Не казвай сбогом на дискусията ми!

Потребителски аватар
VampiresGirl:)
Регистриран: 01 юли 2012 14:17
Любима певица: Глория и само ГЛОРИЯ!

Re: Не казвай сбогом на дискусията ми!

Мнение от VampiresGirl:) » 02 окт 2013 05:41

А защо много хора мислят, че песента "Мойте тайни" е на Марая? :roll:
На мен не ми звучи като, тя да я изпълнява, и мои приятели ми казаха, че такава песен изпълнява някаква си Живомира.. :mrgreen:
Изображение

Виж, по пода се търкалят копчета,
към тавана сочат всички токчета!

Потребителски аватар
miki93
Respect
Respect
Регистриран: 11 мар 2007 19:18
Любима певица: Джина Стоева и Валя
Любим певец: Карлос и Dillan
Контакти:

Мнение от miki93 » 02 окт 2013 12:38

Тази песен, за която говориш, се казва "Твоите тайни". Изпълнява я Марая, която преди години беше в Ара, казваше се Моника и изпълняваше хитовата балада Моника. Две съвсем различни певици са.
Не съм фен на Марая, но ще се радвам, ако пак пусне нещо качествено като Не казвай "сбогом". :oops:
В някой сън ще се срещнем може би...
Изображение

Потребителски аватар
Jouey
Регистриран: 14 ное 2012 20:29
Любима певица: Яница
Компания: Payner

Мнение от Jouey » 02 окт 2013 13:06

Коя е тази? :shock: :shock:

Потребителски аватар
VampiresGirl:)
Регистриран: 01 юли 2012 14:17
Любима певица: Глория и само ГЛОРИЯ!

Мнение от VampiresGirl:) » 02 окт 2013 13:09

miki93 написа:Тази песен, за която говориш, се казва "Твоите тайни". Изпълнява я Марая, която преди години беше в Ара, казваше се Моника и изпълняваше хитовата балада Моника. Две съвсем различни певици са.
Не съм фен на Марая, но ще се радвам, ако пак пусне нещо качествено като Не казвай "сбогом". :oops:
И аз искренно се надявам в това. Надявам се и с времето да се реши да стане по - актуална певица, все пак на всяка певица трябва да й се даде шанс, а се вижда, че тя може да улучва добре песните, особено тази която посочи, тя е най-хубавата и смислената до сега. :oops:
Изображение

Виж, по пода се търкалят копчета,
към тавана сочат всички токчета!

Потребителски аватар
miki93
Respect
Respect
Регистриран: 11 мар 2007 19:18
Любима певица: Джина Стоева и Валя
Любим певец: Карлос и Dillan
Контакти:

Мнение от miki93 » 02 окт 2013 16:30

VampiresGirl:) написа:
miki93 написа:Тази песен, за която говориш, се казва "Твоите тайни". Изпълнява я Марая, която преди години беше в Ара, казваше се Моника и изпълняваше хитовата балада Моника. Две съвсем различни певици са.
И аз искренно се надявам в това. Надявам се и с времето да се реши да стане по - актуална певица, все пак на всяка певица трябва да й се даде шанс, а се вижда, че тя може да улучва добре песните, особено тази която посочи, тя е най-хубавата и смислената до сега. :oops:
Честно казано, не ме кефят имиджът и визията, която гони, първите й 2 проекта никак не са ми по вкуса. Харесвам само последната й песен - пак казвам: ако ще пуска подобни песни и спре чак толкова да залага на тази пошла визия, съм "за" да продължи.
В някой сън ще се срещнем може би...
Изображение

Потребителски аватар
georgi.rogachev
Регистриран: 25 фев 2013 21:55
Любима певица: Гери-Никол, Алисия

Мнение от georgi.rogachev » 02 окт 2013 16:32

Най-добре е да се откаже. Такива псевдо певачки-Мараи, Валентини, Адриани и т. н. само развалят жанра. Да се маха, и без това никой няма да забележи.

Отговори

Върни се в “Марая”