ФЕНОВЕТЕ ГОВОРЯТ: Галин през 2015г.

Отговори
Потребителски аватар
LiL_Andrea
Регистриран: 08 авг 2011 09:36
Любим певец: Галин, 100 кила, Duke Dumont
Контакти:

ФЕНОВЕТЕ ГОВОРЯТ: Галин през 2015г.

Мнение от LiL_Andrea » 21 яну 2016 12:25

Започна новата година и в музикалните среди всички медии, къде безпристрастни, къде не до толкова, започнаха да анализират кой изпълнител е бил "по-по-най" през 2015 година. Гласът на основния определящ фактор за успеха на всяка звезда, а именно този на феновете, обаче остава в сянка. И докато от музикалните компании скоро може да видим и отделно разделение- "Песен на годината - жени", "Песен на годината - мъже", "Дует на годината - Жени", "Дует на годината - Мъже с жени" и "Дует на годината - мъже с мъже", то май е крайно време гласът на публиката да бъде по-малко пристрастен и определено не на принципа "за всеки по нещо", защото когато един видимо се старае повече и финансово и физически, не дава от старанието си "на всеки колега по малко". В раздела на всеки изпълнител ще намерите тема като тази, можете да напишете мнение, как видяхте изпълнителя през 2015 година и в позититвен и в негативен аспект, защото истинските фенове посочват грешките, които искат да бъдат променени и вярват, че изпълнителят има данни да надрастне тези грешки, за да продължи нагоре. Надявам се да се получи полезна дискусия.
Изображение
Thank you, M_S_L & BobiTo!

Потребителски аватар
ndinkov
Регистриран: 04 май 2013 12:34
Любима певица: галена
Любим певец: галин
Компания: пайнер

Re: ФЕНОВЕТЕ ГОВОРЯТ: Галин през 2015г.

Мнение от ndinkov » 21 яну 2016 13:01

Определено му беше по слаба от 2014.
Започна слабо със 'Сменям ти адреса', въпреки че имаше интересен текст се забрави за 2 седмици. Със 'Роклята ти пада' му се получиха по-добре нещата. Не стана хит, като 'С мене да вървиш', но все пак е по-добре от предишната. Лятото доста се изложи с тая мудна песен- Един на брой, дето също бързо, бързо се забрави. Есента обаче уцели хит. Определено 'Парата, ако хвана' е един от най-големите хитове тая година.
Изображение

Потребителски аватар
LoshGeroy.
Регистриран: 12 юни 2013 14:11

Мнение от LoshGeroy. » 21 яну 2016 13:12

В началото на тази година - някъде до март-април "С мене да вървиш" все още беше сред най-големите хитове.
Пусна "Сменям ти адреса" - парче с много интересен текст, но не стана много голям хит - според мен композицията не беше особено силна и избухваща.
"Един на брой" се хареса повече от нея определено, но мегахитовете бяха два - "Роклята ти пада" и "Парата".
Поне тази година направи общи песни с големи имена - Анелия, Галена, Цура.
Аааа, и песента с Крисия доста популярна стана покрай клипа.

Клиповете бяха на много високо ниво.
Много успешна година.

Според мен на наградите ще получи "Музикален идол" и още една, от по-малките. :mrgreen:
Ако има нещо много лошо в бившите,
то това е колко твърде късно сещат се!

Изображение

Потребителски аватар
Няма да съм аз
Регистриран: 26 ное 2013 22:58
Любима певица: Мария, Алисия, Теди, Емануела
Любим певец: Галин

Мнение от Няма да съм аз » 21 яну 2016 15:27

Съгласна съм с предните мнения. Абсолютно ''Сменям ти адреса" и ''Един на брой'' останаха някак в сянка, въпреки че аз ги харесвам много и си ги слушам и до днес, просто им липсва заряд сякаш. Първата може и да не се забеляза, тъй като в момента, в който излезе, ''С мене да вървиш'' беше все още актуален хит. При ''Роклята ти пада'' и ''Парата, ако хвана'' нещата стоят доста различно обаче. И двете станаха тотални хитове, като според мен втората беше малко по-добра, но нека приемем, че са равностойни. Песента му с Крисия бързо се изчерпа, така че ще я оставя без коментар. Като цяло аз не смятам, че 2014 година е била по-успешна за Галин, напротив - дори малко по-слаба ми се вижда.
Конкуренцията между Галин и Фики е много силна и недоволството на феновете от миналогодишните награди явно е повлияло, за да се появят тези нови разделения в категориите - мъже-жени, защото няма как двама равностойни изпълнители да получат награди с такъв огромен контраст помежду си като прогрес и певец. Ясно е едно - трябва да има за всекиго по нещо, за да няма сърдити, това е пределно ясно на всички ни!

