Новини

veli1199
Регистриран: 06 ное 2010 09:40

Новини

Мнение от veli1199 » 28 дек 2011 10:57

В тази тема пишете новини за Ани Хоанг

veli1199

Re: Новини

Мнение от veli1199 » 28 дек 2011 11:42

Какво ще попитате Ани Хоанг и Люси?

Двама ще са гостите в "Открит микрофон" на Signal.bg този четвъртък. Ани Хоанг ще представи новите си песни "Неподготвен" и "Тази нощ", които излязоха в края на годината.

Заедно с нея ще бъде режисьорът Людмил Иларионов-Люси, който ще разкаже любопитни моменти от работата по заснемането на клиповете и ще сподели кои са били най-интересните видеоклипове, които е успял да реализира през годината.

Какво ще попитате Ани Хоанг и Людмил Иларионав-Люси? Очакваме въпросите ви до 19:00 часа на 29 декември.

veli1199

Мнение от veli1199 » 30 дек 2011 10:47

Ани Хоанг посреща Нова година в Пловдив

В Коледната нощ, Ани Хоанг изненада зрителите на “Планета” с нова песен - “Тази нощ”, дала заглавие на празничната музикална програма. Това е втората балада в репертоара на младата певица, която тя представя в годината на своя дебют – 2011. Песента, в която авторите на музиката и текста - Калин Димитров и Мариета Ангелова, влагат цялата си енергия се ражда буквално на един дъх. За нейното силно въздействие заслуга имат и музикантите от “Sofia Metropoliten Orkestra“, които се включват с лиричните си изпълнения. Феновете на модерния фолк и на Ани Хоанг вероятно си спомнят, че формацията участва и в дебютната песен на певицата “Не вярвам”. Баладата и нейният видеоклип направиха силно впечатление още с появата си, както и с интересните си и различни видеоверсии.
Феновете предричат голям успех и на новата балада “Тази нощ”, която певицата ще представи за първи път пред публика в Новогодишната нощ. На 31 декември и на 1 януари, чаровната изпълнителка ще зарадва със своите песни всички, които са избрали да посрещнат 2012 г. в Пловдив. За Новата година, Ани Хоанг си пожелава много зраве, повече хитове, а защо не и първи самостоятелен албум в края на 2012 г.

veli1199

Мнение от veli1199 » 02 яну 2012 13:57

Людмил Иларионов-Люси подари песен на Ани Хоанг

Песента "Тази нощ" била специален подарък от топ режисьора Людмил Иларионов-Люси към приятелката му Ани Хоанг. Младата изпълнителка останала изненадана от музикалното бижу, което й паснало от първо чуване. "Мога да кажа, че това е песента, която от първо слушане си я усетих като моята песен, а и аз наистина харесвам много баладите. Падам си по такива драматични текстове" - споделя Хоанг пред камерата на Signal.bg и обяснява, че това е любимата й песен в момента.

"Аз си я познавам много добре вече. Тя много си обича баладите. Даже, когато стартира с "Не вярвам" и аз знаех, и бяхме говорили с други хора, знаехме, че не баладата е песента, с която може да се тръгне, но тя много харесва баладите. Аз също, ако пиша песни, те са повечето балади, отколкото бързи песни, но за съжаление знаете какво върви - денс парчетата. Това, което влиза в дискотеките, са по-бързите песни. Идеята и желанието ми беше да я изненадам с една песен, без тя да знае" - разказва Люси в "Открит микрофон" на Signal.bg.

Зрителите на телевизия "Планета" гледаха премиерно "Тази нощ" в едноименната коледна програма, а коментарите в Мрежата са повече от добри. Люси и Ани разкриват, че вече обмислят и заснемането на видеоклип към сингъла.

veli1199

Мнение от veli1199 » 05 яну 2012 14:56

Ани Хоанг: С Илиян ще пеем за невъзможната любов

Първият дует на Ани Хоанг е с Илиян. Преди време младата изпълнителка беше подсказала в телевизионно предаване, че ще записва съвместна песен с един от трио БИК, а повечето фенове се досетиха, че най-вероятно сценичният ѝ партньор ще бъде Илиян.

