YouTube

Модератор: Mod

Потребителски аватар
crazy_boy
Регистриран: 25 юли 2012 11:32

Re: YouTube

Мнение от crazy_boy » 01 май 2014 16:05

Jouey написа:
georgi.rogachev написа:Докато Ти си ми не е по-голям хит от Правена съм за ръцете ти,но има 3 млн,а Соня 2 :| така че не винаги Youtube е мерило за хит :P
Е, когато на Соня песента излезе канала не беше толкова вървежен, за това гледанията са по-малко.
Именно. И Немска имаше клип с 1 млн., който беше изтрит, и след това започна да трупа в канала на Планета.
Разни хора - разни диагнози!

Изображение Изображение

Потребителски аватар
miki93
Respect
Respect
Регистриран: 11 мар 2007 19:18
Любима певица: Джина Стоева и Валя
Любим певец: Карлос и Dillan
Контакти:

Мнение от miki93 » 09 май 2014 16:34

Не мисля, че гледанията в сайтовете за видео споделяне са факторът, който трябва да определи дали една песен е хит - просто защото на всички ни е ясно, че след като се предлага цена за брой гледания, все някой от изпълнителите се е възползвал. Това, че само Камелия го каза открито, е друг въпрос.
Прави ми впечатление, че такова нещо се случва най-често с клиповете в канала на Пайнер. Не смятам, че подобни неща се случват в тези на Ара и Диапазон например. Там просто нещата изглеждат реално - дадени изпълнители имат клипове с приблизително еднакви гледания всеки път, като наистина тоталните попадения, които гърмят отвсякъде могат да минат половин или един милион.
В някой сън ще се срещнем може би...
Изображение

theloverbg2013
*
*
Регистриран: 29 юли 2013 09:55
Любима певица: Андреа
Любим певец: Илиян
Компания: Диапазон

Мнение от theloverbg2013 » 17 май 2014 16:24

Напоследък много често се говори за купени гледания и сигурно някои го правят, но наистина нищо не е доказано.
Изображение

Потребителски аватар
M_S_L
Регистриран: 16 юли 2013 12:10
Любима певица: Емануела | Цветина | Ari G.
Любим певец: Галин | Justin Bieber <3
Контакти:

Мнение от M_S_L » 17 май 2014 16:26

Когато гледанията са купени, то си проличава по статиската под клипа. Не може една песен да прави по 2-3 хиляди гледания ден (например), а изведнъж за няколко часа да направи един милион.
Изображение

Потребителски аватар
preslava_fence
Регистриран: 07 апр 2010 17:18
Подпис от: preslava_fence

Мнение от preslava_fence » 05 юни 2014 09:16

И аз не мисля, че Youtube е мерило за успех на една песен!
Относно успеха на Карлос в Youtube!

Изображение
Изображение
Не апартаменти,трябват ми моменти,да ги правиш,можеш ли?

Потребителски аватар
ndinkov
Регистриран: 04 май 2013 12:34
Любима певица: галена
Любим певец: галин
Компания: пайнер

Мнение от ndinkov » 21 мар 2015 20:50

Само Мария, Карлос, Дамян Попов и Живко Добрев, имат купени гледания! На Фики (колкото и да ми се иска :mrgreen: )- не са, защото има 20000 харесвания, на галин също.

Не може да имаш 1 милион гледания, а 2000 споделяния, ето Моли се да не почна, Кой, Боже, прости, Твърде късно е, имат по 40-50-60 хиляди споделяния. Пантерата има 25000 пък е на месец и малко.

Иначе определено, за песните с малко гледания се казват, че са бози. Или пък ако не предизвикат голям интерес в началото. Ами Kiss me baby и Моли се да не почна, не предизвикаха никакъв бум с появата си, затова до втория, третия милион хората не ги забелязваха, Моето слабо място, също. Но не е важно да предизвикаш бум, а да си задържиш гледанията, защото Няма да съм друга направи бум- 135000 за 9 часа, ама след 2 месеца вече правеше по 10-15 хиляди, а Хаваната за 9 часа направи само 50000, ама след това ги качи, и после 4 месеца държа 25-30 хиляди, а сега е на около 20000.
Изображение

Потребителски аватар
mimchyyy9
Регистриран: 21 яну 2015 12:25
Любима певица: Яница, Галена,Райна, Емилия
Любим певец: Галин, Константин,Фики, Карлос
Компания: Payner
Подпис от: M_S_L

Мнение от mimchyyy9 » 21 мар 2015 21:45

И според мен гледанията от YouTube не са мерило за успеха на една песен...
Изображение
#ИскамIPSCommunitySuite
#АдминеСпишЛиДобре #ФорумнаРеволюция

Потребителски аватар
xroflx9
Регистриран: 29 дек 2014 22:58
Любима певица: Камелия,Андреа,Галeна,Джена

Мнение от xroflx9 » 21 мар 2015 22:04

Истинските хитове са тези песни,които дори 10-15,че дори 20 години след излизането си,имат повече гледания от някои уж актуални певици на Пайнер.Сегашните песни са по-скоро сезонни хитчета.
Правиш стъпка напред и вдъхновен гледаш към мен...
Изображение
С теб забравям за недей!

Потребителски аватар
ObichamTeGadino.
Регистриран: 16 яну 2015 21:03
Любима певица: Теди Александрова и Андреа

Мнение от ObichamTeGadino. » 30 апр 2015 15:45

Един истински хит за мен е "Пробвай се" .Качен е 2013 година, а има вече над 3 милиона гледания и 11 хиляди споделяния!Повечето песни се слушат отначало, и после след няма и година се забравят. Също така нека не забравяме "Луда по тебе" на Камелия , и "4-4-2" на Кали !

Отговори

Върни се в “Дискусии”