Планета Лято 2014 - дискусия

Модератор: Mod

georgi.rogachev
Регистриран: 25 фев 2013 21:55

Re: Планета Лято 2014 - дискусия

Мнение от georgi.rogachev » 18 авг 2014 17:38

Отново съм много разочарован.Как може да лъжат,че записа е от Бургас,при положение че има и кадри от Благоевград?Какво е това разтягане,нямаляване и изтриване на бисове или наслагване на изкуствени аплодисменти?Всички гледаха на живо концерта и там нямаше как да се разтегне картината или да се лъже кой колко бис имаше.
А за тези,които бяхме на концерта,е още по-голям потреса.Кого ще заблуди Андреа,освен себе си?Разтегнали са я като локум и си е помислила,че някой ще й повярва.Може би ДА,ама НЕ!Съжалявам,че я критикувам така,въпреки че съм й фен,но това е недопустимо.След като има комплекси,да ги премахне,но не с лъжа.На Галена са й сложили плейбек,на Преслава са махнали биса преди излизането й,половината публика не се вижда,другата половина не е осветена,просто нямам думи.
Концертът беше уникален,а те развалят всичко.Явно не осъзнават,че не всички са толкова малоумни и ще разберат,че Андреа е разтегната до Луната или че Галена пее на плейбек на записа,въпреки че пя на живо и че има кадри от Благоевград.

Потребителски аватар
andrea_fan_99
Регистриран: 02 сеп 2012 23:06
Любима певица: Андреа,Галена,Джена
Любим певец: Азис
Компания: Пайнер

Мнение от andrea_fan_99 » 18 авг 2014 19:32

georgi.rogachev написа:Отново съм много разочарован.Как може да лъжат,че записа е от Бургас,при положение че има и кадри от Благоевград?Какво е това разтягане,нямаляване и изтриване на бисове или наслагване на изкуствени аплодисменти?Всички гледаха на живо концерта и там нямаше как да се разтегне картината или да се лъже кой колко бис имаше.
А за тези,които бяхме на концерта,е още по-голям потреса.Кого ще заблуди Андреа,освен себе си?Разтегнали са я като локум и си е помислила,че някой ще й повярва.Може би ДА,ама НЕ!Съжалявам,че я критикувам така,въпреки че съм й фен,но това е недопустимо.След като има комплекси,да ги премахне,но не с лъжа.На Галена са й сложили плейбек,на Преслава са махнали биса преди излизането й,половината публика не се вижда,другата половина не е осветена,просто нямам думи.
Концертът беше уникален,а те развалят всичко.Явно не осъзнават,че не всички са толкова малоумни и ще разберат,че Андреа е разтегната до Луната или че Галена пее на плейбек на записа,въпреки че пя на живо и че има кадри от Благоевград.
Съгласен съм с теб , дори и глупак да е пак ще разбере, че Андреа е 4:3 на записа :roll: А пък частта на Галена - сигурно на плажа има сграда :mrgreen: :mrgreen: Кой, кой ще заблудят :roll: Освен, че се излагат нищо друго не правят :evil: Приятели бяха на концерта в Бургас и ми показват записи от представянето на Преслава, преди да излезе на сцената публиката е скандирала името й .. Много, много съм разочарован :evil:
..но любов НИКОГА
Изображение

Потребителски аватар
LoshGeroy.
Регистриран: 12 юни 2013 14:11

Мнение от LoshGeroy. » 18 авг 2014 20:09

Само не трябваше да слагат плейбек на Кой, иначе е добре монтиран микса на Галя, нищо, че има и кадри от Благоевград хаха
Ако има нещо много лошо в бившите,
то това е колко твърде късно сещат се!

Изображение

Потребителски аватар
Роберт
Respect
Respect
Регистриран: 07 сеп 2013 20:54

Мнение от Роберт » 18 авг 2014 20:10

гояма НЕпрофесионалност :!:
'cuz i slayyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyy
Изображение

Потребителски аватар
.:Maria:.
Регистриран: 01 окт 2010 17:21
Любима певица: Десислава
Любим певец: Фики
Компания: Пайнер
Контакти:

Мнение от .:Maria:. » 27 авг 2014 21:22

Вече няколко пъти гледах миксовете на повечето изпълнители, гледах всички дневници и мога да изкажа своето мнение.
Като цяло беше хубаво турне, всички изпълнители се бяха постарали повече за шоуто, отколкото на предните турнета.
Не ми хареса, че при повечето изпълнители имаше изкуствени аплодисменти (добавени в миксовете). Всички видяхме на LIVE излъчването кой как беше приет.
Не ми хареса, че сцената беше малка и видеостените бяха стари и пречеха на заснемането.
Не ми хареса това, че публиката не оценява изпълнителите, както преди и не им се радва толкова.
Като цяло имаше приличен брой хора на концертите, очаквах да са по-малко. Надявам се догодина отново да има турне, защото това помага много на жанра.
Направи ми впечатление, че тотални дискотечни хитове се приеха слабо, а умерени и кръчмарски песни се приеха по-добре. Изпълнителите трябва да се замислят, че имат публика и извън дискотеките.

