Новини

Отговори
Потребителски аватар
Psych0.
Регистриран: 07 окт 2010 21:13
Любима певица: Андреа
Любим певец: Галин
Компания: Пайнер

Новини

Мнение от Psych0. » 28 дек 2011 10:08

Най-новите новини около Денис..
Dancing is so easy..Rhythm makes you crazy..
Come and join the party,dance with me.

ИзображениеИзображениеИзображение

veli1199
Регистриран: 06 ное 2010 09:40

Re: Новини

Мнение от veli1199 » 27 май 2012 16:10

Денис работи по няколко нови проекта

Фолк певецът Денис работи едновременно по няколко музикални проекта, сподели той при първото си интервю в "Открит микрофон" на Signal.bg.

Сред новите му песни има и балада, разкри изпълнителят и обясни, че все още не е решил на коя от подготвяните песни да заложи. За лятото най-вероятно ще пусне бързо, купонджийско парче, а пък баладата, която подготвя, ще остави за зимния сезон, обясни той.

"Търся подходящата песен за себе си, която ще се хареса и на хората. Вярвам, че ще я открия" - заяви младият изпълнител и призна: "В началото бях по-объркан, не знаех кое, как става, а сега доста работи разбрах. Знам точно какво да направя и как да го направя".

Младата надежда на "Пайнер" с възхищение говори за Джена и Борис Дали, от които се учи на майсторство и разчита на съветите им. "Джена доста ми е помагала, доста съвети ми е давала. По телефона много често си разговаряме с нея. С Борката също се познаваме, той е голям пич" - казва изпълнителят на "Питам само веднъж".

Денис признава, че е меломан и слуша всякаква музика - поп, попфолк, джаз, фолклор, хип-хоп. Особено цени баладичните песни, като една от най-любимите му е "Черна роза" от репертоара на Константин.

Потребителски аватар
toty93
Respect
Respect
Регистриран: 13 яну 2012 14:30
Любима певица: ГЕРГАНА
Компания: ПАЙНЕР
Подпис от: Dark Horse
Контакти:

Мнение от toty93 » 18 окт 2012 17:47

Димана и Денис - специални гости в "Автограф"

Изображение

Тази седмица ви предлагаме един много шарен и разнообразен брой на "Автограф", защото ще се срещнете не с един, а с трима изпълнители. В първата част на предаването Димана заедно с колегата си Дамян Попов ще представят на живо дуетната си песен "Оферта за нощта" и ще разкажат как се е родила идеята за съвместната им работа.Двамата изпълнители разкриват, че са от града на талантите – Добрич и че са много добри приятели в момента. "Подхождаме си като гласове, като зодии. Приятно ни е заедно, има химия между нас като приятели и може би затова се получи успешен дует," споделя Димана.А Дамян си спомня как са пътували в чужбина на фестивали и конкурси и са печелили награди заедно. От него зрителите ще разберат каква е била Димана като ученичка и какви лудории е правила в детството си. В "Автограф" певицата разкрива подробности за предстоящото си турне в Съединените Щати."Най-малко месец ще бъда там, доста време. Но за мен това е мечта и се радвам, че ще имам тази възможност." Във втората част на "Автограф" ще видите още един певец от този Североизточен край на България, наситен с много талантливи хора и това е младото откритие Денис.Певецът гостува в предаването броени часове след първото си участие зад граница, а именно в Берлин. Как са го посрещнали българите в германската столица и как се е чувствал на това ново място ще разберете в "Автограф". Денис споделя, че е много впечатлен от Берлин и разказва какви места е успял да посети в града."Аз много се интересувам от история и исках да видя забележителности от Втората световна война." Каква ще е новата песен на певеца, с която ще ни зарадва скоро и с кого е работил по нея, ще разберете в "Автограф".
До смърт да ме раняват и без дъх да ме оставят.
Изображение
Във последния миг живот, "Обичам те!" ще кажа.

Потребителски аватар
toty93
Respect
Respect
Контакти:

Мнение от toty93 » 19 окт 2012 11:59

Денис: Работя по нова песен с Асу и Вали

Изображение

Новият сингъл на Денис ще е на румънски автори и с по-различно звучене от това, което той е представял до момента, разкри изпълнителят.
"Работя по нова песен, този път с румънци - с Асу и Вали. Направихме едно парче, което на мен ми хареса и също на г-н Димитров. Звученето е различно. Пак е балканското звучене, но е по-различно. Има различни звуци, самата хармония е по-различна, интересно е. Песента е умерена. Текстът е на Росен Димитров и се разказва за любов, за едно момиче как е станало мое, как мисля за нея, за споделена любов се пее. Много съм доволен от текста и наистина Росен Димитров работи страхотно. Надявам се, че се е получило нещо много хубаво" - обясни певецът пред телевизия "Планета".
Младият изпълнител на "Пайнер" подчерта, че амбицията му е да представя само песни, за които е сигурен, че ще се харесат на публиката. Той умишлено е бавил своите нови проекти, за да вземе най-правилното решение на какъв сингъл да заложи.
"Доста възможности имах за песни, но този път исках да се спра на нещо качествено и хубаво. Аз цяло лято не изкарах песен. Имах песни, мога на два месеца да пускам песни, но какъв е смисълът, ако не са това, което трябва. Този път направих нещо, което най-малкото очаквам да се забележи. Може и повече, защо не. Към това се стремя" - каза Денис.
Изображение

