Важни ли са видеоклиповете?

Модератор: Mod

Потребителски аватар
nighTmare
Регистриран: 12 юли 2012 18:02

Re: Важни ли са видеоклиповете?

Мнение от nighTmare » 02 авг 2012 16:12

KamiProject написа:Камелия нникога не е спирала да държи на клиповете си. Да не забравяме няколко факта: - Първият излъчил се клип в ТВ ПЛАНЕТА, Първият черно-бял клип, Първият HD заснет клип, Първият клип с камера "Фантом"... 3 награди видеоклип на годината, така че, не мисля, че е спряла да държи на тях. Това, че не пуска е друго нещо. А що се отнася до Галена, Андреа... Тяхното е даване на пари на ватъра. На Андра 1 клип и е най-малко 30-40 хиледи, ккато Лоша примерно и няма шанс да си ги възвърне ;)
Аз не съм казала,че е спряла да държи на тях,но в момента знаем как стоят нещата около нея. Камелия винаги е била изпълнителка,на която съм се възхищавала на клиповете,които прави.

ПС: А при другите две,клиповете наистина са хубави,ама когато песента не ми харесва,дори и клипът да е най-скъпобюджетният,с най-хубавият сюжет и т.н. и т.н.,песента няма как да ме грабне.

Преди клиповете бяха на много високо ниво,повече се стараеха,даваха всичко от себе си,защото беше много нещо да снимаш клип и въпреки,че преди години снимаха само скъпи къщи и хотели,клиповете бяха страхотни.
Изображение

Потребителски аватар
the_maksimit
*
*
Регистриран: 18 юни 2012 15:58
Любима певица: Андреа
Любим певец: Галин

Мнение от the_maksimit » 02 авг 2012 16:22

Трябва да се правят клипове на ХУБАВИ песни, защото иначе няма смисъл.. Ето например, не знам защо Емилия така реши да снима "Ще чакам да ми звъннеш" като въобще няма хитов потенциал :|

Потребителски аватар
nighTmare
Регистриран: 12 юли 2012 18:02

Мнение от nighTmare » 02 авг 2012 17:14

the_maksimit написа:Трябва да се правят клипове на ХУБАВИ песни, защото иначе няма смисъл.. Ето например, не знам защо Емилия така реши да снима "Ще чакам да ми звъннеш" като въобще няма хитов потенциал :|
Е,това вече си е до вкус,защото точно тази песен има огромен брой почитатели,затова и тя снима нея,все пак няма да лансира нещо,от което знае,че няма полза. :)
Изображение

michel
*
*
Регистриран: 10 апр 2013 23:30

Мнение от michel » 10 апр 2013 23:34

Според мен са много важни. Дори по-важни от самите песни. Нека не се лъжем - повечето хора обичат да виждат кой пее. Затова и е по-яко да ходиш на концерт или участие вместо да слушаш mp3 или радио, така има контакт с изпълнителя. На клипа няма контакт, но виждаш кой пее и е някак си по-хубаво от това само да слушаш песента.

Проблемът е, че напоследък в поп-фолка и не само се правят клипове, които са напълно еднакви - все снимат лъскави коли, хотели, дивани, мъже, които гледат лошо, певиците правят чупки и стойки. Да заложат малко на креативност като някои клипове на Цветелина Янева. Ако толкова не им идват идеи - да гледат клипове от 80-те и 90-те (щото новите и на запад са еднакви), но задължително западни. С малко осъвременяване би се получило чудесно.

Потребителски аватар
Фенка на Галка
Регистриран: 29 дек 2012 12:09
Любима певица: Галена, Преслава, Камелия
Любим певец: Justin Timberlake
Компания: Пайнер

Мнение от Фенка на Галка » 28 апр 2013 11:14

Такам... рядко съм на едно и също мнение с изказванията на Андреа, но си спомням, че в началото на 2011, малко след излизането на "Късай етикета" каза, че истинският хит е такъв и без клип. Да, тук е права. Но лично на мен, щеше да ми е интересно да видя какъв клип щеше да има "Късай етикета"(тогава все още я харесвах, макар и малко).
Клиповете, в днешно време, са твърде важни... за да може една песен(хит) да разгърне пълния си потенциал й е нужен клип. За съжаление, обаче, клиповете взеха да стават твърде еднообразни(може би е така, защото има твърде много "певици"). Определено трябват нови режисьори на видеа, че откакто се помня, те са едни и същи. Новите режисьори ще внесат нови идеи.
Тук идва времето да спомена изключително новаторския и креативен клип на Цвети Янева, към песента "Счупени неща", за който я поздравявам искрено!
Другите клипове, които в последните години са НОВАТОРСКИ са тези, към песните от албума "Аз", както и трита от миналата година("Спри ме", "Много ми отиваш" и "Пак ли"). Ще ме обвините в пристрастие, но не е така... Галена се справи много добре с този албум, няма какво да си кривите душата.
Не до мен е твойто място...
Изображение

