Новини

veli1199
Регистриран: 06 ное 2010 09:40

Новини

Мнение от veli1199 » 28 дек 2011 11:09

В тази тема пишете новини за Антонина

veli1199

Re: Новини

Мнение от veli1199 » 04 яну 2012 12:32

„Да не се объркаме“ на Антонина

Новият сингъл на Антонина вече е факт. Новогодишно изпълнителката стартира с парчето "Да не се объркаме", което е авторска композиция и аранжимент на Дидо Калпаков и по текст на Росен Димитров.

За реализацията на клипа към песента изпълнителката на Sunny Music се е доверила на режисьора Йордан Петков.

veli1199

Мнение от veli1199 » 21 фев 2012 20:50

Антонина: Потребителят не може да реши сам коя песен е хит

Антонина започва своята музикална кариера в края на 90-те. Първите песни, които записва са "Обич не търси" и "Силна". Няколко години по-късно прави още песни в студио "Веселина" - "Невъзможно", "Сама", "Колко пъти", но до издаването на музикален албум не се стига. Тя прекратява музикалната си кариера за близо 5 години, като през това време ражда и отглежда сина си. Завръща се през 2009-та с песента "Побърках се", чийто клип е режисиран от Николай Нанков. Освен като певица, Антонина се изявява и като текстописец.

Изпълнителката на Sunny Music е убедена, че трябва да имаш ярка индивидуалност, за да успееш да останеш задълго на сцената на попфолка. "Мисля, че се забогатява от попфолк тогава, когато има ясна стратегия, един ясно изграден образ, знаеш какво искаш, накъде отиваш и отстояваш своето. Един ден се забогатява. Ако се сливаш с масата, за да добиеш кратка популярност, след това много трудно се остава там" - споделя тя в "Открит микрофон" на Signal.bg.

Антонина не скрива, че след завръщането си на музикалната сцена, е станала по-дисциплинирана и по-отговорна.

"Много дълго време гледах музиката отстрани и видях точно какво трябва и какво не трябва да се прави. Не допускам грешките, които съм допускала преди, макар че аз нямам кой знае колко песни и преди голямото си прекъсване. Бях твърде малка, не бях наясно какво точно означава това живот. Живееше ми се, като на всички и, може би, не съм го искала достатъчно. Малкия също ме промени много. Мисля, че точно сега ми е моментът да се завърна, както съм събрала много информация. Но се уча все още, де..." - обяснява изпълнителката в интервюто за Signal.bg.

Много търпение и правилна посока са нужни на всеки изпълнител, за да се наложи в конкурентната среда на най-комерсиалния жанр.

"Трудно е, защото има хиперпродукция, според мен. Много, много, много песни и всички са много, много, много хубави, малко са песните, които вече не са добри. В тази огромна информация, която получава потребителят, той не може да реши сам коя точно песен е хит, кой е негов фаворит, защото има много песни, които харесва" - на мнение е певицата.

Антонина е категорична, че не от феновете зависи коя песен ще е хит, а от медийното налагане на парчетата и стратегията на продуцентите. "Зависи от рекламата - кое парче ще бъде наложено повече, да ти мине през главата повече пъти... Това е истината, защото хората сами не могат да открият хита. Аз дори сама не мога. Слушам музика, харесвам тази и тази песен и не мога да преценя коя ми харесва най-много" - казва изпълнителката на "Да не се объркаме".

Видно е, че феновете на фолка стават по-критични към изпълнителите, а те пък се впускат в надпревара за повече песни. Свръхпродукцията в жанра напоследък среща все повече критици, които са на мнение, че така много от песните не успяват да бъдат забелязани, а животът на хитовете става все по-кратък.

"За мен една песен трябва да бъде оставена да изживее живота си, а той не е един месец, 20 дни и т.н.Тези песни се изстрелват на вятъра. Това са пари, хвърлени на вятъра, труд на много хора, който също е хвърлен на вятъра. Една песен трябва да бъде оставена, за да стигне до повече хора, да бъде чута повече време, за да може да остане във времето" - убедена е Антонина.

veli1199

Мнение от veli1199 » 29 мар 2012 12:10

Антонина се сбогува с черното

Антонина се сбогува с черния цвят на косите си. В началото на седмицата певицата направи драстична промяна в прическата си, като заложи на червеното и освен това скъси доста дължината.

"Прическата ми е на Любен Николов. Повече от една година ме увещава да си сменя цвета и така много се харесвам" - сподели тя пред Signal.bg.

Чисто новата визия изпълнителката на Сънни Мюзик промотира на Годишните награди "Нов фолк", където присъства, но не в концертната програма, а за да уважи изданието и да се позабавлява. "Ще се забавлявам, ще аплодирам колежките" - каза Антонина.

Какво ново подготвя тя за своя репертоар, ще разберем съвсем скоро.

