Новини

Отговори
Потребителски аватар
.:Maria:.
Регистриран: 01 окт 2010 17:21
Любима певица: Десислава
Любим певец: Фики
Компания: Пайнер
Контакти:

Новини

Мнение от .:Maria:. » 22 юли 2012 22:28

В тази тема слагайте всички актуални новини за Джорджия.
Изображение

Потребителски аватар
.:Maria:.
Регистриран: 01 окт 2010 17:21
Любима певица: Десислава
Любим певец: Фики
Компания: Пайнер
Контакти:

Re: Новини

Мнение от .:Maria:. » 20 авг 2012 12:34

ДЖОРДЖИА СНИМА В КЪЩАТА НА БИРМАТА
Изображение
Джорджиа представя първия си проект, осъществен с новите й продуценти Diapason Records – сингълът „Край”, за който атрактивната певица разкри в списание „Нов фолк” преди около месец.

Песента е авторска композиция по музика и аранжимент на Димитър Колев, а текстът е на Мариета Челебиева. Джорджиа признава, че изпятото от нея не описва случка от личния й живот, но вярва, че много хора ще припознаят себе си в думите на парчето.

В клипа младата изпълнителка си партнира с още няколко красавици, които са нейни приятелки. „Идеята беше да влезем в ролята на нахакани мадами. За мен беше предизвикателство да го изиграя, защото в живота не съм такава.”, довери атрактивната фолк дива.

В част от кадрите Джорджиа трябвало да бъде под душа край басейна. Тези снимки обаче били оставени за накрая, когато вече станало доста хладно. Щом се пъхнала под струята ледена вода, певицата направо се вцепенила. „Толкова беше студено, че зъбите ми започнаха да тракат. Опитвах се да се овладея, за да не личи на снимките. Същевременно, трябваше да изглеждам секси. Не ми беше никак лесно.”, спомня си с усмивка сексапилната изпълнителка на Diapason Records.

Режисьор на лентата „Край” е Людмил Иларионов-Люси. Гримът е на Джули Ангелова, а косите – на Дони. Стайлингът е дело на самата певица. Любопитна подробност е, че видеото е заснето в къщата на Лидия Станоева, която е позната и като майката на нашумелия млад бизнесмен Жоро Бирмата.

„Тя и съпругът й са невероятни хора и много им благодаря, че ми позволиха да снимам в дома им. Лидия е невероятна жена и много често й казвам, че я чувствам като втора майка. Още един път й изказвам благодарност за подкрепата и държа да кажа, че наистина много я обичам”, довери Джорджиа.
Изображение

veli1199
Регистриран: 06 ное 2010 09:40

Мнение от veli1199 » 14 яну 2013 16:57

Кали разплака Джорджиа

Джорджиа не успя да сдържи сълзите си в телевизионен ефир, разказвайки за един от най-тежките моменти в живота си, когато е претърпяла сложна операция и животът й е бил застрашен.

В откровен разговор с водещата Кали в предаването "Споделено с..." изпълнителката си припомни как през септември 2012-та година преживява ужасяващо събитие. Тя е приета в болница по спешност, тъй като има перитонит, а в последствие се оказва и други проблеми. Оперирана е незабавно, като никой не дава гаранция за изхода от интервенцията. Самата Джорджиа, която е под упойка тогава, разкри как в този миг единственото, което си представяла е, че е заедно с малката си дъщеричка Алиа и със своята майка, която много обича.

Връщайки се към тези мъчителни мигове, изпълнителката на Diapason Records не можа да сдържи сълзите си пред камерата. Искрената й изповед продължи с разказ за това как след като се събужда в болничната стая, започва да си задава много въпроси – дали е щастлива от начина, по който живее, дали отделя достатъчно време на близките си хора и какво иска да промени, след като се възстанови.

Изпълнителката на "Край" не крие, че била много развълнувана след участието си в предаването на Кали. "Нормално е да проявявам емоции, когато говоря на тази тема. Когато бях в ефир, спомените ме връхлетяха толкова силно, че просто не успях да се овладея и се разплаках. Благодаря на Кали, че реагира изключително адекватно и ми помогна да възвърна самообладанието си" - довери тя.

"Това, което преживях в края на миналата година, обаче много ме промени. Сега вече живея съвсем различно, защото си давам сметка, че може и да няма утре. И което е най-важното – не пропускам да покажа на близките си хора колко много ги обичам!" - каза още Джорджиа.

Потребителски аватар
GaLiioo
Регистриран: 07 авг 2012 11:43
Любима певица: АНДРЕА, АЛИСИЯ и ПРЕСЛАВА
Любим певец: SHAWN MENDES, FETTY WAP

Мнение от GaLiioo » 13 апр 2013 23:53

Джорджиа подкрепя Люси в Dancing Stars

Image

Джорджиа ще гостува тази вечер в танцувалното шоу Dancing Stars, за да подкрепи Людмил Иларионов-Люси, в случай, че той попадне на елиминации. Младата изпълнителка на Diapason Records е работила с режисьора по свой проект и самият той я посочил като приятел, който би искал да му окаже подкрепа.

