За или против нов форум

За или против?

За
23
56%
Против
18
44%

Общо гласове: 41

Потребителски аватар
iceto_elito
Регистриран: 03 юли 2013 23:27
Любима певица: MARIA | PRESLAVA | DARA
Любим певец: KONSTANTIN

Re: За или против нов форум

Мнение от iceto_elito » 07 сеп 2016 22:07

Роберт написа:
.:Maria:. написа:Категорично против. Не може потребители, регистрирани вчера, да решават бъдещето на форума. Това, че не сте допринесли с нищо за този форум и няма какво да губите, не значи, че ние старите потребители ще пренебрегнем годините, които сме прекарали във форума. Не мога да приема, че всичките ми идеи, теми, игри, коментари, разговори, усилия и спомени ще отидат по дяволите. И не само моите. Форумът беше подложен на безброй промени през годините, почти 5000 потребители бяха част от него, създадоха се много приятелства и всичко това допринесе за създаване на история на форума. Не можете да изтриете историята на този форум заради остарял дизайн, неспособност за триене на коментари и т.н. Надявам се повечето от старите потребители да се включат в анкетата. Това, че някой е спрял да влиза, не значи, че няма да се върне. Имам безброй примери за форумци, които са спрели да пишат и след години се връщат. Дори не искам да ви изреждам какво е ставало във форума, но бъдете сигурни, че е много по-значимо от един дизайн.
И оставете настрана миналото на форума. Никой не обича нови форуми. В новия форум ще се регистрирате 10 човека и ще започнете нов бунт за реклама и т.н, пак ще намерите виновен за слабия интерес.
Нека админът отстрани бъговете, които е възможно.
+1111111111 Нека прочетат револуционерите!
Таман направихме 3 години и ще ни рестартират :(
Изображение
бясна пак от вас като тръгна аз, пак се връщам влюбена след час...

Потребителски аватар
toty93
Respect
Respect
Регистриран: 13 яну 2012 14:30
Любима певица: ГЕРГАНА
Компания: ПАЙНЕР
Подпис от: Dark Horse
Контакти:

Мнение от toty93 » 07 сеп 2016 22:10

Ще е хубаво да се промени форума, но да не се губи информацията от този. Иначе си оставам тук :mrgreen: :mrgreen:
Последна промяна от toty93 на 07 сеп 2016 22:11, променено общо 1 път.
До смърт да ме раняват и без дъх да ме оставят.
Изображение
Във последния миг живот, "Обичам те!" ще кажа.

Потребителски аватар
Fast
**
**
Регистриран: 20 яну 2015 20:04

Мнение от Fast » 07 сеп 2016 22:10

Пратих урок на админа, как да ъпгрейдне форума до phpBB 3.1 и всичко (без темата) да се запази.
Вижте какво представлява ако ви е интересно:
https://www.phpbb.com/support/docs/en/3 ... /upgrade3/

Не е чак толкова сложно.
Последна промяна от Fast на 07 сеп 2016 22:13, променено общо 2 пъти.

Потребителски аватар
folkmusic
Регистриран: 10 яну 2015 18:35
Любима певица: Всички
Любим певец: Азис
Компания: Пайнер

Мнение от folkmusic » 07 сеп 2016 22:11

Роберт написа:
.:Maria:. написа:Категорично против. Не може потребители, регистрирани вчера, да решават бъдещето на форума. Това, че не сте допринесли с нищо за този форум и няма какво да губите, не значи, че ние старите потребители ще пренебрегнем годините, които сме прекарали във форума. Не мога да приема, че всичките ми идеи, теми, игри, коментари, разговори, усилия и спомени ще отидат по дяволите. И не само моите. Форумът беше подложен на безброй промени през годините, почти 5000 потребители бяха част от него, създадоха се много приятелства и всичко това допринесе за създаване на история на форума. Не можете да изтриете историята на този форум заради остарял дизайн, неспособност за триене на коментари и т.н. Надявам се повечето от старите потребители да се включат в анкетата. Това, че някой е спрял да влиза, не значи, че няма да се върне. Имам безброй примери за форумци, които са спрели да пишат и след години се връщат. Дори не искам да ви изреждам какво е ставало във форума, но бъдете сигурни, че е много по-значимо от един дизайн.
И оставете настрана миналото на форума. Никой не обича нови форуми. В новия форум ще се регистрирате 10 човека и ще започнете нов бунт за реклама и т.н, пак ще намерите виновен за слабия интерес.
Нека админът отстрани бъговете, които е възможно.
+1111111111 Нека прочетат револуционерите!
Нашата истина и минало и настояще е тук! ПРОТИВ!!!!!
Изображение

