Новини

Отговори
veli1199
Регистриран: 06 ное 2010 09:40

Новини

Мнение от veli1199 » 28 дек 2011 11:22

В тази тема пишете новини за изпълнителката

Потребителски аватар
toty93
Respect
Respect
Регистриран: 13 яну 2012 14:30
Любима певица: ГЕРГАНА
Компания: ПАЙНЕР
Подпис от: Dark Horse
Контакти:

Re: Новини

Мнение от toty93 » 22 дек 2012 02:13

Джоанна и Faked Stars заклещени в Силистра

Изображение

Още двама изпълнители на Ара Мюзик, които около празниците пътуват много по участия, станаха жертва на лошите климатични условия.
Вчера сутринта, тръгвайки да се прибират от Силистра, Джоанна и колегата й Стелиан, известен с артистичния псевдоним Faked Stars, бяха неприятно изненадани от новината, че всички изходи на града са затворени заради натрупалия сняг.
Цял ден актьорът и имитатор се надяваше, че бедственото положение ще бъде овладяно, тъй като снощи той имаше друг ангажимент и дори беше негов организатор. За да помогне финансово на дома за деца, лишени от родителски грижи “Рада Киркович” в родния си Пловдив, където самият той е живял известно време, Faked Stars инициира символичен караоке двубой между популярни личности и журналисти. За съжаление обаче се наложи събитието да премине без неговото участие и присъствие.
Днес, 24 часа по-късно Стелиан и Джоанна продължават да са заклещени в дунавския град, като от общината са обявили, че пътищата ще бъдат разчистени след 21 часа.
Двамата изпълнители силно се надяват това да се случи по-рано. В противен случай ще им се наложи да преспят още една нощ там, тъй като не биха поели риска да тръгнат по тъмно и да пътуват през нощта.
“Или пък и двете опции ще отпаднат, ако днес свърши светът. Вече освен да гледаме с насмешка, нищо друго не ни остана” - шегува се те.
До смърт да ме раняват и без дъх да ме оставят.
Изображение
Във последния миг живот, "Обичам те!" ще кажа.

veli1199

Мнение от veli1199 » 13 яну 2013 11:06

Джоанна оперирана по спешност

Вместо на купон с приятели по повод рождения си ден, Джоана се озова в коремна хирургия. Тя беше подготвила грандиозно парти в столичен клуб, за да отбележи празника си на 11 януари.

В списъка с гостите присъстваха редица нейни колежки, както и близкият й приятел, който се снима в последния й видеоклип към песента „Малко мъж” – известният в светските среди Коце Ламята.

За съжаление обаче неприятна случка възпрепятства плановете на рожденичката. През нощта се събудила от силни болки в корема. Екип на бърза помощ пристигнал по спешност и веднага я откарал във Военно-медицинска академия. Оказало се, че певицата има сериозен проблем с жлъчката и тя трябва възможно най-бързо да бъде отстранена.

Операцията се състояла навръх рождения й ден. Според лекарите Джоанна бързо ще се възстанови.

veli1199

Мнение от veli1199 » 26 яну 2013 12:35

Обожател нае хеликоптер за Джоанна

Навръх рождения си, който е бе на 11 януари, Джоанна претърпя тежка операция за отстраняване на жлъчката. Две седмици по-късно певицата вече е значително по-добре и по външния й вид човек не би могъл да познае, че е била в толкова тежко здравословно състояние. За това най-вероятно допринася и мъжкото внимание около нея.

След тежка раздяла с бившия си приятел, за чиято любовна история с физическо насилие тя се престраши едва наскоро да говори, Джоанна признава, че не знае дали все още е готова за нова връзка. Но господинът, който се бори за сърцето й в момента, е толкова настоятелен, мил и внимателен, че почти е отстранил всички колебания у нея.

Последният жест, с който джентълменът я изненадал, бил по повод изписването й от болницата. Само ден след това той й казал да се нагласи за излизане. Въпреки първоначалното й нежелание, тя все пак склонила да разнообрази малко. Само че вместо на заведение, завел изпълнителката на Ара Мюзик на разходка с… хеликоптер. Той я закарал на летище Лесново, където ги чакал прекрасен Robinson в катранен цвят.

