Спомняте ли си...

Модератор: Mod

Потребителски аватар
Роберт
Respect
Respect
Регистриран: 07 сеп 2013 20:54

Спомняте ли си...

Мнение от Роберт » 08 сеп 2013 23:10

Спомняте ли си на Фреш класациите, първо водещият беше Люси след едно момиче ... Се излъчваше всяка събота от 20: 00 часа на Планета .. Спомням си на 2002,2003,2004 - години, когато Поп-фолк беше най-добрият, никога няма да бъде като тогава, НИКОГА!
Тогаш жареа и палеа правите звезди като:
Ивана
Тогава тя беше на върха! Незабравими песни като "Къв си ти," Шампанско и сълзи, Освободете дансинга, Както на 17 (любимата ми песен и ден днес), Нещо нетипично .... това са вечни хитове!
Глория
Тя имаше доста силни и качествени текстове и песни! Никога не е пяла някоя боза текст. Крепост впечели сърцата на всички, Присда, Феникс ... Тя знае какво трябва да прави, тя е Примата на попфолка!
Камелия
Златната рибка на попфолкааа! Нейният бум в този период на 2002 беше Залеза и Зората . Следваше Презареждане, тук Камелия стана червена и направи вечните си хитове като Стрелките Спират, Ти си виновен, Вярвах ти ..
Мария
Тогава Мария бе едно сладко момиченце, спусната на земята (не както днес с главата в небето, а кариерата на дъно), тогава тя с албумите Истинска, Мария 2004, направи най-красивите попадения в попфолкът. Твоят град, Искам да ме прегърнеш, ще боли, обичай ме така ... това е най-плодовитите и най-успешният период за Мария и нейната кариера!
Гергана
За Гергана всички знеме че Губя те бавно е етикета на самата певица. Жалко че днес тя не е на върха, както и в началото, който обещаваше една бляскава кариера на младото момиче.
Есил Дюран
Есил тогава беше много силена! Елмаз, Само Мен обичай, Луда съм, че те обичам ... Те песни никога не са ми омрзнали да слушам!
Раина
Ех .. Ти ме лъжеш наи-добе, тежка диагноза, агресия, Плаче небето .... Раина - пилето на попфолка!
Емилия
Емилия и тогава се стараеше и работи много добре, но мисля, че след 2005 г. - до днес кариерата на Емилия е по-добра! Но Не виждам е ​​евергрина и вечната балада на попфолка!
Анелия
Погледни ме в очите и кажи, че ме обичаш, Само мене нямаш, Искам те, обичай ме, За теб любов .... Анелия на старта беше доста силна и мисля, че след толкова години тя успя да върне тази мощност като в началото дори 10 години по-късно!

Тогава не бяа важни наградите! Всеки се бореше за любовта на ФЕНОВИТЕ! А ДЕНСЕКА, 2013 - всички се борят САМО ЗА НАГРАДА .. Издаде песен веднъж и веднага започват коментарите ... "Песни на годината, певици. дуети на годината .."
И да спечелят тази награда ако не oстават в времето НАПРАЗНО Е ...
ПЕСНИTE ОТ 2002-2005 са вечни ДОРИ И БЕЗ НАГРАДИ!!
Последна промяна от Роберт на 29 дек 2014 12:58, променено общо 1 път.
'cuz i slayyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyy
Изображение

Потребителски аватар
Роберт
Respect
Respect

Re: Спомняте ли си....2002,2003,2004...