"Като се замислиш и я сложиш до Илиян, или пък до Борис, или до Коцето, тя най-много си пасва с Илиян, а и Борето вече направи дует с Андреа" - обяснява Людмил Иларионов в "Открит микрофон" на Signal.bg.

За проекта Ани Хоанг разказва: "Няма нищо общо с "Тупалка" и "Йо, йо". Песента е в умерено темпо. Аз специално харесвам съдържателни текстове, за голяма любов, за хора, които много се обичат. Това е песен за голямата невъзможна любов, за двама души, които се обичат, а не могат да бъдат заедно".

Песента скоро ще бъде реализирана и като видеоклип, разкри Иларионов. "Текстът е на Мариета Ангелова, за два часа го написа. Музиката е румънско парче" - каза той и допълни: "Клипът ще го снимаме през януари, пък кога ще се появи..."

"Определено за наградите на телевизия "Планета" песента ще е готова" - категорична е певицата пред камерата на Signal.bg.

Потребителски аватар
krisityy
Регистриран: 16 мар 2011 15:33
Любима певица: Ани Хоанг
Любим певец: Илиян
Компания: Пайнер

Мнение от krisityy » 28 яну 2012 18:38

ДУЕТЪТ НА АНИ ХОАНГ И ИЛИЯН ОТПАДА, ЩЕ ЧУЕМ ПЕСЕНТА В САМОСТОЯТЕЛЕН ВАРИАНТ

Планираният дует на Ани Хоанг с Илиян отпада – поне засега, научи novfolk.bg от самата певица. Въпреки това ще чуем песента, която двамата трябваше да запишат, в самостоятелен вариант, изпълнен от Ани.

„До последно разговаряхме за дуета, Илиян беше съгласен, всичко беше о кей, но в един момент каза, че просто е отишъл в друг стил и е малко нож с две остриета да се върне към по-лирични песни и по-любовни текстове. Може би е прав, а и песента се получи много добре като самостоятелна – държах да я направя, а дали ще е дует, или не, няма значение”, сподели ни екзотичната певица.

Тя намира и още една положителна страна на така получилата се ситуация. „Като изпълнител, който тази година ще бъде в номинация за Дебют, по-добрият вариант е да правя самостоятелни парчета. Има време и за дуети, не съм разочарована и не съжалявам – гледам на всичко с максимата „всяко зло за добро”. Може би пък така е трябвало да стане”, разсъждава изпълнителката на "Лекарство за мъж".

В началото на тази седмица Ани и половинката й – режисьорът Людмил Иларионов-Люси, са заснели и видеоклип към песента, която е със заглавие „Луда обич”. Очаква се монтажът да приключи до началото на февруари и да видим новото предложение на Ани Хоанг на екран.
Според настроението, сменям поведението!...
Изображение
На един съм вярна. Как на кой?!? На себе си!!.

veli1199

Мнение от veli1199 » 09 фев 2012 16:52

Ани Хоанг в благотворителна инициатива

Ани Хоанг ще участва в благотворителния концерт за набиране на средства за малката Надя от Равно поле съобщава "Планета". Болното дете се нуждае от трансплантация на бъбрек, като неин донор ще стане майка й.

Благотворителното събитие ще се проведе на 11 февруари (събота) от 15 часа в Спортната зала в гр. Елин Пелин.

Участие в концерта за малката Надя ще вземат и Елица Тодорова и Стоян Янкулов-Стунджи, а събитието ще закрие специалната гостенка Ани Хоанг, която също е родена в Елин Пелин. Певицата от сърце призовава всички свои съграждани да помогнат с каквото могат, за да спасят един човешки живот.

