"Payner Love Ballads 3"

Модератор: Mod

Потребителски аватар
Jouey
Регистриран: 14 ное 2012 20:29
Любима певица: Яница
Компания: Payner

"Payner Love Ballads 3"

Мнение от Jouey » 29 апр 2013 16:08

През май, на музикалния пазар ще се появи най-новата компилация на музикална компания "Пайнер", "Payner Love Ballads 3". Новото предложение включва 16 чувствени, лирични мелодии, в изпълнение на най-обичаните звезди на телевизия "Планета". В албума ще чуем песента "За всеки има ангел" на Роксана, която бързо се превърна в любима балада на меломаните. Нелина, Яница и Валентина също участват в компилацията съответно с песните "Изповед", "Виновна" и "Предателство".

Изображение

Емилия е включена в новия албум с нежната балада "Грешница", Джена – с "Истината", а Галена - с "Искам да останем будни". Преслава участва в "Payner Love Ballads 3" с "Право на влюбване", а Кали – с "Баладичния хит на 2012-та", "Недей, сърце". Денис и Мария Петрова пък ни предлагат да се отдадем на романтика с песните "Силните не плачат" и "Не си ми нужен".

Изображение

Другите любовни заглавия на "Пайнер", включени в компилацията са "Няма раздяла" на Биляна и "Тази нощ" на Ани Хоанг. Любимецът на дамската аудитория, Борис Дали, участва в албума с баладата "Не е късно", а Теди Александрова - с "Изтрий сълзите". В компилацията "Payner Love Ballads 3" е намерила място и една от най-хубавите балади на Тони Дачева, "Намери ме".

Потребителски аватар
miki93
Respect
Respect
Регистриран: 11 мар 2007 19:18
Любима певица: Джина Стоева и Валя
Любим певец: Карлос и Dillan
Контакти:

Re: "Payner Love Ballads 3"

Мнение от miki93 » 04 май 2013 21:56

Радвам се, че пак се издава компилация с балади, но някои песни са стари и издавани вече в други компилации и/или самостоятелни албуми.
Трябваше повечко нови песни да има.
В някой сън ще се срещнем може би...
Изображение

Потребителски аватар
Viki13
Регистриран: 24 мар 2013 21:59
Любима певица: Анелия,Преслава,Андреа,Емилия
Любим певец: Константин, Илиян
Компания: Пайнер

Мнение от Viki13 » 04 май 2013 21:57

miki93 написа:Радвам се, че пак се издава компилация с балади, но някои песни са стари и издавани вече в други компилации и/или самостоятелни албуми.
Трябваше повечко нови песни да има.
И аз така мисля :roll:
Изображение

Потребителски аватар
west.side9251
Регистриран: 06 май 2013 19:58
Любима певица: Адриана

Мнение от west.side9251 » 06 май 2013 20:39

Все още се чудя защоя няма никъде издадена (или аз не съм забелязъл?) баладичната версия на "неблагодарен" на Андреа? Страхотна версия, повече ми харесва дори от оригинала.
Изображение

neshto_hladno
Регистриран: 12 авг 2011 17:05

Мнение от neshto_hladno » 12 май 2013 22:26

Е защо само стари песни :shock: И защо най-големия хит "Грешница" на Емилия, която стана "Балада на 2011" е на последно място :evil:

Потребителски аватар
georgi.rogachev
Регистриран: 25 фев 2013 21:55
Любима певица: Гери-Никол, Алисия

Мнение от georgi.rogachev » 12 май 2013 22:30

neshto_hladno написа:Е защо само стари песни :shock: И защо най-големия хит "Грешница" на Емилия, която стана "Балада на 2011" е на последно място :evil:

Има ли значение на кое място е,нали я има :mrgreen:

Заключена

Върни се в “Архив - Всичко останало”