Мнение от Роберт » 08 сеп 2013 23:16

Роберт написа:Спомняте ли си на Фреш класациите, първо водещият беше Люси след едно момиче ... Се излъчва всяка събота от 20: 00 часа на Планета .. Спомням си на 2002,2003,2004 - години, когато Поп-фолк беше най-добрият, никога няма да бъде като тогава, НИКОГА!
Тогаш жареа и палеа правите звезди како:
Ивана
Тогава тя беше на върха! Незабравими песни като "Какъв си ти," Шампанско и сълзи, Освободете дансинга, Както на 17 (любимата ми песен и ден днес), Нещо нетипично .... това са вечни хитове!
Глория
Тя имаше доста силни и качествени текстове и песни! Никога не е пяла някоя боза текст. Крепост впечели сърцата на всички, Присда, Феникс ... Тя знае какво трябва да прави, тя е Примата на попфолка!
Камелия
Златната рибка на попфолкааа! Нейният бум в този период на 2002 беше Залеза и Зората . Следваше Презареждане, тук Камелия стана червена и направи вечните си хитове като Стрелките Спират, Ти си виновен, Вярвах ти ..
Мария
Тогава Мария бе едно сладко момиченце, спусната на земята (не както днес с главата в небето, а кариерата на дъно), тогава тя с албумите Истинска, Мария 2004, направи най-красивите попадения в попфолкът. Твоят град, Искам да ме прегърнеш, ще боли, обичай ме така ... това е най-плодовитите и най-успешният период за Мария и нейната кариера!
Гергана
За Гергана всички знеме че Губя те бавно е етикета на самата певица. Жалко че днес тя не е на върха, както и в началото, който обещаваше една бляскава кариера на младото момиче.
Есил Дюран
Есил тогава беше много силена! Елмаз, Само Мен обичай, Луда съм, че те обичам ... Те песни никога не са ми омрзнали да слушам!
Раина
Ех .. Ти ме лъжеш најдобе, тежка диагноза, агресия, Плаче небето .... Раина - пилето на попфолк!
Емилия
Емилия и тогава се стараеше и работи много добре, но мисля, че след 2005 г. - до днес кариерата на Емилия е по-добра! Но Не виждам е ​​евергрина и вечната балада на попфолка!
Анелия
Погледни ме в очите и кажи, че ме обичаш, Само мене нямаш, Искам те, обичай ме, За теб любов .... Анелия на старта беше доста силна и мисля, че след толкова години тя успя да върне тази мощност като в началото дори 10 години по-късно!

Тогава не бяа важни наградите! Всеки се бореше за любовта на ФЕНОВИТЕ! А ДЕНСЕКА, 2013 - всички се борят САМО ЗА ГОДИНА .. Издаде песен веднъж и веднага започват коментарите ... "Песни на годината, певици. дует .."
И да спечелят тази награда ако не oстават в времето НАПРАЗНО Е ...
ПЕСНИTE ОТ 2002-2005 (Защото аз съм малък и помня този период) АД вечно ДОРИ И БЕЗ НАГРАДИ!!
Съжалявам за грешките! :x
Изображение

Потребителски аватар
Jouey
Регистриран: 14 ное 2012 20:29
Любима певица: Яница
Компания: Payner

Мнение от Jouey » 08 сеп 2013 23:19

Ех времена.. :|

Потребителски аватар
georgi.rogachev
Регистриран: 25 фев 2013 21:55
Любима певица: Гери-Никол, Алисия

Мнение от georgi.rogachev » 08 сеп 2013 23:20

За пръв път чувам за тези класации :mrgreen: :mrgreen:

Потребителски аватар
LiL_Andrea
Регистриран: 08 авг 2011 09:36
Любим певец: Галин, 100 кила, Duke Dumont
Контакти:

Мнение от LiL_Andrea » 08 сеп 2013 23:20

За съжаление си прав. Преди текстовете бяха жестоки, клиповете бяха с невероятни сюжети, особено "Крепост" на Глория. Но и тогава както сега в рапа имаше по-малко, но много качествени изпълнители и всеки проект на тези не повече от 10 изпълнители беше на ниво от към всичко, защото се допускаха само таланти и само най-добрите проекти. Сега над 30 изпълнители, има не повече от 5-6 на които песните винаги "стават", на останалите бози. Текстовете са под всякаква критика, клиповете са като аматьорско п*рно или пред смешни декори...сами си съсипват работа. Все пак има нови изпълнители, които имат различни идеи и искат качествени проекти, дано фирмата им позволи да се развиват.
Изображение
Thank you, M_S_L & BobiTo!

