Какво стана с Калия?

Потребителски аватар
xroflx9
Регистриран: 29 дек 2014 22:58
Любима певица: Камелия,Андреа,Галeна,Джена

Re: Какво стана с Калия?

Мнение от xroflx9 » 18 апр 2015 20:08

Последното,което четох за тях е,че детето на Вили е починало миналага година през ноември месец.. :(
Правиш стъпка напред и вдъхновен гледаш към мен...
Изображение
С теб забравям за недей!

Потребителски аватар
.:Maria:.
Регистриран: 01 окт 2010 17:21
Любима певица: Десислава
Любим певец: Фики
Компания: Пайнер
Контакти:

Мнение от .:Maria:. » 18 апр 2015 20:31

xroflx9 написа:
.:Maria:. написа:Слушам попфолк от края на 90те, но тази певица (Калия) за първи път я чувам.
Не всички имат успешно кариери.То и сега малките не знаят кои са Южен Вятър например,но това не променя факта,че песни им са едни от най-големите хитове на попфолка. :wink:

ПС:Надявам се,че разбираш,че коментара ми не е заяждане,а е мнение.
Напълно те разбирам, но искаш да кажеш, че Калия е имала хитове ли? Аз така като гледам е на нивото на Полина, Милица, но не е обективно да я коментирам, защото наистина не знам нейни проекти.

А "Южен вятър" със сигурност младото поколение не ги знае :( Любимата ми тяхна песен е "Как тихичко си капеха листата" и със сигурност е в топ 3 на песните с най-интересен текст и история... Жалко, че вече няма такива текстове.
Изображение

Потребителски аватар
xroflx9
Регистриран: 29 дек 2014 22:58
Любима певица: Камелия,Андреа,Галeна,Джена

Мнение от xroflx9 » 18 апр 2015 20:43

.:Maria:. написа:
xroflx9 написа:
.:Maria:. написа:Слушам попфолк от края на 90те, но тази певица (Калия) за първи път я чувам.
Не всички имат успешно кариери.То и сега малките не знаят кои са Южен Вятър например,но това не променя факта,че песни им са едни от най-големите хитове на попфолка. :wink:

ПС:Надявам се,че разбираш,че коментара ми не е заяждане,а е мнение.
Напълно те разбирам, но искаш да кажеш, че Калия е имала хитове ли? Аз така като гледам е на нивото на Полина, Милица, но не е обективно да я коментирам, защото наистина не знам нейни проекти.

А "Южен вятър" със сигурност младото поколение не ги знае :( Любимата ми тяхна песен е "Как тихичко си капеха листата" и със сигурност е в топ 3 на песните с най-интересен текст и история... Жалко, че вече няма такива текстове.
Не,не казвам,че е имала хитове.Просто исках да кажа,че не всеки може да има успешна кариера. :)
Правиш стъпка напред и вдъхновен гледаш към мен...
Изображение
С теб забравям за недей!

Отговори

Върни се в “Ретро”