Живко Добрев

Отговори
Потребителски аватар
GaLiioo
Регистриран: 07 авг 2012 11:43
Любима певица: АНДРЕА, АЛИСИЯ и ПРЕСЛАВА
Любим певец: SHAWN MENDES, FETTY WAP

Живко Добрев

Мнение от GaLiioo » 19 яну 2013 23:21

Тук ще слагаме всичко актуално на Живко Добрев /видеоклипове , новини и др.
  • Или си играч, или си наигран

Изображение

Потребителски аватар
LiL_Andrea
Регистриран: 08 авг 2011 09:36
Любим певец: Галин, 100 кила, Duke Dumont
Контакти:

Re: Живко Добрев

Мнение от LiL_Andrea » 13 фев 2013 15:26

Живко Добрев си сложи силикон в гърдите

Изображение

Фолк певецът Живко Добрев за пореден път смая с изцепките си.

В името на това да е известен, певецът си сложи силиконови импланти в гърдите, пишат от hotarena.net.

Изпълнителят реши да копира краля на фолка Азис, и си сложи същите импланти като Васко преди време. Като за естетичната промяна Добрев броил 10 000 лева в пловдивска клиника.

Това далеч не е първият случай, в който чалга певецът се опитва да стане популярен. Преди време той публично си показа достойнството, само и само да вдигне малко шум около себе си.

Преди това се изцепи, че има връзка с известна дама от политическите среди. А сега е решил да провежда кастинг за ново гадже, което в последствие да включи и в някой свой клип.
Изображение
Thank you, M_S_L & BobiTo!

Потребителски аватар
LiL_Andrea
Регистриран: 08 авг 2011 09:36
Любим певец: Галин, 100 кила, Duke Dumont
Контакти:

Мнение от LiL_Andrea » 13 фев 2013 15:28

Изображение
Thank you, M_S_L & BobiTo!

Потребителски аватар
GaLiioo

Мнение от GaLiioo » 22 фев 2013 11:05

Живко Добрев вае тяло в новия си клип

Изображение

Живко Добрев, който съвсем скоро стана част от каталога на Diapason Records, вече подготвя и втория си сингъл.

Младият изпълнител промотира „Долу туризма” – първото си съвместно парче с новите си продуценти в средата на миналия месец. То бе подкрепено и с ефектен клип, който се върти в ефира на Фен ТВ. Песента и видеото са доста добре приети от страна на почитателите на попфолка. Живко сподели, че е успеха на сингъла го стимулира още по-усилено да работи над новия си проект. Той издаде, че вече дори е записал следващото си парче в студиото на Глория. Този път той залага на чуждестранен автор, а за текста се е доверил на Мариета Ангелова. По новия си проект певецът работи заедно с композитора Калин Димитров.

Паралелно с чисто музикантската работа, Живко не спира да се грижи и за добрата си физическа форма. Той ежедневно тренира във фитнес залата и спазва специален режим на хранене. Изпълнителят не крие, че визията е изключително важна за него. „Като малък бях доста пълен и всички ми се подиграваха. Казваха ми Живко Дебелия. Това много ме нараняваше…”, припомня си неприятния момент от миналото изпълнителят. „Сега мога да затворя устата на всички. Положих изключително много усилия и в момента изглеждам добре. Забавното е, че същите хора, които тогава ме обиждаха, сега искат да са ми приятели!”, призна още той.
Живко Добрев обещава да демонстрира перфектната си физика в своя следващ видеоклип, който ще се появи през март.

Изображение

Потребителски аватар
GaLiioo

Мнение от GaLiioo » 03 апр 2013 12:45

„Няма да ми мине” - новата песен на Живко Добрев

Живко Добрев засне клип към парчето "Няма да ми мине". Видеото на младият певец на Diapason Records ще се завърти до броени дни в ефира на Фен ТВ. Песента е по музика на гръцкия хитмейкър Константинос Пантзис и аранжимент на Калин Димитров. Текстът е дело на Мариета Ангелова.

Терен за снимките бе филмово студио в Димитровград, където изпълнителят представя кратка история, в която участва само той. Кадрите са заснети от режисьора Николай Скерлев.

Живко споделя, че идеята е по действителен случай, който оставя в миналото. В последния момент, той решава да покаже всичко това, без други участници.
В ефира на Фен ТВ вече се завъртя тийзъра към "Няма да ми мине".

Изображение

Потребителски аватар
GaLiioo

Мнение от GaLiioo » 16 май 2013 08:38

Живко Добрев: Това е моята нова приятелка Хера

Изображение

Живко Добрев взе в дома си красив женски голдън ретрийвър. Изпълнителят на Diapason Records осиновил четириногата сладурана, която била пребита от предишните си стопани.

Двамата ще живеят заедно в Пловдив, където изпълнителят на „Долу туризма” има апартамент. Той показа Хера на приятелите си във facebook, като ги посъветва и те да направят подобно добро дело или просто да се грижат добре за своите домашни любимци.

„Това е моята нова приятелка Хера, с която ще живеем. Тя се нуждаеше от ново семейство, което да я гледа, тъй като старите й стопани я биеха редовно и затова реших да я осиновя! Надявам се и други да последват моя пример или ако пък не, поне да бъдат добри с животните, които имат!", написа Живко.

Изображение

Отговори

Върни се в “Изпълнители”