Новини

Потребителски аватар
.:Maria:.
Регистриран: 01 окт 2010 17:21
Любима певица: Десислава
Любим певец: Фики
Компания: Пайнер
Контакти:

Новини

Мнение от .:Maria:. » 23 яну 2012 18:33

В тази тема ще слагаме всички актуални новини за изпълнителя.
Изображение

Потребителски аватар
Контакти:

Re: Новини

Мнение от .:Maria:. » 23 яну 2012 18:33

Пламена: Не съм краен човек и не отричам нищо!
Изображение
В края на миналата година айдълката Пламена Петрова подписа договор с "Пайнер". "Нещата станаха доста бързо. Аз от няколко месеца имам договор с "Пайнер". Направихме няколко срещи и се договорихме. Г-н Димитров наистина е страхотен човек, много лесно се говори с него, разбрахме се и подписах" - споделя тя в първото си интервю за "Открит микрофон" на Signal.bg.

Пламена успя да запази изненадата за публиката до излизането на сингъла ѝ "Чуй, чуй" в началото на декември. Меломаните обаче останаха доста озадачени от влизането на поп певицата в редиците на попфолк жанра и разпалено коментираха първата ѝ песен в най-комерсиалната музика.

Пред Signal.bg изпълнителката казва, че е удовлетворена от партньорството си с най-голямата музикална компания и разкрива, че за първи път има възможност да прави такива песни, каквито пожелае.

"За първи път в живота си се чувствам толкова свободна - свободна да правя всичко! Искам да пея попфолк - пея попфолк, искам да пея поп - пея поп! Абсолютно никакъв компромис няма от моя страна" - подчертава тя.

Пламена е категорична, че покрай участието ѝ в Music Idol някои хора са останали с погрешна представа за стиловите ѝ предпочитания и за това, че не харесва попфолка. "Дочувах някакви мнения: "Виж я тая как плюеше по чалгата, пък...". Имам чувството, че това нещо е толкова разпространено, че чак аз самата започнах да се питам: "Абе, плюла ли съм, казвала ли съм нещо, някога...". Била съм казала, че никога няма да пея попфолк, че не слушам попфолк. Аз винаги съм слушала попфолк! Ще кажа, според мен, откъде идва това нещо - в попфолк концерта, който беше в Music Idol ни снимаха как ни съобщават кои песни ще пеем и на мен ми се падна на Ивана "Празник всеки ден" - една прекрасна песен, но крайно неподходяща за моя тембър. А там веднага снимат, искат да ти хванат реакцията. Аз си позволих да направя супер разочарована физиономия и може би оттам е тръгнало, че не харесвам попфолка. Аз просто знаех, че няма да се покажа по най-добрия начин с тази песен и затова така реагирах" - разказва певицата.

С "Чуй, чуй" и "Мразя" - дуетното парче с Лазар Кисьов, Пламена показа, че няма да се затваря в един жанр и ще радва феновете с разнообразен репертоар. В началото на 2012-та тя вече подготвя следващия си солов сингъл.

"Много е рано за дебютен албум, в момента не мисля за това, а за следващата ми песен, за нейната реализация по най-добрия начин. Тя е в процес на работа, но е в доста суров вид. Чакам да ми напишат хубав текст. Когато текстът е готов, бих издала и какъв стил е - дали е поп или е попфолк" - споделя новото попълнение на "Пайнер".

В отговор на въпроса как преценява участието си в Music Idol 2 от дистанцията на времето, Пламена обяснява: "Това беше моят голям трамплин. Риалити шоутата са една центрофуга, която след това те изстрелва сам и ти трябва да намериш своя път, където да се реализираш. Но пък преднината, която ти дават е наистина доста голяма. Там се учиш на други неща... Ще кажа само едно - риалити шоу е нещо много различно от концерт, конкурс и т.н., когато има "плюс шоу" винаги е различно, както шоубизнеса е нещо много различно от изкуството. Това са две съвсем различни неща, които доста често си противоречат. В шоуто се изграждат типажи хора и това е лошото понякога, че риалити шоуто, независимо какво е, то изгражда един образ и не значи, че това си ти, защото там подлежиш на монтаж, на сглобяване на кадри и т.н. Понякога сам не можеш да се познаеш, но хората не го разбират и често съдят за това от излъченото. Нормално е! Когато си бил в тази голяма машина, ти ги осъзнаваш нещата, когато го гледаш, изглежда по съвсем различен начин. Не трябва да си правим изводите само по това, което гледаме, защото нещата са дълбоко различни. Аз не съм краен човек, не отричам нищо, за да съм казала тези думи".
Изображение

Потребителски аватар
Контакти:

Мнение от .:Maria:. » 03 апр 2012 16:42

Пролетта донесе нова любов на Пламена
Изображение
В последните дни на месец март, своя рожден ден отпразнува едно от откритията на музикална компания “Пайнер” през 2011 година – Пламена. Родената под зодиакалния знак Овен изпълнителка посрещна личния празник в компанията на своето семейство.Една от приятните изненади на този ден певицата получи от новия си приятел, с когото са заедно отскоро.Подробностите за новата любов, която владее сърцето й, зрителите на телевизия “Планета” ще узнаят в новия брой на “Звездно”.Единствено там Пламена ще разкаже за новите любовни трепети, които й донесе пролетта на 2012 година.Още една гореща новина изпълнителката споделя за първи път пред камерата на телевизия “Планета”.Съвсем скоро певицата ще предложи нова песен на меломаните, която носи много настроение и положителен заряд.Това се дължи и на факта, че пролетта е любим сезон на Пламена и я вдъхновява за нови музикални проекти.Песента ще бъде записана в два варианта, на български и на английски, а певицата вече очаква с нетърпение и заснемането на видеоклипа.
Изображение

veli1199
Регистриран: 06 ное 2010 09:40

Мнение от veli1199 » 10 юли 2012 10:09

Пламена и Лазар са готови с втора дуетна песен

След R&B песента "Мразя", която Лазар и Пламена представиха в Коледната програма на телевизия "Планета", бившите айдъли ще изненадат своите почитатели с нова песен и видеоклип към нея.

Песента, която носи заглавието "Боли ме", е лятно денс парче, по музика и текст отново на Лазар, а аранжиментът е дело на Алекс Нушев и Лазар. "Песента е много свежа и танцувална, а същевременно носи и романтично послание с текста си. Надяваме се да се хареса много на хората" – споделят Лазар и Пламена.

Видеото е заснето под режисурата на Николай Скерлев, а за добрата визия на Пламена се погрижиха Любомир Николов – грим, Милена от фризьорски салон "Мелинда". Лазар се довери на Румяна Митева – грим и Мадлена Иванова – стайлинг.

Двамата изпълнители споделят за Signal.bg, че работят и върху няколко самостоятелни проекта, които са почти готови и трябва да бъдат промотирани до края на лятото.

veli1199
Регистриран: 06 ное 2010 09:40

Мнение от veli1199 » 02 окт 2012 13:39

Пламена подготвя нова попфолк песен

След успеха на втория си дуетен проект с Лазар – "Боли ме", Пламена работи по нова песен. Проектът ще бъде представен още тази есен.

Певицата споделя пред "Планета", че парчето е с типично попфолк звучене и е по музика на известен хитмейкър, но засега пази в тайна кой е той. Стиховете са дело на текстописката Лили Димова и изпълнителката е щастлива, че точно на нея се е паднало да изпее този текст. Тя се чувства удовлетворена, че има възможност да експериментира с различни стилове и да развие творческия си потенциал.

След страхотното лято и романтичната ваканция с любимия й мъж, Пламена е заредена с много хъс за работа и нови проекти. Творческата муза вероятно се дължи и на красивата любов, която певицата изживява от няколко месеца.Приятелят й живее отвъд Океана, но голямото разстояние не пречи на двамата да съхранят горещите чувства помежду си. Засега обаче изпълнителката не прави планове да се премести да живее при него, защото приоритет са й песните и срещите с феновете.

Потребителски аватар
Контакти:

Мнение от .:Maria:. » 08 окт 2012 16:52

Пламена засне новия си клип "Когато ме разплачеш"
Изображение

В първите дни на месец октомври чаровната Пламена засне видеоклип към своя втори самостоятелен музикален проект. Първо в "Звездно" изпълнителката сподели, че подготвя нова песен, с която да атакува сърцата на меломаните тази есен. Парчето носи заглавие "Когато ме разплачеш" и е с типично поп-фолк звучене, много модерен саунд и изключително стойностен текст.
Автор на стиховете е Лиляна Димова, а за музиката певицата се довери на Йорданчо Василкоски – Оцко, с когото работи за първи път. Видеоклипът на "Когато ме разплачеш" бе заснет от режисьора Николай Скерлев, а за място на снимките екипът избра град Пловдив. Лентата има лек сюжет, чието действие се развива на няколко различни снимачни площадки в града под тепетата.
Пламена залага на много изчистена визия във видеото, за да наблегне още повече на песента и историята. Ще видим певицата, както с по-небрежен и спортен стайлинг, така и с по-елегантни тоалети в нежни цветове. Премиерата на "Когато ме разплачеш" ще бъде съвсем скоро в ефира на "Планета" HD, а оттук нататък Пламена смята да наблегне на самостоятелните парчета.
Изображение

Потребителски аватар
toty93
Respect
Respect
Регистриран: 13 яну 2012 14:30
Любима певица: ГЕРГАНА
Компания: ПАЙНЕР
Подпис от: Dark Horse
Контакти:

Мнение от toty93 » 05 дек 2012 16:04

Какви са вашите въроси към Пламена?