Потребителски аватар
toty93
Respect
Respect
Контакти:

Мнение от toty93 » 09 ное 2012 23:39

Денис с нов видеоклип и фотосесия

Изображение

Съвсем скоро един от младите изпълнители на "Пайнер" - Денис, ще зарадва меломаните с нов видеоклип в ефира на "Планета" HD. Той ще бъде към най-новото му музикално предложение, озаглавено "За красивата", което самият той определя като позитивна песен за любовта. Мелодията, която е в умерено темпо, е дело на румънския композитор Асу, а за текста към нея се погрижи Росен Димитров.

Романтичното настроение и красивите кадри пък ще преобладават във видеото на парчето, реализирано от режисьора Николай Скерлев. За място на снимките екипът избра родното Черноморие, чието есенно очарование подхожда на лиричното настроение на песента. Денис споделя, че видеото залага по-скоро на имиджови кадри, отколкото на сценарий, но определено има с какво да ни заинтригува.

За първи път в лентата към "За красивата" изпълнителят ще ни разкрие умението си да свири на китара, което е превърнал в свое хоби. Специално участие като екранна половинка на Денис взема и носителката на титлата "Мис Варна" 2009 – Алиса Ганева. Още една изненада за феновете е подготвил певецът тази есен и това е нова фотосесия, в която демонстрира модерна и стилна визия.
Изображение

Потребителски аватар
toty93
Respect
Respect
Контакти:

Мнение от toty93 » 15 апр 2013 18:38

Денис засне клип към баладата "Силните не плачат"

Изображение

Младият изпълнител на "Пайнер", Денис, бе специален гост на "Фолкмаратон" в събота. В предаването бяха показани ексклузивни кадри от заснемането на видеоклипа към най-новата му песен, "Силните не плачат".Баладата е по музика на Пламен Станчев и текст на Лиляна Димова, а за режисурата на видеото Денис се довери на Петьо Картулев."Баладите като че ли най-много ми лежат", споделя певецът и допълва, че идеята за текста на песента е негова. "Исках да се пее за това, че каквото и да се случва, човек никога не трябва да се предава, а трябва да продължава напред, все по-нагоре и по-нагоре".Той издаде, че има нещо лично преживяно, което го е провокирало да поиска да изпее такъв текст, но не иска да конкретизира какво точно е то. "Надявам се, че посланието на песента ще докосне много хора, които ще открият себе си в него".Пред водещата Жени Койчева, Денис разкри, че за лятото подготвя и още една нова песен - бърза, динамична и купонджийска, в денс стил.
Изображение

Потребителски аватар
toty93
Respect
Respect
Контакти:

Мнение от toty93 » 17 апр 2013 13:02

Денис клипира баладата си, подготвя купонджийско лятно парче

Изображение

Денис засне видеоклип към най-новата си песен "Силните не плачат". Баладата е по музика на Пламен Станчев и текст на Лиляна Димова. Режисьор на лентата е Петьо Картулев."Баладите като че ли най-много ми лежат" - споделя певецът пред "Планета" и допълва, че идеята за текста на песента е негова. "Исках да се пее за това, че каквото и да се случва, човек никога не трябва да се предава, а трябва да продължава напред, все по-нагоре и по-нагоре".Има нещо лично преживяно, което го е провокирало да поиска да изпее такъв текст, казва изпълнителят, без да споделя повее подробности за житейската ситуация, провокирала го в творчески план. "Надявам се, че посланието на песента ще докосне много хора, които ще открият себе си в него" - заключва той.Феновете на Денис могат да очакват за лятото още една нова песен от изпълнителя. Тя ще бъде бърза, динамична и купонджийска, в денс стил.
Изображение

Потребителски аватар
GaLiioo
Регистриран: 07 авг 2012 11:43
Любима певица: АНДРЕА, АЛИСИЯ и ПРЕСЛАВА
Любим певец: SHAWN MENDES, FETTY WAP

Мнение от GaLiioo » 08 авг 2013 11:14

Денис си подари нов клип за рождения си ден

Изображение

Днес своя рожден ден празнува една от младите звезди на музикална компания "Пайнер", Денис. Целият екип на "Планета" ТВ честити празника на певеца, като му пожелава много здраве, късмет, любов и успехи във всички начинания!Само ден преди рождения ден на Денис, в ефира на "Планета" HD се излъчи най-новия му видеоклип към песента "Госпожице Лудост". Тя е по музика и аранжимент на Борис Павлов, а текстът е дело на Йордан Ботев. За режисурата на видеото Денис се довери на Йордан Петков.
  • Или си играч, или си наигран

Изображение

Отговори

Върни се в “Денис”