Новини

Потребителски аватар
GaLiioo
Регистриран: 07 авг 2012 11:43
Любима певица: АНДРЕА, АЛИСИЯ и ПРЕСЛАВА
Любим певец: SHAWN MENDES, FETTY WAP

Re: Новини

Мнение от GaLiioo » 01 май 2013 09:02

Уникален жест към Дебора от бившия й

Изображение

Дебора, която наскоро се раздели с любимия си, бе сюрпризирана от него по нестандартен начин.

Бившият ѝ приятел изглежда толкова трудно понесъл мисълта, че вече няма да бъде до очарователната брюнетка, че решил да направи любовно обяснение пред погледа на хиляди случайни хора.

Той поръчал огромен билборд с лика на фолк певицата, която изпраща въздушна целувка.

"Дебора, никога, ама никога няма да спра да те обичам!" - излял чувствата си влюбеният мъж. Малко купидонче, изпращащо любовна стрела към изпълнителката допълва картината на любовното обяснение.

"Направо не мога да повярвам на очите си... моят бивш приятел какво е направил... много мило наистина" - отбеляза с усмивка Дебора във facebook профила си.
  • Или си играч, или си наигран

Изображение

Потребителски аватар
musics
Respect
Respect
Регистриран: 08 окт 2011 12:54
Любима певица: Lady Gaga & Preslava
Компания: ПАЙНЕР

Мнение от musics » 25 юни 2013 16:27

„Не приемам” е лятната заявка на Дебора

В летния сезон, когато падат дрехи и задръжки и готините мацки отговарят положително на загорелите младежи, Дебора контрира нейния мъж с категоричното „Не приемам”.

Всъщност това е заглавието на новия й проект, който красавицата на Ара Мюзик подготвя усилено и обещава на феновете си да им го поднесе съвсем скоро, пишат от компанията.

„Повечето хора вече мислят за почивки, а аз работя сериозно - записах две песни, заснех клип… Реших сега да пусна „Не приемам”, защото като мелодия ми се струва по-подходяща за горещите купони, които предстоят. Макар че с текста така режа гаджето ми, че свят да му се завие…”, разказва разпалено певицата.

Освен в музикално отношение, Дебора не изоставя и ангажиментите си в предаването „Сблъсък” по ТВ 7. На малкия екран тя вече се чувства като у дома си и не спестява емоции и чувства. В последния брой видинската Моника Белучи не можа да скрие сълзите си, тъй като спорът на ринга събуди у нея спомена за лична драма, която явно още не е преживяла изцяло, съобщават от Ара Мюзик.
На линия съм за един човек и чакам нещо мъничко от теб.
Изображение Изображение

Потребителски аватар
musics
Respect
Respect

Мнение от musics » 05 юли 2013 13:24

Дебора представя „street” фолк

Кадри от клипа към "Не приемам" на Дебора

Новото видео на Дебора към песента „Не приемам”, което вчера бе промотирано, представя изпълнителката на Ара Мюзик в съвсем различен стил от този, в който сме свикнали да я виждаме. Тя самата му е дала интересното название “street” фолк. То е съчетание от попфолк ритмите на парчето, което е лятно и много динамично и модерната street визия на клипа, която не отстъпва по нищо на западните стандарти.

Лентата бяга от клишетата на жанра и сезона (заведения, плажове, яхти, лъскави дрехи, марков алкохол) и показва много млади хора на открито, които се забавляват като играят баскетбол и карат скейтбордове, облечени в типичните за улицата сетове – удобни и спортни, но в същото време много секси.

В тази среда и това настроение не е чудно, че лирическата героиня с лекота заявява на своята половинка: “да изгубя не приемам, или тръгваш, или си до мене...”. Много хъс има в този проект, зареден със симпатичната дързост на младостта.

Стайлингът на видеото е дело на Вили Енчева, с която певицата работи за първи път, но е изключително доволна от резултата. Авторите на песента – композиторът Боби Павлов и текстописецът Йордан Ботев, също сега дебютират в репертоара й. “Само режисьорът Йордан Петков е изпитан, той винаги ми е правил хубави неща, но мисля, че този път надмина себе си”, коментира Дебора.
Изображение Изображение

Потребителски аватар
musics
Respect
Respect

Мнение от musics » 09 юли 2013 16:02

Дебора: Залагам много на новата ми песен

Дебора презентира новия си проект "Не приемам" преди няколко дни. Феновете видяха изпълнителката на Ара Мюзик в съвсем различен стил от този, в който се изявяваше досега.