Потребителски аватар
.:Maria:.
Регистриран: 01 окт 2010 17:21
Любима певица: Десислава
Любим певец: Фики
Компания: Пайнер
Контакти:

Мнение от .:Maria:. » 17 май 2012 16:40

Преслава пя на ушенце на Антонина за рождения й ден
Изображение
Изпълнението на Преслава беше една от специалните изненади за рождения ден на колежката й Антонина, която отбеляза празника си в сряда вечер с шумно парти в столичния клуб Plazza.

"Певицата на годината" изви глас в чест на рожденичката, която пък не спря да пее и да танцува със зваздата на "Пайнер".
Гости на Антонина на рождения й ден бяха певиците Ивена, Славена, Виктория и др. Те изненадаха изпълнителката на Сънни Мюзик с много подаръци, един от които бе особено нестандартен и провокативен – еротична свещ във фалическа форма.

Рожденичката блестеше в есктравагантен тоалет в зелено и черно, който подчертаваше още повече новите морковени нюанси в косите й. "Много съм щастлива! Това е най-страхотният ден за мен тази година" - не скри вълнението си Антонина.

До няколко дни певицата ще влезе в студио, за да запише новото си парче и обещава то да бъде по-провокативно и от последния й видеоклип "Да не се объркаме", в който участие взеха танцуващи травестити. "Може пък да продължа темата, в момента обмисляме идеи с екипа ми" - издаде тя.
Изображение

Потребителски аватар
.:Maria:.
Регистриран: 01 окт 2010 17:21
Любима певица: Десислава
Любим певец: Фики
Компания: Пайнер
Контакти:

Мнение от .:Maria:. » 09 юли 2012 13:18

Антонина: Отрицателните коментари показват кой къде се намира
Изображение
Антонина, чиято нова песен "Шматка" получи най-разнородни оценки от страна на публиката, сподели в "Открит микрофон" на Signal.bg, че отделя внимание на всеки един коментар и дори има своя система, по която определя рейтинга си сред фолк изпълнителите, според изразените за нея мнения.

"Аз съм много благодарна и на отрицателните коментари, на критиката, защото те много по-точно показват кой къде се намира, докъде е стигнал, колко още има да върви. Няма да разкривам как точно, но аз си имам моя стратегия и така наблюдавам доста коментарите и според това колко точно и как са ме оплюли хората, мога да преценя докъде съм стигнала в развитието си" - подчерта изпълнителката на Diapason Records.

Антонина е на мнение, че публиката дава право и се доверява само на най-известните изпълнители да експериментират и поднасят по-различни проекти. Ако не е сред топ имената един изпълнител, не го приемат в различна светлина или с новаторските му идеи.

"На мен тези коментари са ми много нужни, защото казват много неща и са много градивни, това е истината. Ако една Преслава или Галена представят такива неща /б.а. новата песен на Антонина/, на това се гледа по друг начин вече. Затова съм много трудно възприемчива в момента, защото наистина се опитвам да казвам някакви различни неща, а пък хората очакват да ги чуят от други. Отрицателните коментари са всъщност много положителни за нас изпълнителите. Ако хубаво се вслушаш в тях, ще разбереш точно къде се намираш, колко ти трябва още, накъде си тръгнал..."

Певицата разкри, че за проектите си се доверява на свой екип от професионалисти, с които реализират идеите си по желания от тях начин и с посланията, които държат да отправят.

"От известно време си имам едно мое екипче - малко, приятелско, с което работим и творим тези "гениални" неща. Това също е различното при мен, не само музикалната компания. Вече движим в една посока, не се лутам в песните, като че ли сме се намерили точно хора, които се допълваме и по някакъв начин успяваме да кажем точно това, което искаме" - обясни тя.
Изображение

Потребителски аватар
toty93
Respect
Respect
Регистриран: 13 яну 2012 14:30
Любима певица: ГЕРГАНА
Компания: ПАЙНЕР
Подпис от: Dark Horse
Контакти:

Мнение от toty93 » 18 окт 2012 14:07

АНТОНИНА ЗАСНЕ „МЪЖКИ РАБОТИ”!

Изображение

Антонина е готова с новата си песен, която носи провокативното заглавие „Мъжки работи”. Изпълнителката на Diapason Records вече засне и видео, което ще се завърти до седмица в ефира на ФЕН ТВ.

За новия си проект чаровната брюнетка отново се е доверила на композитора Дидо Калпаков и текстописеца Росен Димитров – екипа, с който направи и предишния си успешен хит „Шматка”. Актуалното парче е в същия закачлив стил и ще предизвика доста дискусии, сигурна е певицата.

„Мъжки работи” ще има и атрактивно видео, но Антонина засега не иска да издава подробности около него. Почитателите й обаче могат да видят в ефира на Фен ТВ и в интернет тийзър към него. Той подсказва, че изпълнителката отново ще разбуни духовете, както се случи с последните й два клипа.
До смърт да ме раняват и без дъх да ме оставят.
Изображение
Във последния миг живот, "Обичам те!" ще кажа.