Потребителски аватар
GaLiioo
Регистриран: 07 авг 2012 11:43
Любима певица: АНДРЕА, АЛИСИЯ и ПРЕСЛАВА
Любим певец: SHAWN MENDES, FETTY WAP

Мнение от GaLiioo » 21 яну 2016 15:33

Добра година, но много по-слаба от 2014. Сменям ти адреса и Един на брой станаха хитове, но вече не се помнят. Парата и Роклята са мега хитове. Клиповете му също са готини.

Заслужава "Певец"/"Идол" (което избере Митко) :)
  • Или си играч, или си наигран

Изображение

Потребителски аватар
M_S_L
Регистриран: 16 юли 2013 12:10
Любима певица: Емануела | Цветина | Ari G.
Любим певец: Галин | Justin Bieber <3
Контакти:

Мнение от M_S_L » 21 яну 2016 15:53

Много успешна година.
Може би ако след „С мене да вървиш“ беше пуснал направо „Роклята ти пада“ щеше да му се получат по-добре нещата. Не, че „Сменям ти адреса“ е лоша, провал или нещо от сорта, но можеше да си даде малко по-голяма пауза. Вероятно просто искаше да покаже, че може да направи хит и без Оцко, а и от доста време нямаше самостоятелна песен. Най-големи хитове станаха „Парата ако хвана“ и „Роклята ти пада“. „Кажи ми да“ и „Един на брой“ също бяха доста успешни. Успя да направи и най-добрите си клипове досега. Баладата, която подготвя от 2-3 години отново не излезе, но най-вероятно ще я пусне тази година, може би като една от новите песни във албума му.
Изображение
Нямам срам, даже грам, много мога да ти дам! <3

Потребителски аватар
Supremor
Respect
Respect
Регистриран: 02 апр 2010 17:22
Любим певец: Илиян,Галин
Компания: Payner, Ара

Мнение от Supremor » 21 яну 2016 18:24

Успешна беше годината за Галин,но не толкова колкото 2014г,категорично :!: Най-големите му хитове таз година са Роклята и Парата ако хвана,другото остана на заден план. Да,с Крисия песента също стана много добра,и особено като клип, но тая Сменям ти адреса така и не можах да я приема,вероятно заради изпълнението му най-вече,затова и смея да кажа, че тази му е от най-слабите песни(ако не най-слабата). :roll: А Един на брой става,но е нетипична за него,по-скоро е нещо ново за Галин.Но определено не мога да се съглася, че изминалата година му беше по-успешна от 2014г.,не!А за клиповете,няма какво да говорим-много добри и приятни! :wink:
ИзображениеИзображениеИзображение

Потребителски аватар
folkmusic
Регистриран: 10 яну 2015 18:35
Любима певица: Всички
Любим певец: Азис
Компания: Пайнер

Мнение от folkmusic » 21 яну 2016 18:32

Не съм му фен него харесвам изобще!

Слаба година. Парата ако хвана е хит и ми харесва другите не стават.

Оценка за 2015 : Среден (3)

Не заслужава награда тази година!
Изображение

Потребителски аватар
Роберт
Respect
Respect
Регистриран: 07 сеп 2013 20:54

Мнение от Роберт » 25 яну 2016 01:00

Само Парата и Роклата (по-малко) ми харесват другото не
'cuz i slayyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyy
Изображение

Потребителски аватар
mimchyyy9
Регистриран: 21 яну 2015 12:25
Любима певица: Яница, Галена,Райна, Емилия
Любим певец: Галин, Константин,Фики, Карлос
Компания: Payner
Подпис от: M_S_L

Мнение от mimchyyy9 » 25 яну 2016 10:46

Това е също силна година за Галин. Заслужава Певец на годината.
Изображение
#ИскамIPSCommunitySuite
#АдминеСпишЛиДобре #ФорумнаРеволюция

Отговори

Върни се в “Галин”