Потребителски аватар
georgi.rogachev
Регистриран: 25 фев 2013 21:55
Любима певица: Гери-Никол, Алисия

Мнение от georgi.rogachev » 28 апр 2013 12:03

Хаха,ей тук вече се наливах,''Много ми отиваш''-новаторски клип?! :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
Не те обвинявам в пристрастие,а в заблуда:Всички клипове от "Аз'' са копирани(повечето),даже във вбокса имаше такова качено видео,където се показа колко са оригинални и новаторски тези клипове..

Потребителски аватар
Viki13
Регистриран: 24 мар 2013 21:59
Любима певица: Анелия,Преслава,Андреа,Емилия
Любим певец: Константин, Илиян

Мнение от Viki13 » 28 апр 2013 12:29

georgi.rogachev написа:Хаха,ей тук вече се наливах,''Много ми отиваш''-новаторски клип?! :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
Не те обвинявам в пристрастие,а в заблуда:Всички клипове от "Аз'' са копирани(повечето),даже във вбокса имаше такова качено видео,където се показа колко са оригинални и новаторски тези клипове..
Изображение

Потребителски аватар
GaLiioo
Регистриран: 07 авг 2012 11:43
Любима певица: АНДРЕА, АЛИСИЯ и ПРЕСЛАВА
Любим певец: SHAWN MENDES, FETTY WAP

Мнение от GaLiioo » 28 апр 2013 12:44

Viki13 написа:
georgi.rogachev написа:Хаха,ей тук вече се наливах,''Много ми отиваш''-новаторски клип?! :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
Глупостии ..
  • Или си играч, или си наигран

Изображение

Потребителски аватар
KamiProject
Регистриран: 01 май 2012 14:05
Любима певица: Камелия, Татяна, Джорджиа
Любим певец: Милко Калайджиев
Контакти:

Мнение от KamiProject » 28 апр 2013 12:48

Фенка на Галка написа:Такам... рядко съм на едно и също мнение с изказванията на Андреа, но си спомням, че в началото на 2011, малко след излизането на "Късай етикета" каза, че истинският хит е такъв и без клип. Да, тук е права. Но лично на мен, щеше да ми е интересно да видя какъв клип щеше да има "Късай етикета"(тогава все още я харесвах, макар и малко).
Клиповете, в днешно време, са твърде важни... за да може една песен(хит) да разгърне пълния си потенциал й е нужен клип. За съжаление, обаче, клиповете взеха да стават твърде еднообразни(може би е така, защото има твърде много "певици"). Определено трябват нови режисьори на видеа, че откакто се помня, те са едни и същи. Новите режисьори ще внесат нови идеи.
Тук идва времето да спомена изключително новаторския и креативен клип на Цвети Янева, към песента "Счупени неща", за който я поздравявам искрено!
Другите клипове, които в последните години са НОВАТОРСКИ са тези, към песните от албума "Аз", както и трита от миналата година("Спри ме", "Много ми отиваш" и "Пак ли"). Ще ме обвините в пристрастие, но не е така... Галена се справи много добре с този албум, няма какво да си кривите душата.
точно! Харесвам я Галка, обаче си копира момичето и това е! При нея е не толкова новаторско, колкото скъпо...
Правя скандали, но едва ли, прикриват слабостта ми...
Изображение

Потребителски аватар
Viki13
Регистриран: 24 мар 2013 21:59
Любима певица: Анелия,Преслава,Андреа,Емилия
Любим певец: Константин, Илиян

Мнение от Viki13 » 28 апр 2013 12:53

GaLiioo написа:
Viki13 написа:
Глупостии ..
http://vij-me.com/muzika/3496,9-vizhte_ ... klip_.html
Увери се! :wink:
Изображение

Отговори

Върни се в “Дискусии”