Новини

Отговори
veli1199
Регистриран: 06 ное 2010 09:40

Новини

Мнение от veli1199 » 28 дек 2011 10:30

В тази папка ще слагаме всички актуални новини за изпълнителя.

veli1199
Регистриран: 06 ное 2010 09:40

Re: Нвоини

Мнение от veli1199 » 05 яну 2012 14:59

Соня Иванова: Надявам се да съм на финала на „Евровизия“

Соня Иванова - още едно ново име, още един млад талант в най-комерсиалната музика. Тя дебютира в края на 2011-та и ще се бори за вниманието на меломаните, като залага на талант, музикално образование и опит, които вече има.

"Завършила съм музикалното училище в град Пловдив със специалност поп и джаз пеене. Учила съм и класическо пеене. Общо взето през всички жанрове преминах. По принцип обичам поп музика, но и попфолк музиката е много красива и се опитвам сега да творя в този стил" - разказва младата изпълнителка.

Оказва се, че Соня Иванова е поредното откритие на Милко Калайджиев, а както знаем, той има нюх за нови таланти. "Аз се познавам с Милко Калайджиев. Пяла съм с него няколко пъти по участия и той реши да изпрати няколко записа, мои лични песни на г-н Димитров. След това получих обаждане от г-н Димитров. Бях много изненадана. След това се срещнах с него и така станаха нещата" - споделя дебютантката.

Макар че сега прави първата си песен като изпълнител на "Пайнер", Соня Иванова вече има сценичен опит и дори отличия като изпълнител. "Печелила съм няколко национални и международни конкурси. Общо взето изявите ми са били свързани с моето училище. Сега участвам за "Евровизия" с моя авторска песен, по моя музика и мой текст. Надявам се да стигна до финала" - казва изпълнителката, която се подготвя за избора на българската песен в "Евровизия 2012".

Да се изявява само като певица изглежда е недостатъчно за младата надежда на попфолка, ето защо тя прави и свои авторски парчета. "Опитвам се, освен да изпълнявам, и да пиша музика, текст. Досега съм направила 5 песни. Една от тях предложих на Ани Върбанова, която е известна джаз певица в България и се радвам, че тя много я хареса".

Потребителски аватар
GaLiioo
Регистриран: 07 авг 2012 11:43
Любима певица: АНДРЕА, АЛИСИЯ и ПРЕСЛАВА
Любим певец: SHAWN MENDES, FETTY WAP

Re: Новини

Мнение от GaLiioo » 04 фев 2013 17:30

Соня Иванова посвещава песен на майка си.това май не е същата Соня Иванова ;Д

Соня Иванова, която се прочу с песента си "Гербер", записа ново парче.

Песента е със заглавие "Мамо" и е очевидно, че е посветена на майката й. Поп певицата възнамерява да пусне сингъла за осми март, като поздрав към всички български жени.

Текстът на "Мамо" е написан от Мариета Ангелова, а композицията е дело на Светослав Лобошки. Клипът вече е заснет в студиото на DSTV от фотографа Йордан Бойчев. Премиерата на проекта се очаква до една седмица.
  • Или си играч, или си наигран

Изображение

Отговори

Върни се в “Соня Иванова”