Потребителски аватар
Fast
**
**
Регистриран: 20 яну 2015 20:04

Мнение от Fast » 07 сеп 2016 22:39

Админа ми каза че ще пробва да ъпгрейдне форума до phpBB 3.1.

Потребителски аватар
buBi_
Регистриран: 04 юли 2012 20:04
Любима певица: Андреа,Анелия
Любим певец: Галин,Фики,Карлос

Мнение от buBi_ » 07 сеп 2016 22:42

Против.

И какви са тези смешни спорове? :mrgreen: :mrgreen:
Изображение

Потребителски аватар
x§x
Регистриран: 28 юни 2016 00:49
Любима певица: The Sinner
Любим певец: The Evil
Компания: The Illuminati

Мнение от x§x » 07 сеп 2016 22:43

Image

Благодаря ви за скапаната революция! Прецакахте форума тотално!
И мъжете също плачат и на тях сърцето като смачкат.
И мъжете също страдат, и на тях живота отмъщава.

Потребителски аватар
Jouey
Регистриран: 14 ное 2012 20:29
Любима певица: Яница
Компания: Payner

Мнение от Jouey » 07 сеп 2016 22:45

Против.

Потребителски аватар
Danger
Регистриран: 03 юли 2016 20:29
Любима певица: Галена/Яница
Компания: Payner
Подпис от: svetoslaf
Контакти:

Мнение от Danger » 07 сеп 2016 22:58

Пълни смешници сте всички. Дето влизате от дъжд на вятър ми гласувате с "Против". И окей, няма примерно да има нов форум, вие пак ще спрете да пишете и активните потребители ще останат 5 MAX.
Не стига, че се опитваме да направим нещо по-добро, и пак недоволни. Ще избираме Хит и Клип на деня, ще избираме Хит ор Шит и подобни недоразумни игри.

Ми окей, ваша си работа, и без това не съм от толкова време във форума, все ми е тая честно казано. Аз няма да пиша повече в този форум, евентуално ако се направи нов ще дойда. Приятно скучаене на всички, отивам в другия.
Изображение

Потребителски аватар
x§x
Регистриран: 28 юни 2016 00:49
Любима певица: The Sinner
Любим певец: The Evil
Компания: The Illuminati

Мнение от x§x » 07 сеп 2016 23:02

Slunchice. написа:Странно, форумът имаше бъгове и предложихме идеи, но след като дойде нашата революция и всичко се промени. Не сме накарали никой да бърка в панели, кодове и база от данни, защото няма как такова нещо да стане насила, администраторът сам каза, че се е опитвал да оправи бъговете още през март.
Какви бъгове имаше? Не ви показва, че някой е коментирал в тема! :O Какъв шок! Сега излизат какви ли не проблеми! Не, не сте виновни вие, но иначе си ревете за нов форум... Ти четеш ли изобщо какво си написала? "имаше бъгове и предложихме идеи" - " защото няма как такова нещо да стане насила", така ли? А спама, който ударите по сайта? М, това не е ли на сила? О, извинявай, явно това за вас е съвсем нормално човешко отношение.
И мъжете също плачат и на тях сърцето като смачкат.
И мъжете също страдат, и на тях живота отмъщава.

Отговори

Върни се в “Анкети”