Чат vol.25

Модератор: Mod

Потребителски аватар
preslavarocks
Регистриран: 07 мар 2016 18:38
Любима певица: Béyonce, Преслава, Dua Lipa

Re: Чат vol.25

Мнение от preslavarocks » 25 юни 2016 16:25

hienata написа:
preslavarocks написа: Има и двете. И фенове, и хейтъри. Което е най-добрата формула за успех! :oops:
Вече хейтърите са повечe от феновете :P
Ммм..надали. То и на Гери-Никол са повече, ама е най-слушаната/коментираната бг поп певица. :oops:
Изображение
На акулите – хвърли ме.

Потребителски аватар
hienata
Регистриран: 06 яну 2013 23:09
Любима певица: Галена
Компания: Payner

Мнение от hienata » 25 юни 2016 16:29

preslavarocks написа:
hienata написа:
preslavarocks написа: Има и двете. И фенове, и хейтъри. Което е най-добрата формула за успех! :oops:
Вече хейтърите са повечe от феновете :P
Ммм..надали. То и на Гери-Никол са повече, ама е най-слушаната/коментираната бг поп певица. :oops:
Е разликата между двете е, че Гери Никол изкара 2 мегахита и я пускат навсякъде, докато за Преслито .... нямам какво да кажа :P
ИзображениеИзображениеИзображение

alisali1234
Регистриран: 10 апр 2015 15:50

Мнение от alisali1234 » 25 юни 2016 16:36

Ми последните две години със сигурност навъди повече хейтъри.
Няма как да търчиш от реалити на реалити, да ти пускат тъпия PR отдел на фирмата безсмилени новини през ден (които Сигнал преписва веднага), да получаваш незаслужени награди дори за "певица", която щом като е "певица" би следвало да не пее нон-стоп на плейбек и т.н.
Няма как Галена да не я мине, при положение,че е по-оригинална в проектите си, дава интервюта и има новини за нея само когато има смисъл от това (да сте видели новина "Галена отмаря не знам си къде" , "Галена се впусна в ново приключение" и т.н.?) и при натоварването и пее на живо, докато оная си е нон-стоп на плейбек. В Бургас на участието и затъпях, това нещо не каза и думичка на живо!
Да не говорим, че участието и в Брадъра беше нагласено,че ще излезе на 27 септ. , защото новината, че ще излезе по осбствено желание се появи на 22-и. Сигурно някоя врачка я е пуснала тази новина...
И на мен Преслава вече не ми е толкова интересна, колкото преди. Като се усмихне ми е някаква зловеща, скелет костите си клати на плейбек. Че тя една Ванеса ще вземе да извади по-голям хит от Преслава. Втората само дето прави по 100-200 хиляди гледания за 24 часа и това е новината.
Алисия в момента ми е в топ 10, а Преслава отдавна ми е извън тази листа. Последната и песен, която реално харесвам е "Режим неприлична", въпреки, че не ми харесва клипа (скелет се прави на ерточина).

Потребителски аватар
preslavarocks

Мнение от preslavarocks » 25 юни 2016 17:22

alisali1234 написа:Ми последните две години със сигурност навъди повече хейтъри.
Няма как да търчиш от реалити на реалити, да ти пускат тъпия PR отдел на фирмата безсмилени новини през ден (които Сигнал преписва веднага), да получаваш незаслужени награди дори за "певица", която щом като е "певица" би следвало да не пее нон-стоп на плейбек и т.н.
Няма как Галена да не я мине, при положение,че е по-оригинална в проектите си, дава интервюта и има новини за нея само когато има смисъл от това (да сте видели новина "Галена отмаря не знам си къде" , "Галена се впусна в ново приключение" и т.н.?) и при натоварването и пее на живо, докато оная си е нон-стоп на плейбек. В Бургас на участието и затъпях, това нещо не каза и думичка на живо!
Да не говорим, че участието и в Брадъра беше нагласено,че ще излезе на 27 септ. , защото новината, че ще излезе по осбствено желание се появи на 22-и. Сигурно някоя врачка я е пуснала тази новина...
И на мен Преслава вече не ми е толкова интересна, колкото преди. Като се усмихне ми е някаква зловеща, скелет костите си клати на плейбек. Че тя една Ванеса ще вземе да извади по-голям хит от Преслава. Втората само дето прави по 100-200 хиляди гледания за 24 часа и това е новината.
Алисия в момента ми е в топ 10, а Преслава отдавна ми е извън тази листа. Последната и песен, която реално харесвам е "Режим неприлична", въпреки, че не ми харесва клипа (скелет се прави на ерточина).
Галена дава интервюта? Галена пее на живо? Хахахаххаахаха
А, още нещо.
Въпреки че*
Изображение
На акулите – хвърли ме.

alisali1234
Регистриран: 10 апр 2015 15:50

Мнение от alisali1234 » 25 юни 2016 17:26

На Галена участията минават на живо, или поне с пеене в/у плейбека, и то достатъчно силно , че да се чува, а не като Преслава , която буквално си отваря устата като риба на сухо.
И със сигурност интервютата на Галена са по-малко от тия на Преслава. То не бяха кафета, тази сутрин, оная вечер, онзи следобед и пр. пр. натрапване.

Потребителски аватар
hienata

Мнение от hienata » 25 юни 2016 17:51

preslavarocks написа: Галена пее на живо? Хахахаха
Ти сериозен ли си? Участията на Галена минават 90% на живо, а при ония урунгел Преслава на 90% плейбек. Нали уж Преслава можела да пее?
И към днешна дата се вижда коя е по харесвана.

П.п браво на Алисали за поредният смислен коментар.

Потребителски аватар
Fast
**
**
Регистриран: 20 яну 2015 20:04

Мнение от Fast » 25 юни 2016 17:54

hienata написа:
Ти сериозен ли си? Участията на Галена минават 90% на живо
Какъв е смисъла че пее на живо като грачи и се дере на умряло?

Потребителски аватар
hienata

Мнение от hienata » 25 юни 2016 18:28

Мачкай Галено :oops:
За месец ще има близо 7 милиона и около 30 000 харесвания.

Потребителски аватар
preslavarocks

Мнение от preslavarocks » 25 юни 2016 19:28

Fast написа:
hienata написа:
Ти сериозен ли си? Участията на Галена минават 90% на живо
Какъв е смисъла че пее на живо като грачи и се дере на умряло?
Именно :Д

Иначе броим гледанията на Галена, ама че провалите й не стигат до 2 милиона, а на Преси са над 3 - не гледаме. :lol:
alisali1234 написа:На Галена участията минават на живо, или поне с пеене в/у плейбека, и то достатъчно силно , че да се чува, а не като Преслава , която буквално си отваря устата като риба на сухо.
И със сигурност интервютата на Галена са по-малко от тия на Преслава. То не бяха кафета, тази сутрин, оная вечер, онзи следобед и пр. пр. натрапване.
Бе ти не знаеш кво пишеш, бе ага. :D Уж Галена давала интервюта, па ся "интервютата на Галена са малко".
Изображение
На акулите – хвърли ме.

Потребителски аватар
hienata

Мнение от hienata » 25 юни 2016 19:51

Кой ми е отраднал ника "хиената" в Рамания :o :o :mrgreen:

Заключена