Мария - Може би най-доброто й шоу, страхотни визии. Не ми хареса, че пееше на плейбек, но не съм очаквала друго. Като цяло беше слабо приета от публиката, но с дуета с Азис вдигна публиката.

Борис Дали - Според мен последните 3 години му бяха по-слаби от на колегите и щеше да е по-добре да не участва на турнето. Много го харесвам, 3те песни, които изпя ми харесват, браво, че беше на живо, но не показа нищо освен пеене. Беше скучен на публиката, а лудите му фенки вече пораснаха. Трябва да бъде интересен и на младите, както Галин и Фики.

Фики - Всички пееха песните му, кефеха му се. Много добре пя, импровизира. Има добро присъствие на сцената и грабва публиката. Според мен беше най-добре приетия и всички очакваха него.

Кали - Не очаквах, че песните, включени в микса й ще предизвикат такъв прием. Кръчмарската "Няма страшно", модерната "Аз съм аз" се приеха по-добре от тоталния дискотечен хит "Като те почна". Страхотно пееше, има добър контакт с публиката и й се получи много добре.

Галин - Предизвика огромен интерес. Той и Фики бяха сензацията на турнето. Пеенето не му се получи перфектно, но по-добре така, отколкото на плейбек. Представи се супер!

Константин - Абсолютен пълнеж. Преди вдигаше всички на крака, а сега с този плейбек и това лигавене е омръзнал на хората. Превърна турнето в цирк. Пречеше на изпълнителите, на всяко интервю досаждаше. Чашата преля, когато започна да излиза по време на миксовете на другите изпълнители. От към хитове си заслужи място на турнето, но публиката не ги прие така, както се очакваше. Публиката на турнето е различна, от тази в дискотеките.

Илиян - Той също беше излишен според мен. Предните години цялата публика си вдигаше ръцете, като го види, а сега доста умрял прием. Няма тотален хит от "Йо, йо", но имаше популярни песни. Преди поне пееше добре, сега и той прибегна до плейбек. Не съм доволна от представянето му, но поне пропусна 2 концерта.

Малина - Страхотно шоу, визията й не ми хареса много. За съжаление беше най-слабо приета от публиката. Плейбека при нея е задължителен.

Емилия - Едно от най-добрите представяния. Страхотно шоу, пеене, визия. Изненадана съм от приема й. Очаквах да е от най-добре приетите, а то слаба работа. Поне при нея нямаше изкуствени аплодисменти и тя може да е горда от представянето си.

Андреа - Доволна съм от нея. Единствения изпълнител, който оправда очакванията ми и не направи нищо повече или по-малко. Публиката я прие добре, но можеше и още. Отново съм разочарована от комплексите й. Нова Ивана имаме на турнето, която разтяга картината, за да изглежда по-слаба (в случая нереално слаба и висока).

Джена - Ужасни визии. Нейните бяха най-зле. Като фея на всеки концерт... Страхотен микс, страхотно пеене, добър прием. Определено заслужи мястото си на турнето и догодина.

Цветелина Янева - Не съм очаквала да танцува или нещо друго. Доволна съм от шоуто й. Очаквах да е много по-слабо приета, а публиката я прие много добре. Очаквах "Влез" да е забравена, но хората я помнеха и избухнаха. Подбора на песните ми хареса, можеше да включи и "По-страшно". Не ми хареса, че си беше сложила толкова назад изпълнението, при най-актуалните, но публиката я прие супер.

Анелия - Не й се получи тази година. Много добри визии, много добър прием, но накрая омръзваше на публиката. Стори ми се, че седи по-дълго на сцената, отколкото публиката иска :mrgreen:

Преслава - Най-добрия прием. Имаше много бисове, скандирания. Последните й песни не предизвикаха интереса, който очаквах, но се знаеха. Изненадах се, че "Като за финал" се пееше най-много. Според мен получи всички тези бисове и скандирания, не заради новите песни, а заради това, че не даде на публиката това, което иска. Те искаха драматични, умерени песни от нея, а не само дискотечни. Явно им липсват старите й песни. За мен е ОК, че прави само дискотечни, те са в мой стил, но хората, които не ходят на дискотеки искат друго от нея и го показаха. Огромна грешка от нейна страна беше, че не включи "Лудата дойде". Видяхме, че на 2 години Планета HD, това беше най-добре приетата песен.

Галена - Уникално шоу, страхотни визии! Най-големия й ХИТ видяхме, че е "Хавана Тропикана" и "Кой". Хареса ми, че пееше на живо, въпреки, че грачеше на места. По-добре така, отколкото на плейбек. Раздаде се на сцената. Тя и Емилия имаха най-доброто представяне.
Изображение

Потребителски аватар
west.side9251
Регистриран: 06 май 2013 19:58
Любима певица: Адриана

Мнение от west.side9251 » 24 сеп 2014 05:19

Направо се чудя кой ги монтира тия работи, и защо не са целите миксове в DVD-то. Примерно "няма да съм аз" на Андреа я няма.
Иначе според мен слабо нямаше. За плейбеците-винаги съм се дразнел, когато на монтажа сложат плейбек в/у изпълнение на живо.
А колкото до Галена-не мисля,че е пяла зле на турнето.
Изображение

Отговори

Върни се в “Дискусии”