Новини

Потребителски аватар
.:Ivo:.
Регистриран: 05 юли 2013 16:00
Любима певица: Ваня | Елена | Емилия
Любим певец: Галин
Компания: Пайнер

Re: Новини

Мнение от .:Ivo:. » 03 фев 2014 14:35

Веселина: Приятелят ми не е Чичко Паричко, който ме финансира

Веселина от няколко години е на фолк сцената и успя да издаде дебютния си албум в края на 2013-та. Тя споделя в "Открит микрофон", че е щастлива от този факт, но с нарастващата популярност идват и клюките, и медийните спекулации в жълтата преса.

Наскоро тя с изненада установила как от една снимка, на която заедно със своя колежка се снимали с футболиста Ники Михайлов, някои вече фантазирали, че има връзка с него. Не на всяка певица мечтата е да хване футболист за гадже, подчертава тя.

"Моята не е такава, никога не съм ходила с футболист. Даже имаше въпрос дали съм гадже на Ники Михайлов. Не, не съм, няма нищо такова! Не знам откъде тръгна това, може би защото имам една снимка с него и то не само аз, а с една моя колежка. Но защо са решили, че аз съм му гадже, нямам никаква представа. Пяла съм му многократно, но винаги е била и Алисия там" - обяснява Веселина.

Певицата разкри, че приятелят й не е публична личност и винаги е бил далеч от медиите. Тя обясни, че не го крие, но предпочита да не казва името му, за да не не попада в публичното пространство с всички негативи от това.

"Ще почнат да го плюят, да го правят или наркобос, или еди-какъв си. Има такава опасност. Ще кажа как се казва и ще почнат: Той е наркотрафикант, той е любовник на еди-коя си, пък тя как може с него да се занимава и т.н. Излишни интриги, които искам да си ги спестя" - казва тя.

Веселина обясни, че заради появата на музикалния й албум мнозина си мислят, че има силен финансов гръб и най-вероятно приятелят й е богат чичко, който спонсорира песните и клиповете й.

"Занимава се със съвсем нормална работа. Има си собствен бизнес. Не е нищо скандално, не е наркобос, не е футболист, не е някой чичко, който да ме финансира. Нали казват, че съм била много активна през 2013-та година, значи имало някой такъв. Да, ама друг път! Нито има такъв, нито съм търсила, но в това не мога да убедя хората. Те смятат, че щом съм толкова активна, трябва да има някаква причина, не може да имаш кариера така, всичко е пари" - разказва певицата и допълва още:

"Наистина всичко е свързано с финанси, но аз ги събирам от доста време тези песни. Не съм ги купила всички наведнъж и дай сега . За три години успях да събера колкото за 10 песни".

Младата надежда на Diapason Records признава, че приятелят й първоначално не гледал с добро око на изявите й на попфолк сцената.

"В началото му беше чужд този жанр и малко недоверчиво гледаше на нещата, имайки предвид каква е славата на попфолк певиците, но сега вече е на друго мнение, надявам се. Подкрепя ме, което много ме радва, защото трябва да имаш много здрави нерви, предвид това, че певиците са ухажвани и ги харесват... То това е част от работата" - казва изпълнителката.

Вижте какво още сподели Веселина в "Открит микрофон" с Емилия Стоянова.
От твоите ръце е в нокаут моето сърце!
Изображение Изображение Изображение

Отговори

Върни се в “Веселина”