Красивата брюнетка снима заедно с Люси лентата „Край”, която се появи през лятото на 2012. Двамата са в отлични колегиални отношения и макар за новото си видео „Не ми е съдба” Джорджиа да се е довери на други режисьори, Иларионов все пак избрал нея като човек, който би искал да го защитава, ако се случи така, че попадне на елиминации.

Самата изпълнителка веднага приела поканата. „С удоволствие бих го защитила, ако се наложи. Надявам се, разбира се, изобщо да не стигне до елиминации. Но все пак, ако това се случи, може да разчита 100% на мен.”, каза талантливата пловдивчанка. „Много ми харесва, че полага невероятни усилия в това шоу и демонстрира постоянство. Стискам му палци за довечера!”, допълни още тя.
  • Или си играч, или си наигран

Изображение

Потребителски аватар
musics
Respect
Respect
Регистриран: 08 окт 2011 12:54
Любима певица: Lady Gaga & Preslava
Компания: ПАЙНЕР

Мнение от musics » 13 юли 2013 13:51

Джорджиа: Спирам с попфолка окончателно!

Джорджиа прекратява кариерата си на попфолк певица. Тя издаде, че вече е записала парче с Deep Zone, което е нещо много различно и модерно.

"Ще бъдат две версии. Засега имаме една, която е реализирана на българския, остава и на английски да я запишем" - сподели певицата пред BLife и добави още: "Спирам в попфолка окончателно. Дори ми пречи за предстоящите проекти, защото ме спрягат като фолк изпълнител. А аз не искам да съм".

Изпълнителката на Diapason Records подчерта, че е направила грешка с предните си песни, но въпреки това не съжалява. "За нещата, които ми предстоят и върху, които работя изключително ми пречи етикетът "попфолк" . Страстта ми е друг стил и се измъчих да се лутам в попфолк пространството. Там не ми е мястото и беше грешка" - каза тя.

Припомняме, че още преди няколко месеца Джорджиа сподели в интервю за Signal.bg, че има намерение да сложи край на попфолк кариерата си и да не прави повече компромиси по отношение на изпълнителския си стил.

"Решила съм - повече чалга няма да пея, категорично го заявявам. Правя един проект с една група, която е на световно ниво и тогава вече ще покажа какво мога. Това е нещо, което не е правено в България, слуша се само навън, обаче музиката е мега яка, хората, които стоят зад това творение са топ музиканти в момента и се надявам, че вече това ще бъда аз" - сподели тогава тя пред камерата на Signal.bg и изрази надеждата през месец май да бъде готов проектът, който се позабави във времето.

"Моята мечта е да постигна нещо извън пределите на България. Не се смятам за някакъв виртуоз, обаче много вярвам в себе си. Знам, че на този етап не съм показала какво мога, но това ще се случи в най-близко време" - заяви желанието си Джорджиа.
На линия съм за един човек и чакам нещо мъничко от теб.
Изображение Изображение

Потребителски аватар
GaLiioo
Регистриран: 07 авг 2012 11:43
Любима певица: АНДРЕА, АЛИСИЯ и ПРЕСЛАВА
Любим певец: SHAWN MENDES, FETTY WAP

Мнение от GaLiioo » 22 юли 2013 09:50

Джорджиа водеща на медиен конкурс

Тази вечер Джорджиа ще бъде водеща на третото издание на конкурса за годишни журналистически награди „V.I.P. перо”, организиран от VIP Communication. Певицата на Diapason Records няма да пропусне да зарадва гостите в клуб „Кенди” в хотел Кемпински София и с изпълнение на няколко парчета.

Над 80 журналисти и VIP гости ще присъстват на церемонията. Наградите ще бъдат връчени на журналистите, отразявали най-професионално събитията през изминалата година. Отличията ще бъдат в две категории – бизнес и шоубизнес. По традиция ще бъдат раздадени и годишните награди V.I.P. Awards 2013 за най-успешни мениджъри и фирми, превърнали бизнеса в особено значим за България в сферите на здравето и красотата, производството, хотелиерството, туризма, модата, заведения и други.
Джорджиа много се вълнува, че ще бъде част от предстоящото събитие, тъй като досега не се е изявявала като водеща на такава церемония. Изпълнителката на „Не ми е съдба” със сигурност ще бъде подпомогната от наученото по време на следването си в програмата Актьорско майсторство в Нов български университет. По време на мероприятието чаровната дама ще се погрижи за доброто настроение на гостите с няколко свои изпълнения. Довечера красивата певица ще бъде облечена в тоалети на Арт галерия „Есил Дюран”.
  • Или си играч, или си наигран

Изображение

Отговори

Върни се в “Джорджия”