“За първи път в живота си се качвам на хеликоптер. Усещането е съвсем различно от пътуването със самолет. Чуваш информацията и командите от наземната служба, мястото до пилота се води на помощник-пилот, така че аз бях такава. Признавам, че ми е за сефте и такова отношение от представител на другия пол. По лошо стечение на обстоятелствата дълго време търпях неща, които нито една жена не заслужава. Но сега се чувствам истински желана и най-важното – съм много уважавана. Надявам се и след перипетиите по отношение на здравето ми, оттук нататък да ми върви по вода… и по-въздух. Започвам работа върху нов сингъл и вече обмислям идеята дали да не снимам тази черна перла в клипа към него” - сподели Джоанна, визирайки хеликоптера.

Потребителски аватар
GaLiioo
Регистриран: 07 авг 2012 11:43
Любима певица: АНДРЕА, АЛИСИЯ и ПРЕСЛАВА
Любим певец: SHAWN MENDES, FETTY WAP

Мнение от GaLiioo » 10 апр 2013 07:36

Какви са вашиите въпроси към Джоанна?

Джоанна ще гостува в "Открит микрофон" на Signal.bg тази сряда. Изпълнителката на Ара Мюзик посрещна пролетта с нов клип, в който участие взе Лестер, победителят от последния сезон на Big Brother.

Какво ще разкаже тя за проекта "Афродизиак" и защо реши да снима лъчезарния македонец в своето видео, какво й дава попфолка и защо си струва да му се посвети, какви са причините да не успява да се нареди сред топ изпълнителите в най-комерсиалната музика и има ли поле на изява за толкова много имена в най-комерсиалния жанр.

Какви са вашите въпроси към Джоанна? Очакваме ви до 16:00 часа на 10 април.
  • Или си играч, или си наигран

Изображение

Потребителски аватар
GaLiioo
Регистриран: 07 авг 2012 11:43
Любима певица: АНДРЕА, АЛИСИЯ и ПРЕСЛАВА
Любим певец: SHAWN MENDES, FETTY WAP

Мнение от GaLiioo » 21 юли 2013 00:23

Джоанна: Кристиан не стои мирно, готов е за експерименти

В разгара на лятото на музикалната сцена се появи и най-новият дует в каталога на Ара Мюзик. Джоанна и Кристиан правят интересна музикална колаборация, от която се ражда парчето „Горещо е” по музика на Мартин Биолчев и текст на Йордан Гергов.

Танцувално и дискотечно - то дава сериозна заявка да бъде един от хитовете на сезона, „грабва” още от първо слушане и затова свидетелстват многобройните положителни коментари, получени веднага след промотирането му вчера.

„Кажи какво ще те охлади, от лошите момичета ще станеш ли?”
„Имаме право на много нощни грешки, ти ще си първата…”

„Макар че според текста на песента аз не мога да устоя и да откажа на Кристиан, защото е нормално той като мъж да поеме инициативата, по отношение на идеята за проекта беше точно обратното. На мен ми хрумна, че вероятно ще се получи нещо интересно между нас двамата, защото прецених, че гласовете ни ще си паснат и му предложих да запишем нещо заедно. Той веднага се съгласи. Преди това не се познавахме толкова добре. Но в процеса на работа видях, че и той има една такава професионална лудост в най-добрия смисъл на думата, не стои мирно и е готов за експерименти, което на мен много ми допада. Дано и феновете да харесат това, което сме направили”, коментира Джоанна.

Видеоклипът на „Горещо е”, който е заснет и режисиран от N-Team, вече се излъчвa в ефир.
  • Или си играч, или си наигран

Изображение

Потребителски аватар
VampiresGirl:)
Регистриран: 01 юли 2012 14:17
Любима певица: Глория и само ГЛОРИЯ!

Мнение от VampiresGirl:) » 23 окт 2013 16:04

Джоанна заложи на „Господин Меринджей“

Новият проект на Джоанна ще бъде представен съвсем скоро. Изпълнителката на Ара Мюзик показа ексклузивен кадър от видеоклипа към към песента, която носи провокативното заглавие "Господин Меринджей".

Певицата е заложила на зимен сет, защото и самото парче ще разгърне потенциала си именно през този сезон, но то определено е горещо, издават от музикалната компания.

Видеото на "Господин Меринджей" ще бъде промотирано след броени дни в ефира на Фен ТВ.
Изображение

Виж, по пода се търкалят копчета,
към тавана сочат всички токчета!

Отговори

Върни се в “Джоанна”