Потребителски аватар
Supremor
Respect
Respect
Регистриран: 02 апр 2010 17:22
Любим певец: Илиян,Галин
Компания: Payner, Ара

Мнение от Supremor » 09 сеп 2013 07:27

Роберт,това което си писал,е точно така,имаш право за всичко.Помня я тази класация,Фреш,харесваше ми винаги,винаги гледах да я следя,да виждам какво става в нея,без значение дали я води Люси,или Йоли(така се казваше след него,водещата)...беше много хубава класация,мен повече ми харесваше от Планета Хит 50,която сега е Планета Топ 20...
И да,както казваш,фолка наистина вече никога няма да е това,което си беше дотогава,през тия години,особено там 2003-2004,докато го имаше и фестивала на Тракия фолк,където в последното му издание 2003г.,изгряха звездите на Магда и Яница в него,първите им песни...И тогава всички си бяха в Пайнер-и Десислава,и Вероника,и Екстра Нина,и кой ли не...тогава,когато още нямаше Андреа,нямаше Джена,Преслава,макар че тя 2004г. дойде...и тогава всички наистина правеха супер песните,със запомнящите се текстове,готини мелодии,и може да беше много по-малко продукцията,но поне беше на ниво,правеха се стойностни неща(не че пак нямаше тъпи и скучни песни,но бяха къде къде по-малко,отколкото са сега!)...Тогава просто всичко се изпипваше,и текстове,клипове,квото да е...А сега какво-дойде кризата 2008-2009г.,и почна то бълването на песни,пошли,нам какви,тръгна пренасищането на пазара,нароиха се нови и нови имена(нямам против част от тях де,все се развиват),и въобще...ето до какво положение стигна самия жанр,заради случващото се в последните години,донякъде по вина и феновете де,щото те си поръчват подобни парчета...Е това просто не е моя попфолк-сега,като излизат примерно по 20 нови песни на месец,не само на Пайнер,от тях по 2,най-много 3 песни да ми харесат,па да не говорим колко трудно може така да ми харесат,че да ми станат и любими:до 2008г. това беше много по-лесно,сега...и колко време ми трябва,докато евентуално свикна с тях,в повечето случаи така и не успявам,макар че пак има изключения,но са обидно малко...
Хайде спирам дотук,поздравления за темата ти. :D
ИзображениеИзображениеИзображение

z_o_
Регистриран: 11 авг 2013 15:50
Любима певица: Галена, Емануела, Яница и др.
Любим певец: Фики, Галин и др.
Компания: Пайнер, Ара, Хит Микс

Мнение от z_o_ » 09 сеп 2013 12:33

Да помня я тази класация която я даваха по Планета веднага след старта и. Там се класирваха най-добрите видеоклипове за месеца, сезона и годината, но сега няма такава класация за видеоклипове. Сега има само за песни като Планета хит 50, която от 2 години е Планета топ 20.
Последна промяна от z_o_ на 26 апр 2014 17:53, променено общо 1 път.

Потребителски аватар
Фенка на Галка
Регистриран: 29 дек 2012 12:09
Любима певица: Галена, Преслава, Камелия
Любим певец: Justin Timberlake
Компания: Пайнер

Мнение от Фенка на Галка » 09 сеп 2013 14:39

Ехх, златните времена на поп- фолка, с онези вечни хитове, които всички можем да запеем и днес, толкова години по- късно. Липсват ми тези години... все още бях дете, което въпреки забраните на майка си(която успях да направя фен на нашия жанр(въпреки че днес харесва по- скоро само едновремешните песни)) и баща си, намираше начин да си купува албуми, да слуша музиката... Господи, спомняте ли си, че тогава си купувахме албумите? Имаше аудио касети, дисковете мисля, че се появиха по- късно. Нищо не беше толкова достъпно, както е сега в интернет. Е, аз и днес си купувам албуми, но седят по- скоро като музейни експонати вкъщи. С приятелки и приятели в училище коментирахме свободно това, което се случва в любимият ни жанр. Тогава "чалга" и "поп- фолк" не беше чак толкова мръсна дума, каквато е днес. Имах и уолк мен, който най- редовно влачех със себе си, за да слушам Ивана, Глория, Камелия... на чиито песни можеш и да се смееш, да танцуваш, да се радваш, но и да плачеш.
Просто това бяха едни от най- хубавите години в живота на всички ни, но, Роберт, не съм съгласна, че годините 2002-2005 са единствените златни. Ами какво да кажем за 1998- 2002? Също много златни години...
Е, аз не помня много от тях, тъй като съм била едва на 5 през 1998, но си спомням хитовете "Защо повярвах", после "Ти си", "Огън момиче", "Луда по тебе" и т.н., които сестра ми имаше на касетки, а аз не спирах да слушам вкъщи... имахме уредба, нали така беше? Та майка ми ми разказва, че специално сестра ми ме е научила да си я пускам сама, за да мога да слушам Камелия, Ивана, Глория и т.н...
Ех, спомени, спомени... дано видим отново такива златни... не, не златни, а направо платинени години на поп- фолка, въпреки че дълбоко се съмнявам.

