Чат - Vol.28

Модератор: Mod

Потребителски аватар
preslavarocks
Регистриран: 07 мар 2016 18:38
Любима певица: Béyonce, Преслава, Dua Lipa

Re: Чат - Vol.28

Мнение от preslavarocks » 08 сеп 2016 20:49

California. написа:Как сте хораа ? :P
Супеер! Наситени с храна ._.

Ти?
Изображение
На акулите – хвърли ме.

Потребителски аватар
LiL_Andrea
Регистриран: 08 авг 2011 09:36
Любим певец: Галин, 100 кила, Duke Dumont
Контакти:

Мнение от LiL_Andrea » 08 сеп 2016 21:22

Здравейте, не съм влиза тук от месеци и нямах намерение да го правя, но се свързаха с мен, относно "съмнения" за нов потребител и мен и държа да се защитя, след като горе-долу разбрах какво е станало в "сапунения сериал".
Интересен е фактът, че след последното затишие, на което присъствах, явно вдъхновени от събитията в Турция сте преминали във военно положение по-неочаквано от свалянето на руския самолет. Но по този въпрос ще дам мнението си по-късно.
Нямам фалшив профил и това може да се провери лесно, чрез IP адресите. Ако хората, които са ме обвинили ме познаваха, колкото аз си мислех, защото странно това са най-близките ми хора във форума, щяха да знаят, че не се страхувам да назовавам фактите с истинските им имена от мое име, без да се крия и винаги съм го правила. Не са ми нужни разни "Слънчица", "Залезчета" и "Изгревчета", за да кажа какво мисля, защото това е просто форум, не работим в Ислямска държава, та да си сменяме самоличностите при възникнал конфликт. А и в момента съм далеч от форумните глупости, така че ми е все тая какво става и не бих си губила времето да си правя профили и да споря. Факт е,че момичето говори като мен, но или имаме сходно мислене или някои тук се страхува да излезе с неговия профил и тактично с начина на писане подхлъзва вас с мен. (Чрез fake).
Относно респекта - Аз сама писах на Георги Рогачев ( а май и на друг модератор) да даде моя респект на Роберт, без той да ме е молил и без да знае, че съм го направила. Така че глупостите, че едва ли не от моя "импийчмънт" съм си направила fake са неоснователни. Просто аз напуснах, а той държеше форума активен и мислех, че го заслужава. "Храни куче да те лае".
Относно "революцията" - Администраторът е обяснил кратко и ясно - не може да се подобри, може само да се направи нов ако искате тези подобрения, които сега са невъзможни. Така че ако толкова искате да си имате форум - направете новия (който той не е длъжен да плаща, след като няма печалба), ако пък искате да си запазите труда си оставете този, но рано или късно явно ще го изгубите, след като се е оказал бомба със закъснител. Понякога хубави неща си тръгват, за да дойдат по-добри на тяхно място. Не заемам страна, не влизам вече, но просто разберете, че каквото и да направите и да остане този и да има нов, фолка във времената на пламенните дискусии и комуникация замря и това е пътя на целия жанр, така че форум рано или късно няма да има, реално. Мненията в Сигнал намаляват, нови фенови почти няма, музиката стана еднообразна, а с това си отиват и добрите години на жанра. Той няма да умре, но върви по пътя на народната музика - жив, но на командно дишане.
Това е от мен, просто исках да изясня някои неща, след като ми разказаха за новите събития тук. Успех и нищо лично.
Последна промяна от LiL_Andrea на 08 сеп 2016 22:35, променено общо 1 път.
Изображение
Thank you, M_S_L & BobiTo!

Потребителски аватар
Роберт
Respect
Respect
Регистриран: 07 сеп 2013 20:54

Мнение от Роберт » 08 сеп 2016 21:30

LiL_Andrea написа: "Храни куче да те лае".
А синджира му китаиски :lol:
Ами просто си исказвам мнението, и напълно си заслужавам РЕСПЕКТ, не вземам твоето място :oops:
'cuz i slayyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyy
Изображение

Потребителски аватар
LiL_Andrea
Регистриран: 08 авг 2011 09:36
Любим певец: Галин, 100 кила, Duke Dumont
Контакти:

Мнение от LiL_Andrea » 08 сеп 2016 21:40

Заслужаваш го и затова исках да ти го дам, защото те оцених преди останалите. Но това е, за малко човек да се обърне (изчезне) и му забивате гърба някои хора. Но не съм по emotions :lol:
Изображение
Thank you, M_S_L & BobiTo!

Потребителски аватар
Роберт
Respect
Respect

Мнение от Роберт » 08 сеп 2016 21:44

LiL_Andrea написа:Заслужаваш го и затова исках да ти го дам, защото те оцених преди останалите. Но това е, за малко човек да се обърне (изчезне) и му забивате гърба някои хора. Но не съм по emotions :lol:
Извини госпожо с какво съм ти забил нож в гърба ? :roll:
Изображение

Потребителски аватар
x§x
Регистриран: 28 юни 2016 00:49
Любима певица: The Sinner
Любим певец: The Evil
Компания: The Illuminati

Мнение от x§x » 08 сеп 2016 22:04

Този форум се превърна в един турски сериал... Само ни липсва някое убийство на главен герой и може да се излъчи по БТВ.

Изображение
И мъжете също плачат и на тях сърцето като смачкат.
И мъжете също страдат, и на тях живота отмъщава.

Потребителски аватар
Роберт
Respect
Respect

Мнение от Роберт » 08 сеп 2016 22:34

.:Maria:. написа:Все още смятам и се надявам, че най-доброто за форума е да се обнови до новата версия, без да се трие и се надявам админа да успее.
+1
Изображение

Потребителски аватар
Роберт
Respect
Respect

Мнение от Роберт » 08 сеп 2016 22:41

:cry:
Изображение

Потребителски аватар
Роберт
Respect
Respect

Мнение от Роберт » 08 сеп 2016 23:03

Револуционерите защо влизат скрити ? :mrgreen:
Изображение

Потребителски аватар
Роберт
Respect
Respect

Мнение от Роберт » 08 сеп 2016 23:08

3 скрити на линия а нито един не иска да избере Хит ор шит, за да продължи играта :cry:
Изображение

Заключена

Върни се в “Архив - Всичко останало”