание.Екстра Нина, Весела, както и Бони, коато се върна там - също.
Не знам като загубят такива изпълнители, Пайнер какво ще прави.

Потребителски аватар
madness
Регистриран: 30 дек 2014 00:17
Любима певица: Преслава; Емилия; Джена
Любим певец: Борис Дали; Галин
Компания: Пайнер

Мнение от madness » 31 дек 2014 01:31

Глория си заслужаваше един концерт послучай 20 години на сцена! Та това си е юбилей, за Бога... Но тя понеже прави концерт "15 години на сцена" и от Пайнер явно са сметнали, че няма нужда от друг такъв... И може би тя за това се чувства явно по някакъв начин обидена и пренебрегната!

Потребителски аватар
madness
Регистриран: 30 дек 2014 00:17
Любима певица: Преслава; Емилия; Джена
Любим певец: Борис Дали; Галин
Компания: Пайнер

Мнение от madness » 31 дек 2014 01:34

Reni_The*Best написа:
Роберт написа:нека напусне, Камс продукция чака певици/певци
:mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
georgi.rogachev написа:Според мен Пайнер искат да залагат вече само на младите и актуални имена,а Глория,Камелия и т.н. останаха на заден план. :mrgreen:
Наистина е така.Нелина е една от можещите изпълнители, а много пъти се е замисляла да напусне, защото и обръща много внимание, въпреки, че половината и колежки не могат да и стъпят на малкия пръст откъм пеене на живо.Глория и Ивана са още актуални и продуктивни, както и Тони Дачева, но не вярвам да им се обръща толкова внимание, колкото на новите изпълнители.По - голямата част от решението на Рени беше това - липса на отношение и внимание.Екстра Нина, Весела, както и Бони, коато се върна там - също.
Не знам като загубят такива изпълнители, Пайнер какво ще прави.
Ама ти пък... какво се притесняваш?! Нали имат Андреа, Кристиана и Ани Хоанг - най-големите певици... :mrgreen:
Последна промяна от madness на 31 дек 2014 01:35, променено общо 1 път.

Потребителски аватар
Роберт
Respect
Respect

Мнение от Роберт » 31 дек 2014 01:34

madness написа:Глория си заслужаваше един концерт послучай 20 години на сцена! Та това си е юбилей, за Бога... Но тя понеже прави концерт "15 години на сцена" и от Пайнер явно са сметнали, че няма нужда от друг такъв... И може би тя за това се чувства явно по някакъв начин обидена и пренебрегната!
И на наградите когато сигнал.бг и дадоха награда за 20 години на сцената (цялосно творчество). А тя отричаше това и постоянно казваше, че това било награда за баладата "пясъчни кули" .. :mrgreen:
Изображение

Отговори

Върни се в “Дискусии”