Изображение

Пламена ще гостува в "Открит микрофон" на Signal.bg този четвъртък. Певицата, която преди година подписа договор с "Пайнер", вече се изявява и в попфолк жанра, но не е загърбила поп музиката.
От нея ще разберем каква е равносметката й за музикалната кариера до момента, ще говорим и за снощния голям концерт в зала 1 на НДК по повод 11-тия рожден ден на телевизия "Планета", на който тя освен като певица, се изяви и като водеща. Ще научим още и върху какви проекти ще работи певицата през следващата година.
Какви са вашите въпроси към Пламена? Очакваме ви до 14:00 часа на 6 декември.
До смърт да ме раняват и без дъх да ме оставят.
Изображение
Във последния миг живот, "Обичам те!" ще кажа.

Потребителски аватар
GaLiioo
Регистриран: 07 авг 2012 11:43
Любима певица: АНДРЕА, АЛИСИЯ и ПРЕСЛАВА
Любим певец: SHAWN MENDES, FETTY WAP

Мнение от GaLiioo » 03 апр 2013 13:21

Парти-изненада за рождения ден на Пламена

На 28 март своя рожден ден отпразнува една от младите звезди на "Пайнер", Пламена. Певицата призна, че празникът й е протекъл по начин, който съвсем не е очаквала - бил е организиран като парти-изненада от приятелите й без тя да знае.

Изображение

Пламена имала план да празнува вкъщи в тесен семеен кръг и после с приятели да отидат в някой клуб, но гостите й един по един започнали да й се обаждат, че няма да присъстват на празника. Тя била много разочарована и с много увещания няколко приятели все пак успели да я убедят да отидат в столичен поп-фолк пиано бар.

Изображение

Оказало се, че всички, които й се обадили, че няма да присъстват, в крайна сметка били там с шапчици и конфети, пеейки "Happy Birthday". Всичко било подготвено и измислено, а тя била толкова изненадана, че не могла да сдържи сълзите си от радост и приятните емоции, които бушували в нея.

Изображение

Целият й ден бил уникално емоционален - първо разочарование от това, че гостите "няма да дойдат", и след това истинска изненада и щастие, че в крайна сметка всички, които обича и я обичат са я уважили и присъствали на партито.
  • Или си играч, или си наигран

Изображение

Потребителски аватар
Контакти:

Мнение от .:Maria:. » 20 май 2013 18:51

Пламена засне видеоклип към новата си песен "Ще продължа напред"
Изображение

Съвсем скоро почитателите на Пламена ще бъдат изненадани изключително приятно от своята любима изпълнителка. Тя сподели, че през изминалите дни е заснела нов видеоклип, под режисурата на Николай Скерлев. Лентата е към песента "Ще продължа напред", на която Пламена залага да бъде нейния хит за Лято 2013.
За разлика от предишното й музикално предложение, дело на Оцко, певицата този път се довери на български автор. Композитор на новата песен в репертоара й е Светослав Лобошки, а текстът е дело на Лиляна Димова.
От кадрите, които Пламена предостави екслузивно за www.planeta.tv, личи, че ни очаква един наистина интересен проект и клип.
В него певицата залага на модерна и стилна визия, която подчертава сексапила и перфектните й форми. В каква роля ще се превъплъти звездата този път ще разберем скоро, а видеото е подарък за 3-тия рожден ден на "Планета" HD.
Той е един от първите, които ще сложат началото на поредицата изненади за феновете, свързани с празника на музикалната медия.
Изображение

Потребителски аватар
GaLiioo
Регистриран: 07 авг 2012 11:43
Любима певица: АНДРЕА, АЛИСИЯ и ПРЕСЛАВА
Любим певец: SHAWN MENDES, FETTY WAP

Мнение от GaLiioo » 31 май 2013 10:15

Пламена: Музикалните формати са голям трамплин за участниците

Изображение

"Музикалните формати са голям трамплин за участниците, за да си изградят кариера" - сподели тези дни Пламена. Друго е да те види и чуе цяла България, но когато предаването свърши, започват трудностите" - подчертава гласовитата айдълка в предаването "Горещо".

"След като приключи предаването си абсолютно сам и се чудиш накъде да тръгнеш и какво да правиш със своята кариера. Трудно е, много е трудно. Ако някой не се развива след такова предаване е не защото го мързи. Просто е много трудно, всичко е много скъпо. Сега е в някакъв възход поп музиката, а тогава беше на някакво ъндърграунд ниво и беше едно скъпо хоби да направиш клип, да направиш песен" - обяснява тя.

Изпълнителката, която повече от година е в каталога на музикална компания "Пайнер", признава, че най-трудно е с финансирането на проектите. Тя обясни, че не разчита на това приятелят й я издържа или да спонсорира музикалните й проекти.

"Певица, на която най-много се възхищавам, е Преслава. И както виждам тя набляга най-много на пеенето и на хубавите песни" - подчерта Пламена.
  • Или си играч, или си наигран

Изображение

Отговори

Върни се в “Пламена”