Чат vol. 23

Модератор: Mod

Потребителски аватар
ObichamTeGadino.
Регистриран: 16 яну 2015 21:03
Любима певица: Теди Александрова и Андреа

Re: Чат vol. 23

Мнение от ObichamTeGadino. » 24 май 2016 11:43

marinkulegec написа:
ObichamTeGadino. написа:Само аз ли харесвам новите проекти на Галин, с негова си музика и аранжимент от Павлов? :roll:
Да
Е, кво им е толкова лошото, не мога да разбера.. :roll:

alisali1234
Регистриран: 10 апр 2015 15:50

Мнение от alisali1234 » 24 май 2016 13:02

Павлов е глух и некадърен, дори по Фен вадят по-добри аранжименти. Това е най-некадърния аранжор (май се повтарям яко, ама си е така). Направо не се траят песните му, то такъв некадърен мастеринг, такова лошо смесване, само като чуя на Денис или на Пресила (?!) последните с него и се чудя тия хора как залагат на него. Джена от както работи с него е отбелязала спад (да смениш Оцко за Павлов, потрес). На Денис песента имаше някакъв потенциал, но първо тъпия текст, и второ некадърния аранжимент в една линия смазват песента. Какви песни направи от Оцко, две успешни, и после с този...излагация. Последния при който бих отишъл лично аз е тоя Павлов.
Работи добре единствено с Александрова, щото е същия простак като тая самозабравилата се. Тя си въобразява, че ще остави нещо във времето, той си въобразява, че е добър аранжор и композитор. Композициите му са толкова еднакви, само първия тон и ми е ясно на кой е песента, абсолютно еднакви семпли и звуци, ама 1:1. И при Пашев го има това, но Павлов се осира. При Оцко оеднаквяването идва по-скоро от бас линията, отколкото от самата песен-реално не са му толкова еднакви, но няма всеки да ме разбере.

Дано на Галин му дойде акъла и направи пак песен от Оцко-от миналия май ("Роклята ти пада") не е правил, а това е човека за него.
Винаги ми е било интересно какво би се получило и с Ганев, според мен ще е интересно. Но Оцко определено е неговия композитор. Замислете се последните му тотални хитове от кой са? И момчето без сърце, и "с мене да вървиш" са на Оцко. "Само за минута" е по музика на Галин, но аранжимента е на Оцко и е на десетки години пред некадърните манджи на Павлов. Ама честно, като си пусна песен на Павлов и се чудя...този глух ли е, проблемен слух ли има, на хапчета ли е?!

P.S.: Един кючек за участия от Биолчев би било яко за Галин-"Стреляй" е в тази посока и също му ходи. Също и изпълнението му на "Селската баня". :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

Потребителски аватар
mimchyyy9
Регистриран: 21 яну 2015 12:25
Любима певица: Яница, Галена,Райна, Емилия
Любим певец: Галин, Константин,Фики, Карлос
Компания: Payner
Подпис от: M_S_L

Мнение от mimchyyy9 » 24 май 2016 13:07

timur_online написа:
mimchyyy9 написа:Благодаря ти за подкрепата :oops:. Дори Джорджано, Гери- Никол и Лора Караджова са ми по-поносими от това подобие на певица...............
Те са любимите ми Български поп певици :shock: :shock: :shock: :shock:
Аз също харесвам Лора и Гери.
Изображение
#ИскамIPSCommunitySuite
#АдминеСпишЛиДобре #ФорумнаРеволюция

Потребителски аватар
ObichamTeGadino.

Мнение от ObichamTeGadino. » 24 май 2016 13:20

Как ме е яд за тъпата цензура на "За най-красивата принцеса" дето Пайнер са сложили.... Припева отива на кино, дано в дискотеките пускат нецензурираната, че е пъти по-яка и заредена :x

Потребителски аватар
M_S_L
Регистриран: 16 юли 2013 12:10
Любима певица: Емануела | Цветина | Ari G.
Любим певец: Галин | Justin Bieber <3
Контакти:

Мнение от M_S_L » 24 май 2016 13:36

Честит празник на всички! :) Изображение
alisali1234 написа:Павлов е глух и некадърен, дори по Фен вадят по-добри аранжименти. Това е най-некадърния аранжор (май се повтарям яко, ама си е така). Направо не се траят песните му, то такъв некадърен мастеринг, такова лошо смесване, само като чуя на Денис или на Пресила (?!) последните с него и се чудя тия хора как залагат на него. Джена от както работи с него е отбелязала спад (да смениш Оцко за Павлов, потрес). На Денис песента имаше някакъв потенциал, но първо тъпия текст, и второ некадърния аранжимент в една линия смазват песента. Какви песни направи от Оцко, две успешни, и после с този...излагация. Последния при който бих отишъл лично аз е тоя Павлов.
Работи добре единствено с Александрова, щото е същия простак като тая самозабравилата се. Тя си въобразява, че ще остави нещо във времето, той си въобразява, че е добър аранжор и композитор. Композициите му са толкова еднакви, само първия тон и ми е ясно на кой е песента, абсолютно еднакви семпли и звуци, ама 1:1. И при Пашев го има това, но Павлов се осира. При Оцко оеднаквяването идва по-скоро от бас линията, отколкото от самата песен-реално не са му толкова еднакви, но няма всеки да ме разбере.