Това не е първата благотворителна инициатива за младата певица - само преди година тя се включи и в концерта за събиране на средства за децата от с. Доганово.

veli1199

Мнение от veli1199 » 10 фев 2012 16:47

Излезе клипът на песента „Луда обич“ на Ани Хоанг

Новият видеоклип на Ани Хоанг към песента "Луда обич" вече е факт. Парчето е румънски кавър, с аранжимент на Спас Лазаров и по текст на Мариета Ангелова.Режисьорът Людмил Иларионов - Люси представя един нежен и ефирен клип, в унисон със самата песен.
Припомняме, че "Луда обич" бе планирана да бъде представена в дует с Илиян, но певецът се отказа в последния момент. Въпреки непредвидените обстоятелства, Ани не се разколеба и записа песента в солов вариант.

Потребителски аватар
toty93
Respect
Respect
Регистриран: 13 яну 2012 14:30
Любима певица: ГЕРГАНА
Компания: ПАЙНЕР
Подпис от: Dark Horse
Контакти:

Мнение от toty93 » 06 мар 2012 20:31

Наградата за „Дебют на 2011“ отиде при Ани Хоанг

Изображение

Дебют на 2011 година връчи единственият мъж носител на този приз - Борис Дали.
"Това е една страхотна, истинска награда, защото може да се получи само веднъж" - заяви той и обяви името на носителката на наградата за 2011 година - Ани Хоанг.
"Искам да благодаря на фирма "Пайнер", но най-вече на вас-публиката" - развълнувано каза младата отличничка.
До смърт да ме раняват и без дъх да ме оставят.
Изображение
Във последния миг живот, "Обичам те!" ще кажа.

Потребителски аватар
.:Maria:.
Регистриран: 01 окт 2010 17:21
Любима певица: Десислава
Любим певец: Фики
Компания: Пайнер
Контакти:

Мнение от .:Maria:. » 14 мар 2012 18:27

Ани Хоанг: “Обещавам да оправдая очакванията на всички, които ме подкрепиха!”
В новия брой на “Автограф” гостува победителката в категорията „Дебют на 2011” Ани Хоанг. Броени дни след церемонията по връчването на наградите на „Планета” младата певица все още е подвластна на емоцията от спечеления приз.
Изображение
„Това е най-хубавата награда, защото е голяма крачка напред за млад изпълнител, същевременно е една много отговорна награда, която се взима веднъж и се радвам, че е в моите ръце. Обещавам, че ще оправдая очакванията на всички, които са ме подкрепили и ще работя много по-усилено през тази година.” Ани Хоанг смята, че феновете са гласували за нея, защото най-вероятно харесват това, което прави.
Фактът, че е стартирала кариерата си в началото на годината също е оказал влияние, защото е имала времето да направи шест песни с пет клипа. Ани си спомня момента, когато си е чула името като победител за “Дебют на годината” и разказва как се е почувствала, получавайки тази статуетка. „Признавам си, че бях много притеснена и развълнувана и чисто емоционално не успях да изразя това, което чувствам. Но след концерта отидох веднага при моите родители, които бяха дошли да ме подкрепят.”
“Прегърнах ги и се разплаках, имах нужда този момент да го споделя с тях. Те бяха много щастливи, а аз не успях абсолютно нищо да им кажа. Просто видях, че в очите им има много голямо удовлетворение, защото това да се занимавам с музика е било не само моя мечта, но и тяхна”. Певицата признава в „Автограф”, че не обича да сменя хората, с които работи. „Но от друга страна всеки един текстописец или аранжор си има своя почерк. Затова трябва да се работи с различни автори.”
Относно режисурата на бъдещите си видеоклипове Ани е категорична, че ще продължава да се доверява само на режисьора Людмил Иларионов – Люси. Как певицата се вижда след една година ще научите в “Автограф”. Гледайте новия брой на предаването, за да узнаете дали Ани Хоанг ще ни изненада скоро и с дебютен албум.
Изображение

Отговори

Върни се в “Ани Хоанг”