П.П. Роберт, Ивана няма песен със заглавие "Какъв си ти", има песен "К'ъв си ти бе"- няма нищо неправилно в заглавието или в текста. :))
Не до мен е твойто място...
Изображение

Потребителски аватар
Роберт
Respect
Respect

Мнение от Роберт » 12 сеп 2013 17:29

Защо изтрите Спомняте ли си....2007,2008,2009 па и 2010!... :( :( :( :( :( :( a толкова време писах тази статия :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :x :twisted: :twisted: :twisted: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil:
Изображение

Потребителски аватар
Роберт
Respect
Respect

Мнение от Роберт » 13 сеп 2013 18:51

Ех,времена ... . :roll: :roll: :roll: :roll: :roll: :roll:
Като продължение на предхотната статия зададена от мен искам да направя една ретроспекция на попфолк през 2004,2005,2006 г.!
Преслава
През 2004 се появи едно момиче с баладата Дума за вярност .... мен много ми хареса песента, не сам чувал Преслава да пее тази песен отдавна. Преслава се вдигна на върха с Дяволско желание, И когато се съмна, Лъжа е , .. мегахитови които Преслава успя да направи в този период. После златния албум Не съм ангел .. и мисля, че в този период 2009-до днес Преслава не успя да направи МЕГАХИТ! Последният и мегахит е Новата ти!
Ивана
Ивана продължи до 2006 г. да нажежи и светва с албума и хитове от "Доза любов" и "Празник всеки ден"
Глория
За примата на попфолкът мисля, че дойде една криза от 2005 до 2007 година. В този периодтя не направи някой голям хит!
Камелия
За рибката на попфолкът мисля, че и при нея настъпи криза. От албума Има любов не се заделят нито един мега хит! Факт е, че В сърцето си ми, Има любов, Винаги са се превърнали в хитове но не в МЕГА! Но Камелия е топ име в Паинер и през този период, единствената певица, която има в всички турнета участвано(с изключение на 2010 г. - когато самата тя отказа поканата). Скандалните визии на концертите и турнетата бяха подсладени с конфитюри черешката с кадри от PlayBoy. Но аз искам Камелия, тя е шоумен, каквото и да направи аз не мога да престанем да я обичам!
Вероника
Блондинката, която през 2004 и 2005 г. бе на върха. Вечните хитове като Слушай ме любов, Искам те завинаги, Втори дубъл, Бяла съм, Не си сама .... Вероника участва в Планета Прима 2005. Тази певица трябваше да остане в Паинер!
Магда
Магда мога да я сравня с Вероника. Техните кариери отиваха в същата посока. 2004,2005,2006 бяха години, когато процъфтява тяхната кариера. Магда направи отличен албум Случаен флирт .. се откроиха хитовете Нямам душа, Случайни флирт, баладата Утре КЪСНО е . Хитовен е и албумoт "Спаси ме, любов" (2006), хитове като Хронична Липсва на любов, след раздялата, Спаси ме, любов, Усмихната ме запомни .. Магда остана в Паинер, но за съжаление се провали!
Анелия
След успешния старт на певицата с хита Погледни ме в очите ... се предаде на семейството и майчинството. От Всичко води към теб (2005)
любимата ми е Не мога да спра да те обичам,но не е мега хит на Анелия!
Соня Немска
В сряда се приготви даде мега успешен старт на певицата, но не продължи по същия път. След 8 години, през 2013 Оцко c Правена съм за ръцете ти изкачи Соњчето на 1-вите места в класациите!
Емилия
Емилия работи в този период усилено!Баладите Целувай ме,За мен забрави,Не се обръщай, са се превърнали в основни конкуренти на Не виждам, но за съжаление не надминаха успеха на баладата Не се виждам.

Вече се насешташе че кризата в попфолкът се наближава! :|
Последна промяна от Роберт на 29 дек 2014 13:01, променено общо 1 път.
Изображение

Отговори

Върни се в “Дискусии”