Чат vol.26

Модератор: Mod

Потребителски аватар
ObichamTeGadino.
Регистриран: 16 яну 2015 21:03
Любима певица: Теди Александрова и Андреа

Re: Чат vol.26

Мнение от ObichamTeGadino. » 02 авг 2016 22:17

Той че е интересен, признавам го, ама прекалява с обидите. Правилата са за всички, не може единия да нарича ляв, другия неандерталец, а третия пед*л... щом не си държи езика зад зъбите така му се полага. И аз мога да го напсувам кат' каруцар, ама не ми се пада на неговото ниво, а и имам някакво възпитание и уважение към отсрещните.

Потребителски аватар
Роберт
Respect
Respect
Регистриран: 07 сеп 2013 20:54

Мнение от Роберт » 02 авг 2016 22:17

GaLiioo написа:
Роберт написа:Това правило да не се обиждат певиците/певците е тъпо и никъде не го пише :mrgreen:
Отделно, че трябва да си много зле, за да се засегнеш, като обидят любимеца/любимката ти.
Мен ме учудява колко много Адриан, Марин и Златка обичат Галин а Марто - Джена :mrgreen:
'cuz i slayyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyy
Изображение

Потребителски аватар
GaLiioo
Регистриран: 07 авг 2012 11:43
Любима певица: АНДРЕА, АЛИСИЯ и ПРЕСЛАВА
Любим певец: SHAWN MENDES, FETTY WAP

Мнение от GaLiioo » 02 авг 2016 22:18

ObichamTeGadino. написа:Той че е интересен, признавам го, ама прекалява с обидите. Правилата са за всички, не може единия да нарича ляв, другия неандерталец, а третия пед*л... щом не си държи езика зад зъбите така му се полага. И аз мога да го напсувам кат' каруцар, ама не ми се пада на неговото ниво, а и имам някакво възпитание и уважение към отсрещните.
Не е единствения, който обижда, а все той отнася бан - защо? А и всеки път един и същи човек го баннва.
  • Или си играч, или си наигран

Изображение

Потребителски аватар
Роберт
Respect
Respect

Мнение от Роберт » 02 авг 2016 22:19

GaLiioo написа:
ObichamTeGadino. написа:Той че е интересен, признавам го, ама прекалява с обидите. Правилата са за всички, не може единия да нарича ляв, другия неандерталец, а третия пед*л... щом не си държи езика зад зъбите така му се полага. И аз мога да го напсувам кат' каруцар, ама не ми се пада на неговото ниво, а и имам някакво възпитание и уважение към отсрещните.
Не е единствения, който обижда, а все той отнася бан - защо? А и всеки път един и същи човек го баннва.
Нее, сега прекали, заслужава бан, прави по 100000 рег на ден, не е цвете за мирисане :mrgreen:
Изображение

Потребителски аватар
GaLiioo

Мнение от GaLiioo » 02 авг 2016 22:20

Роберт написа:
GaLiioo написа:
Нее, сега прекали, заслужава бан, прави по 100000 рег на ден, не е цвете за мирисане :mrgreen:
Някакво доказателство, че да го твърдите? :o

Изображение

Aeris
Регистриран: 08 юни 2013 00:08
Любима певица: Гергана, Кали, Цветелина Янева
Любим певец: Крум

Мнение от Aeris » 02 авг 2016 22:20

GaLiioo написа:
Aeris написа:Е панаирите тук няма да минават, харесва ли ви или не. Лично, не лично, нарушил е достатъчно правила за да му наложа бан.
Искам да разбера причините за последния му бан, както и за по предишните, тъй като явно твоите правила важат за едни, а за други - не.
За последния можеш да прочетеш чата от предишните страници. За предишните му трябва да се ровя да ги търся, но ги е имало щом съм го баннал. За кой не важат правилата, кажи и ще обърна внимание, освен това има още двама активни модератора.
Изображение

Потребителски аватар
ObichamTeGadino.
Регистриран: 16 яну 2015 21:03
Любима певица: Теди Александрова и Андреа

Мнение от ObichamTeGadino. » 02 авг 2016 22:20

GaLiioo написа:
За изпълнителите, да си ги обижда колкото иска, все ми е тая, ама и форумците да обижда е грубо нарушение. За предните пъти не знам, ама тоя' път прекали меко казано.

Aeris
Регистриран: 08 юни 2013 00:08
Любима певица: Гергана, Кали, Цветелина Янева
Любим певец: Крум

Мнение от Aeris » 02 авг 2016 22:21

Ip адреси например.. боже боже. И адвокат да му станеш доказателствата са на лице. :cry:
Изображение

Потребителски аватар
Роберт
Respect
Respect

Мнение от Роберт » 02 авг 2016 22:22

GaLiioo написа:Някакво доказателство, че да го твърдите? :o
Е очевидно е. :mrgreen:
Изображение

Потребителски аватар
GaLiioo

Мнение от GaLiioo » 02 авг 2016 22:23

Роберт написа:
GaLiioo написа:Нее, сега прекали, заслужава бан, прави по 100000 рег на ден, не е цвете за мирисане :mrgreen:
Някакво доказателство, че да го твърдите? :o
Е очевидно е. :mrgreen:[/quote]И доказателствоото е? Очевидно само за Роберт.

Изображение

Заключена

Върни се в “Архив - Всичко останало”