Чат vol. 19

Модератор: Mod

Потребителски аватар
.:Maria:.
Регистриран: 01 окт 2010 17:21
Любима певица: Десислава
Любим певец: Фики
Компания: Пайнер
Контакти:

Re: Чат vol. 19

Мнение от .:Maria:. » 23 яну 2016 17:48

Благодаря ти много ТОТО, надявам се ти да продължиш да си активен и да не изоставяш интересните си игри :P
Лил много ми е трудно :( Не знам какво да кажа, чувствам се зле :cry: Аз не се отказвам от поп-фолка, не вярвам, че нещо може да ме откаже от него. Просто не мога да отдам необходимото време на форума и съм адски притеснена напоследък. Не искам да съм 2-3 пъти месечно на линия, не мога така. Надявам се да не съм водач на това голямо общество, наистина вярвам, че всички ще бъдат задружни и след напускането ми и няма да изоставят форума. Защото аз май това правя, но нямам друг избор :(
Последните дни не ти писах не само, защото нямах време, но и защото нещата, които щях да ти споделя щяха да изискват да ти кажа и за напускането :cry: Надявам се да не си размислила и да продължим да си споделяме още много неща по скайп. Emily ли се пишеш там? :D Имаше и други неща, които исках да си споделя и не се чувствах свободна да го направя, преди да съм напуснала. :? Не се сърди :oops:

Благодаря много и на теб M_S_L :oops: Надявам се един като спре да влиза, 2ма други да се върнат или да започнат. Дано админа оправи и регистрациите скоро, а ако някой иска регистрация нека ми пише и ще опитам да му дам. Не си ме обидила с нищо, дано и аз не съм теб :oops: И някой ден, съм съгласна да участвам в горещия стол примерно, Lil дано продължи да обновява темата :P Когато ме повикате за някое събите - било то награди, игри - ще влизам, да скандализираме :D И тъкмо ще отговоря на някакви ЛС-та, ако имам.

kriisis със сигурност ще продължим, просто влизай по-често в скайп, че вчера те изтървах :oops: :oops: :oops: Благодаря ти и аз за всичко и извинявай, ако има нещо (а има :!: )
Изображение

Потребителски аватар
Peaceful
Регистриран: 23 фев 2013 11:17

Мнение от Peaceful » 23 яну 2016 17:51

Ще липсваш във форума, определено. :( Радвам се, че поне ще си пишем в скайп. :oops:
Изображение

Потребителски аватар
musics
Respect
Respect
Регистриран: 08 окт 2011 12:54
Любима певица: Lady Gaga & Preslava
Компания: ПАЙНЕР

Мнение от musics » 23 яну 2016 17:56

Мила, много ще ми липсваш във форума :cry: Продължавай да бъдеш все така добра и мила. Благодаря ти за всичко, което си направила за мен и то не е малко. Сигурно цял живот няма да ми стигне да ти го върна. :mrgreen: :oops: Пожелавам ти да успееш с всичко с което се захванеш и да си много щастлива. И дано да продължим да си пишем в Скайп, защото дори и в тежък ден, имаш силата да ми оправиш настроението и да се отпусна, за да се забавляваме. :oops: :oops:
На линия съм за един човек и чакам нещо мъничко от теб.
Изображение Изображение

Потребителски аватар
Jouey
Регистриран: 14 ное 2012 20:29
Любима певица: Яница
Компания: Payner

Мнение от Jouey » 23 яну 2016 18:08

Peaceful написа:Ще липсваш във форума, определено. :( Радвам се, че поне ще си пишем в скайп. :oops:
:cry:

Потребителски аватар
folkmusic
Регистриран: 10 яну 2015 18:35
Любима певица: Всички
Любим певец: Азис

Мнение от folkmusic » 23 яну 2016 18:14

Може ли да има тема за Мария за всичко в форума от нея от начало до край?
Най-интересните й моменти? Нека остане спомен за нея и след години да знаят другите,че имаше достоен мод и потребител,като нея тук?
Изображение

Потребителски аватар
.:Maria:.
Регистриран: 01 окт 2010 17:21
Любима певица: Десислава
Любим певец: Фики
Контакти:

Мнение от .:Maria:. » 23 яну 2016 18:20

musics написа:Мила, много ще ми липсваш във форума :cry: Продължавай да бъдеш все така добра и мила. Благодаря ти за всичко, което си направила за мен и то не е малко. Сигурно цял живот няма да ми стигне да ти го върна. :mrgreen: :oops: Пожелавам ти да успееш с всичко с което се захванеш и да си много щастлива. И дано да продължим да си пишем в Скайп, защото дори и в тежък ден, имаш силата да ми оправиш настроението и да се отпусна, за да се забавляваме. :oops: :oops:
Милаа с теб ще си се гледаме още дълги години :oops: :oops: Нали съм ти личен асистент :oops: Имаш голям напредък, това е най-дългото ти мнение във форума :o :oops:

Мерси, Jouey & Paec :oops:

folkmusic благодаря ти много, но аз няма да забравя преживяванията си тук. Не искам тема, дори не искам да се обръща голямо внимание на напускането ми. Благодаря ти много иначе, че мислиш така :oops: Аз после ще си обновя моята тема .:Maria:. :D

Може би вече ви се струвам малко сладникава, но така е на раздяла :P :oops:
Изображение

Потребителски аватар
LiL_Andrea
Регистриран: 08 авг 2011 09:36
Любим певец: Галин, 100 кила, Duke Dumont
Контакти:

Мнение от LiL_Andrea » 23 яну 2016 18:59

Така съм в скайпа.
Изображение
Thank you, M_S_L & BobiTo!