Лентата бяга от клишетата на жанра, а певицата определя видеото като "street" фолк и се надява да достигне до голям кръг почитатели.

"Много хубаво се получи клипът. Такъв не съм правила, супер летен е и мисля, че на всички ще им хареса. Дано и песента да им хареса. Аз залагам доста на тази песен, защото ми е навътре и текстът много ми харесва. Песента е адресирана към няколко човека от мъжки род" - споделя Дебора.
Изображение Изображение

Потребителски аватар
GaLiioo
Регистриран: 07 авг 2012 11:43
Любима певица: АНДРЕА, АЛИСИЯ и ПРЕСЛАВА
Любим певец: SHAWN MENDES, FETTY WAP

Мнение от GaLiioo » 23 юли 2013 11:39

Дебора ще става актриса

Дебора, която отскоро е част от популярното токшоу на ТВ 7 „Сблъсък” и се изявява като асистентка на водещите Иван и Андрей, е решила да се пробва и като актриса. Изпълнителката на Ара Мюзик разкри намерението си да изучава актьорско майсторство.

"Сега ще записвам Актьорско майсторство. Решила съм да се занимавам и с това, а и все пак ние снимаме кипове и горе-долу пак трябва да влагаш някакви актьорски качества в целия клип. Ще ми бъде от полза и за клиповете" - обясни певицата пред Фен ТВ.

Това лято Дебора ще съчетава участията си по клубовете с почивка на морето. "Все пак е лято - време за летни емоции, страсти, плажове" - казва тя.
  • Или си играч, или си наигран

Изображение

Потребителски аватар
musics
Respect
Respect

Мнение от musics » 28 юли 2013 11:57

Дебора обвини Емануела, че я копира

Бдителни фенове в интернет тези дни направиха колаж от снимки на Дебора и Емануела, на които двете са с еднакви визии. Оказа се, че Емануела в новия си клип е с подобен стайлинг, какъвто преди няколко години показа и Дебора.

"Толкова ли се изчерпаха звездите, че започнаха да взимат идеи от по-начинаещите????? И после нека пак разправя наляво и надясно, че аз я копирам...да бе дааа!!!:D" - тутакси отбеляза Дебора.
Изображение Изображение

Потребителски аватар
galena_fen
Регистриран: 12 май 2013 11:01
Любима певица: Кристиана
Компания: Hit Mix Music

Мнение от galena_fen » 06 мар 2014 15:57

Дебора помага на семейство с 13 деца

Дебора се оказа и изключително състрадателна. Преди седмица, докато пиела сутрешното си кафе, разгръщайки вестник, тя прочела за семейство Палови от старозагорското градче Гурково, което има 13 деца, всяко от които живее с по 1,70лв. на ден.
Тази история толкова трогнала изпълнителката от каталога на „Ара мюзик”, че тя веднага намерила начин да се свърже с майката Цанка, за да разбере от какво имат нужда и с какво може да им помогне.
Жената чистосърдечно признала, че са получили много дрехи от други състрадателни българи, но се нуждаят от храна, пари, за да си плащат сметките, защото често осъмват без ток и малко съдействие около приготовленията за абитуриентския бал на най-голямата им дъщеря Елена.
Два телефонни разговора и няколко дни по-късно Дебора вече пътувала към Гурково с кола, пълна с хранителни продукти от първа необходимост и лакомства за малчуганите. Като пристигнала и ги видяла, направо се влюбила в децата. Те в нея – също. А с Елена станали приятелки.
Певицата взела абитуриентката и двете отишли до Стара Загора, за да й изберат тоалет за голямата вечер. Платила й и куверта, а специално от София изпълнителката на „По същество” носела комплект от колие и обеци с истински перли, за да се почувства момичето, може би за първи път в живота си, като принцеса.
„Прекарах целия ден със семейство Палови. Изключителни хора са, скромни и добри. Няма да спра да им помагам. Обещах им, че скоро пак ще се видим.”, сподели Дебора след завръщането си от Гурково.
Изображение
:dance: "..си шейх, ти си шейх. Си шейх, ти си шейх.." :dance:

Отговори

Върни се в “Дебора”