Потребителски аватар
toty93
Respect
Respect
Регистриран: 13 яну 2012 14:30
Любима певица: ГЕРГАНА
Компания: ПАЙНЕР
Подпис от: Dark Horse
Контакти:

Мнение от toty93 » 26 окт 2012 17:26

АНТОНИНА ВЪЗПЯ МЪЖКИТЕ МОМИЧЕТА!

Антонина за пореден път провокира меломаните с новия си проект „Мъжки работи”. Ефектното видео към песента вече е факт и от днес се върти ексклузивно в ефира на Фен ТВ.Парчето се явява като логично продължение на хита „Шматка”, в който изпълнителката на Diapason Records възпя златотърсачките в България, а някои известни дами се припознаха в текста и това стана повод за доста дискусии. „Целта на предишната ми песен беше да покажа, че има много момичета, които търсят лесния живот. Чрез „Мъжки работи” обаче реших да насоча вниманието към другия тип жени – тези, които са умни, красиви, работят, изкарват парите си сами и са господари на собствения си живот.”, обясни чаровната брюнетка.За актуалния си проект Антонина отново се довери на екипа, създал „Шматка” – композитора Дидо Калпаков и текстописеца Росен Димитров. Този път обаче парчето има доста различно звучене – представлява смесица от модерен фолк и кънтри. Стиховете, както при предишните й няколко песни, провокират доста размисли и самата изпълнителка се надява този път в текста да се припознаят влиятелните и силните дами. Клипът, режисиран от топфотографа Момчил Христов, със сигурност също ще предизвика доста асоциации. Екипът признава, че е вдъхновен от бестселъра „Петдесет нюанса сиво”. В лентата Антонина играе ролята на доминиращата жена. „,Нямам брада и мустак – вадя дълъг крак’ – това се пее и идеята е, че всяка жена може да се справи с „мъжките работи” не по-лошо от господата.”, пояснява атрактивната фолкдива. „Основавайки се на това, направихме видео, в което ще можете да ме видите в доста различна светлина!”, каза още тя.
До смърт да ме раняват и без дъх да ме оставят.
Изображение
Във последния миг живот, "Обичам те!" ще кажа.

Потребителски аватар
GaLiioo
Регистриран: 07 авг 2012 11:43
Любима певица: АНДРЕА, АЛИСИЯ и ПРЕСЛАВА
Любим певец: SHAWN MENDES, FETTY WAP

Мнение от GaLiioo » 26 апр 2013 08:09

Антонина: Заради певици като Емануела ни излиза лошо име

Изображение

Антонина възнегодува срещу колежката си Емануела, която в риалититио "Къртицата" избухна с доста обидни думи към друга участничка - Марияна. Зрителите видяха на живо скандалното поведение на фолк звездата, която напада пловдивчанката.

Ден след живото студио в ефира на TV7, където участничките в шоуто разменяха "любезности", Антонина захапа колежката си от Ара Мюзик със статус в социалната мрежа:

"Заради певици като Емануела, които два пъти не казват едно и също нещо, обиждат, говорят зад гърба на другите, държат се лицемерно и се правят на маймуни, само и само, за да влязат в жълтите хроники, на нас фолк изпълнителките ни излиза лошо име!"
  • Или си играч, или си наигран

Изображение

Потребителски аватар
GaLiioo
Регистриран: 07 авг 2012 11:43
Любима певица: АНДРЕА, АЛИСИЯ и ПРЕСЛАВА
Любим певец: SHAWN MENDES, FETTY WAP

Мнение от GaLiioo » 09 май 2013 23:41

Антонина: Няма да се извинявам за това, което мисля

Антонина даде ясно да се разбере, че остава непримирима към поведението на всеки, който дискредитира фолк бранша и не съжалява, че е отправила критични думи.
Наскоро изпълнителката на Diapason Records открито изрази неодобрението си към поведението на своя колежка. Тя заяви: "Заради певици като Емануела, които два пъти не казват едно и също нещо, обиждат, говорят зад гърба на другите, държат се лицемерно и се правят на маймуни, само и само, за да влязат в жълтите хроники, на нас фолк изпълнителките ни излиза лошо име".
С изразената позиция Антонина си спечели доста недоброжелатели и критика във фейсбук, но остана твърдо зад думите си.
"Приятели, тъй като някои хора ме нападнаха доста остро заради мнението, което изразих за поведението на фолк певиците, ми се иска да им кажа най-официално – няма да се извинявам заради това, че съм казала това, което мисля! Когато виждам нещо, което не ми допада и не отговаря на усещанията ми за правилно, красиво и добро, го казвам, защото не искам да се примирявам с грозната действителност. Не го правете и вие, и може би тогава ще живеем в един по-хубав свят!" - написа тя в социалната мрежа.
  • Или си играч, или си наигран

Изображение

Отговори

Върни се в “Антонина”