Новини

Отговори
veli1199
Регистриран: 06 ное 2010 09:40

Новини

Мнение от veli1199 » 28 дек 2011 10:39

В тази папка ще слагаме всички актуални новини за изпълнителя.

Потребителски аватар
.:Maria:.
Регистриран: 01 окт 2010 17:21
Любима певица: Десислава
Любим певец: Фики
Компания: Пайнер
Контакти:

Re: Новини

Мнение от .:Maria:. » 04 фев 2012 17:38

Люси Манолова готова с "План Б"
Изображение
"План Б" е заглавието на новата песен на Люси Манолова. Парчето е по музика и аранжимент на Спас Лазаров, а текстът е дело на Мариета Ангелова.

Победителката от "Стани попфолк звезда" тези дни се подготвя за нова фотосесия и за заснемане на видеоклип към "План Б". Тя вече е споделила идеи за снимките с един от водещите режисьори на "Пайнер", съобщиха от музикалната компания.

След излизането на дългоочакваното солово парче, Люси започва работа върху дуетна песен, която ще е с приятеля й Андреас.

Манолова е част от най-новата генерация изпълнители в най-комерсиалния жанр. В края на 2011 тя подписа договор с "Пайнер" и сега работи усилено по новия си репертоар.
Изображение

Потребителски аватар
Officially Forbidden
Регистриран: 02 окт 2010 01:30
Любима певица: Галена, Десислава
Компания: Payner Music
Контакти:

Re: Новини

Мнение от Officially Forbidden » 25 юли 2012 16:16

Люси Манолова: Не съм се разделила с „Пайнер“

Изображение

В края на миналата година Люси Манолова подписа договор с Пайнер и още тогава феновете на победителката в "Стани попфолк звезда" изразиха надежда, че ще чуват по-често нови парчета от нея. Самата изпълнителка сподели, че е щастлива от възможността да работи с най-голямата музикална компания и обеща да даде всичко от себе си, за да радва меломаните.

Наскоро в интернет форуми фенове зашушукаха, че изпълнителката на "По ръба" вече не е "Пайнер". От Signal.bg потърсихме певицата, за да внесе яснота по въпроса.

"Да, четох и аз такива коментари и ми стана много неприятно. Искам да заявя, че това не отговаря на истината. Не са ме "изхвърлили" от "Пайнер", както някои бяха писали. Не съм се разделила с музикалната компания, просто нещата при мен се случват по-бавно и затова не съм пуснала още новата си песен" - каза тя.

Над половин година Люси Манолова работи по първия си сингъл за "Пайнер". Още в началото на февруари 2012-та бе анонсирано заглавието на парчето - "План Б", по музика и аранжимент на Спас Лазаров, текст на Мариета Ангелова.

Към настоящия момент проектът все още не е напълно готов, научи Signal.bg от певицата. "Трябват спонсори и това е големият проблем, за да не мога да направя видеоклип досега" - заяви Люси и допълни, че междувременно и самата песен претърпяла известни корекции.

Певицата си дава сметка, че без финансова инвестиция от нейна страна, няма как да пуска нова продукция. Тя е откровена, че и за най-комерсиалния жанр не е лесно да се намерят спонсори.

"Тази година е трудна за всички и за музикалния бизнес е така, трябва да се съобразяваме с възможностите си. Аз не съм от богато семейство, нямам финансов гръб зад себе си, а спонсори трудно се намират, защото кризата е навсякъде, за всички фирми, но се надявам до октомври месец да успея да направя видеоклип на песента и да я представя" - подчерта гласовитата певица.

За участията си в разгара на лятото казва, че не са както други години, което отново е показател за по-сложната икономическа действителност.
...Целият град знае
Изображение

Отговори

Върни се в “Люси”