Чат vol. 17

Модератор: Mod

Потребителски аватар
LiL_Andrea
Регистриран: 08 авг 2011 09:36
Любим певец: Галин, 100 кила, Duke Dumont
Контакти:

Re: Чат vol. 17

Мнение от LiL_Andrea » 09 яну 2016 02:45

xroflx9 написа:
LiL_Andrea написа:
xroflx9 написа:Самочувствието ми не се дължи на това,че съм добър в правенето на нещо,друга е причината,но все пак ти благодаря. :wink: Не е нужно да комуникирам с някого,за да преценя дали е нещо повече от мен или не.Хаштаговете се пишат на латиница.
Щом не е нужно да комуникираш с някого, за да разбереш дали си повече от него, то тогава как стигна до извода, че 95% от всички, ако не се лъжа 4 991 потребителя, регистрирани тук, което прави над 4 500 души, определяш, че са с нещо по- малко от теб? Сериозно питам, не се заяждам, може да науча нов метод за преценка на интелект. :)
Както виждаш по-горе съм написал 95% от посетителите на форума,а не 95% от регистрираните в него.Форумът се посещава от 50 човека на кръст и аз се сравнявам с тях. Иначе съм убеден,че съм мнооооооооооого повече от 4500 души независимо дали са регистрирани тук или не.
Форумът се посещава и от "гости", които не са регистрирани и не могат да пишат каквото и да било, не могат дори да дадат IQ тест по някакъв начин, просто не оставят никаква информация за себе си, така че продължавам да недоумявам свръхестествените ти възможности за оценка, но както и да е, мисля, че реалната същност на въпроса ми получи отговора си. :)
Изображение
Thank you, M_S_L & BobiTo!

Потребителски аватар
xroflx9
Регистриран: 29 дек 2014 22:58
Любима певица: Камелия,Андреа,Галeна,Джена

Мнение от xroflx9 » 09 яну 2016 02:50

Логично е,че говоря за регистрираните посетители,защото както ти казваш гостите "просто не оставят никаква информация за себе си".Но дори да не беше така пак съм повече от тях,защото и двамата знаем колко е IQ-то на средностатистическия чалга фен. :D
Правиш стъпка напред и вдъхновен гледаш към мен...
Изображение
С теб забравям за недей!

Потребителски аватар
LiL_Andrea
Контакти:

Мнение от LiL_Andrea » 09 яну 2016 03:16

Казваш: "посетители на форума", посетители са всички бивши, настоящи, активни, неактивни, регистрирани и гости, които в даден период са посещавали сайта, от тук нататък ние няма как да знаем какво приемаш ти под думата "посетител", след като по-късно става ясно, че си имал предвид без бившите посетители, още малко по-късно става ясно, че си имал предвид и не всички от активните посетители и изведнъж общата дума "посетители", започна да лавира, както дойде, за да защитиш тезата си. За IQ, аз не знам, за да направя извод за средностатистически трябва да направя проучване от три независими източника, а с оглед огромната поп фолк публика, трябва да анкетирам хиляди, за да получа реална оценка. Ако се доверя на мнението на други хора и медии, не мога да съм сигурна, че данните са точни и не са с цел пропаганда, защото в интернет се пише, че IQ на слушател на поп фолк музика е ниско, но в моето окръжение нямам такива хора. За да изтъквам факти, трябва да съм убедена в тях и да мога да ги докажа. Трудно се работи с факти, затова мисля, че сам се убеди, че интелекта на цяло, един вид, общество не се определя лесно, какво остава пък да се оспорва. Мисля, че се получи интересен спор, лека нощ от мен. :D
Изображение

Потребителски аватар
galena_fen
Регистриран: 12 май 2013 11:01
Любима певица: Кристиана
Компания: Hit Mix Music

Мнение от galena_fen » 09 яну 2016 09:32

LiL_Andrea написа:Кой е любимият ви автомобил?
BMW, Audi :oops:
Изображение
:dance: "..си шейх, ти си шейх. Си шейх, ти си шейх.." :dance:

Потребителски аватар
folkmusic
Регистриран: 10 яну 2015 18:35
Любима певица: Всички
Любим певец: Азис
Компания: Пайнер

Мнение от folkmusic » 09 яну 2016 09:39

Още няма номинации :shock: Май няма да има награди
Изображение

Потребителски аватар
LiL_Andrea
Контакти:

Мнение от LiL_Andrea » 09 яну 2016 11:20

За какво са ви номинации, щом така или иначе никой не зачита реално нашия глас? :mrgreen:
Изображение

Потребителски аватар
hienata
Регистриран: 06 яну 2013 23:09
Любима певица: Галена
Компания: Payner

Мнение от hienata » 09 яну 2016 11:42

Галена както винаги ще обере всички награди и огризките са за Преса. 8)
ИзображениеИзображениеИзображение

Потребителски аватар
xroflx9

Мнение от xroflx9 » 09 яну 2016 11:52

LiL_Andrea написа:Казваш: "посетители на форума", посетители са всички бивши, настоящи, активни, неактивни, регистрирани и гости, които в даден период са посещавали сайта, от тук нататък ние няма как да знаем какво приемаш ти под думата "посетител", след като по-късно става ясно, че си имал предвид без бившите посетители, още малко по-късно става ясно, че си имал предвид и не всички от активните посетители и изведнъж общата дума "посетители", започна да лавира, както дойде, за да защитиш тезата си. За IQ, аз не знам, за да направя извод за средностатистически трябва да направя проучване от три независими източника, а с оглед огромната поп фолк публика, трябва да анкетирам хиляди, за да получа реална оценка. Ако се доверя на мнението на други хора и медии, не мога да съм сигурна, че данните са точни и не са с цел пропаганда, защото в интернет се пише, че IQ на слушател на поп фолк музика е ниско, но в моето окръжение нямам такива хора. За да изтъквам факти, трябва да съм убедена в тях и да мога да ги докажа. Трудно се работи с факти, затова мисля, че сам се убеди, че интелекта на цяло, един вид, общество не се определя лесно, какво остава пък да се оспорва. Мисля, че се получи интересен спор, лека нощ от мен. :D
Добре,нека да е така както ти каза-повече съм от 4500 души.Не е нужно да слушаш мненията на други хора или да турсиш данни някъде си,достатъпно е да си пуснеш един концерт на Пайнер и ще ти стане ясно. :D
Радвам се,че в твоето обкръжение няма такива хора,но в моето има и съм си направил такъв извод.Добро утро!
Изображение
С теб забравям за недей!

Потребителски аватар
xroflx9

Мнение от xroflx9 » 09 яну 2016 11:53

hienata написа:Галена както винаги ще обере всички награди и огризките са за Преса. 8)
+1
Изображение
С теб забравям за недей!

Потребителски аватар
.:Maria:.
Регистриран: 01 окт 2010 17:21
Любима певица: Десислава
Любим певец: Фики
Компания: Пайнер
Контакти:

Мнение от .:Maria:. » 09 яну 2016 12:03

folkmusic написа:Още няма номинации :shock: Май няма да има награди
Имало е случаи в които излизат в края на януари.
Изображение

Заключена

Върни се в “Архив - Всичко останало”