Дано на Галин му дойде акъла и направи пак песен от Оцко-от миналия май ("Роклята ти пада") не е правил, а това е човека за него.
Винаги ми е било интересно какво би се получило и с Ганев, според мен ще е интересно. Но Оцко определено е неговия композитор. Замислете се последните му тотални хитове от кой са? И момчето без сърце, и "с мене да вървиш" са на Оцко. "Само за минута" е по музика на Галин, но аранжимента е на Оцко и е на десетки години пред некадърните манджи на Павлов. Ама честно, като си пусна песен на Павлов и се чудя...този глух ли е, проблемен слух ли има, на хапчета ли е?!

P.S.: Един кючек за участия от Биолчев би било яко за Галин-"Стреляй" е в тази посока и също му ходи. Също и изпълнението му на "Селската баня". :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
В "Готина кола" това което ме дразни е, че инструментала е почти същият като последните песни на Теди Александрова, последната на Денис, "Всичко знаеш" на Джена, "Цунами" на Ваня... Припева пък е като "Стреляй" :roll:

Галин с Оцко наистина направиха успешни неща, но повечето неща от него са му крадени - "Момче без сърце", "Между нас", "Роклята ти пада", "Колко много".... Единствено "Няма да боли" май е напълно авторска. "С мене да вървиш" ме съмнява, защото има някакви вокали и ако и тя е крадена ще е върха на наглостта. А за "Все напред" Галин беше казал, че по-голямата заслуга за песента е негова, но иначе Оцко се е писал за музиката и аранжимента. "Парата ако хвана" и "Нека да е тайно" не са на Оцко, но са доста успешни, но наистина ще е интересно да направи песен с Ганев, с някакъв по-сериозен текст, че с тези готини коли, пари, тайни, безкрайни... :lol: И наистина е време да смени Стаси, талантлива е, но не е казано, че всички текстове трябва да са му от нея. Хубаво е, че пусна "Ще остана".

ObichamTeGadino. написа:Как ме е яд за тъпата цензура на "За най-красивата принцеса" дето Пайнер са сложили.... Припева отива на кино, дано в дискотеките пускат нецензурираната, че е пъти по-яка и заредена :x
Спокойно могат да качат и нецензурираната, но да сложат ограничение на клипа за +18, но едва ли ще се сетят. :roll:

Потребителски аватар
ObichamTeGadino.

Мнение от ObichamTeGadino. » 24 май 2016 13:45

Честит празник и от менн! :oops: Изображение

А иначе - Галин наистина имаше мноого хубави проекти с Оцко, пасваха си наистина много добре, но пък какво им е лошото на новите му проекти? В моята компания примерно "Готина кола" от първото слушане всички я харесаха, аз също не бях изключение.. А иначе, мога да ви дам елементарен пример с Андито - с Оцко до сега имаха едни от най-силните песни до 2013, наистина "Полудей" беше силна песен, но на фона на предишните им съвместни проекти не е кой знае к'во..

Пайнер абсурд да се сетят, ако е цензурираната версия в дискотеките ще е уникално тъпо, на Емануела в местната дискотека беше цензурираната версия, която не раваля толкова песента колкото в новата на Теди, но пак оказва влияние.

Потребителски аватар
marinkulegec
Регистриран: 01 яну 2015 19:04
Любима певица: ИᗰᑎEᑭᗩTᑭИЦᗩTᗩ
Любим певец: Яница
Компания: Яница
Подпис от: Яница

Мнение от marinkulegec » 24 май 2016 13:57

M_S_L написа:"С мене да вървиш" ме съмнява, защото има някакви вокали и ако и тя е крадена ще е върха на наглостта.
Ще се разочаровам, но и тя е семплирана :oops:
Изображение

Потребителски аватар
ObichamTeGadino.

Мнение от ObichamTeGadino. » 24 май 2016 13:58

alisali1234 написа: Работи добре единствено с Александрова, щото е същия простак като тая самозабравилата се. Тя си въобразява, че ще остави нещо във времето, той си въобразява, че е добър аранжор и композитор. Композициите му са толкова еднакви, само първия тон и ми е ясно на кой е песента, абсолютно еднакви семпли и звуци, ама 1:1. И при Пашев го има това, но Павлов се осира. При Оцко оеднаквяването идва по-скоро от бас линията, отколкото от самата песен-реално не са му толкова еднакви, но няма всеки да ме разбере.
:mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: От сърце се смея. А за Адриана какво да кажем? Тръгала милата да се сравнява с Татяна, дето е на светлинни години по-напред от нея.. новият и проект може да се сравнява по режисура и изпълнение с песента на Лидия "Яж си чипса", ако си я слушал... Едиствено мелодията е добра, за изпълнението - Джорджано прави песента :P . А за монтажа - на Теди изпълнението на наградите в зала ЕФЕ е по-добре монтирано от онова подобие на чалга клип :lol:

Потребителски аватар
M_S_L
Регистриран: 16 юли 2013 12:10
Любима певица: Емануела | Цветина | Ari G.
Любим певец: Галин | Justin Bieber <3
Контакти:

Мнение от M_S_L » 24 май 2016 14:02

marinkulegec написа:
M_S_L написа:"С мене да вървиш" ме съмнява, защото има някакви вокали и ако и тя е крадена ще е върха на наглостта.
Ще се разочаровам, но и тя е семплирана :oops:
Откъде? :o

Потребителски аватар
marinkulegec
Регистриран: 01 яну 2015 19:04
Любима певица: ИᗰᑎEᑭᗩTᑭИЦᗩTᗩ
Любим певец: Яница
Компания: Яница
Подпис от: Яница

Мнение от marinkulegec » 24 май 2016 14:05

M_S_L написа: Откъде? :o
Последна промяна от marinkulegec на 24 май 2016 14:07, променено общо 1 път.
Изображение

Заключена

Върни се в “Архив - Всичко останало”