Новини

Отговори
Потребителски аватар
.:Maria:.
Регистриран: 01 окт 2010 17:21
Любима певица: Десислава
Любим певец: Фики
Компания: Пайнер
Контакти:

Новини

Мнение от .:Maria:. » 28 дек 2011 12:42

В тази тема ще слагаме всички актуални новини за изпълнителката.
Изображение

Потребителски аватар
toty93
Respect
Respect
Регистриран: 13 яну 2012 14:30
Любима певица: ГЕРГАНА
Компания: ПАЙНЕР
Подпис от: Dark Horse
Контакти:

Re: Новини

Мнение от toty93 » 19 мар 2012 15:47

БУРГАСКИ ПОЛИЦАИ КУПОНЯСВАХА С ЕМАНУЕЛА, АНГЕЛ И ВИКТОРИЯ В БУРГАС

Ангел беше засечен в клуб в Бургас да пее „на уше” на непозната русокоса красавица, което веднага накара феновете в заведението да се зачудят дали певецът не се е „уредил” с ново любовно завоевание.

Оказа се, че не – дамата е просто негова вярна почитателка, която празнуваше своя рожден ден, съвпадащ с клубното турне на „Ара мюзик” по случай 15-годишния юбилей на музикалната компания. За да я зарадва, той лично я поздрави с едни от най-големите си хитове, като не пропусна да й изпее и „Happy Birthday”.

От сцената Ангел се пошегува, че освен момичета, привлича като магнит и полицаи. И разказа, че след последната случка, когато органите на реда в Мадрид го помислили за бездомник, едва стъпил на българска земя и пътувайки за участието в Бургас, той отново бил спрян от местен катаджия. Оказало се, че внезапната проверка е с цел раздаване на автографи.

За да се реваншира за създаденото неудобство, фенът от МВР беше организирал агитка от десетина свои колеги, които нямаха търпение да разкършат тела под звуците на попфолк ритмите.

Полицаите бяха изключително развълнувани и от срещата си с топ изпълнителката на „Ара мюзик” – Емануела, както и с русото изкушение Виктория. Заложили на предизвикателни тоалети в бяло и синьо-зелено, двете фурии разтуптяха още куп сърца в морския град. Купонът продължи до ранни зори с много бисове на „Пак скандал” и „Шоколадова терапия”.
До смърт да ме раняват и без дъх да ме оставят.
Изображение
Във последния миг живот, "Обичам те!" ще кажа.

Потребителски аватар
.:Maria:.
Регистриран: 01 окт 2010 17:21
Любима певица: Десислава
Любим певец: Фики
Компания: Пайнер
Контакти:

Мнение от .:Maria:. » 01 ное 2012 15:57

Виктория с TV версия на "Има ли Господ" и клип на ново парче
Изображение

Виктория подготвя нова песен, която ще представи с видеоклип към края на годината, разкри тя пред Signal.bg.

"Предстои да заснема клип на песента. За момента няма да издавам авторите, ще бъдат изненада. За композитора мога да кажа, че за първи път работя с него. Текстът е на Лора Димитрова. Надявам се до месец да съм заснела клип и да сме го пуснали. За това първо ще представя TV версията на "Тест за любов", за да мога спокойно да се подготвя за клипа. Искам да стане нещо много хубаво" - разказа певицата.

Сред най-новите попълнения в репертоара на Виктория е и фолклорният хит "Има ли Господ", чиято премиера също ще се състои до дни.

"Съвсем скоро, може би до седмица-две ще излезе и една TV версия на "Има ли Господ". Аз бях казала при вас за тази песен. Забавихме я малко, защото фолклорни песни не се пускат толкова често. Много се надявам тази песен да се хареса в мое изпълнение" - обясни изпълнителката на Ара Мюзик.
Изображение

veli1199
Регистриран: 06 ное 2010 09:40

Мнение от veli1199 » 03 фев 2013 16:46

Виктория: Големите имена заливат с продукция и другите остават незабелязани

Виктория е от сравнително новата вълна фолк изпълнители. Тя стартира под логото на Ара Мюзик през 2009-та, а три години по-късно открито споделя, че все още търси силния хит, който ще й помогне да се утвърди в силно конкурентния бранш.

В интервю за "Открит микрофон" на Signal.bg певицата признава, че най-голямата трудност пред новите изпълнители е да се включат в темпото на издаване на нови сингли, което е наложено от фолк звездите.

"Ние добре осъзнаваме, че като се натисне газта и се стъпи на педала, не трябва да се изпуска, както се казва. Но има и нещо друго, големите имена прекалено много заливат пазара с продукция. Не е нормално всеки месец да пускаш песен, това според мен го няма абсолютно никъде. И тук малко контрол трябва да направят и продуцентите, защото това е добре и е ок за някои изпълнители - по-утвърдените, по-наложените, но по този начин се вдига много нивото и тези, които сега прохождат или са на по две-три години, те нямат достатъчно средства, за да се справят. И в един момент пускаш някаква песен и някакъв клип, но големите имена като заливат, заливат и запиват твоето присъствие остава незабелязано" - казва Виктория.

Изпълнителката на "Шоколадова терапия" обяснява, че именно заради наложеното вече темпо на работа в този жанр не бива да се правят големи паузи между парчетата, които се пускат.

"Понякога ТВ версиите, които се правят, са едно спасение на нещата в даден момент, когато не може да се снима клип по някакви причини - организационни и финансови. Така аз направих в края на миналата година с песента "Тест за любов". Още тогава аз казах, че имам друг сингъл, на който ще снимам видеоклип, но понеже не успяхме да се организираме да го снимаме в края на миналата година, решихме да заснемем телевизионна версия на тази песен" - разказва тя.

Потребителски аватар
GaLiioo
Регистриран: 07 авг 2012 11:43
Любима певица: АНДРЕА, АЛИСИЯ и ПРЕСЛАВА
Любим певец: SHAWN MENDES, FETTY WAP

Мнение от GaLiioo » 03 юни 2013 09:22

Курс по актьорско майсторство събра Виктория и новия й партньор

Изображение

Фатален мъж се появи в живота на Виктория. Казва се Стефан Роглев и е част от мъжката еротична формация “Максимус”.

Съдбата среща красавеца и певицата от каталога на Ара Мюзик на курс по актьорско майсторство, който и двамата посещават. Засега любовна история в реалния живот няма, но двамата използват много умело външния си вид и наученото по време на курса в новия видеоклип на певицата към песента “Мъжко момиче”, който бе презентиран преди няколко дни. В минифилмчето Стефан влиза в ролята на неверен мъж, а Виктория – на фатална отмъстителка.

„Мъжко момиче” е създадена по музика на Мартин Биолчев и текст на Лора Димитрова и е продължение на „Първа бройка”.

„И двете песни представят реални ситуации, в които жените попадат всеки ден. Но доста от тях търпят да бъдат унижавани и не събират смелост да постъпят остро, но достойно. Затова смятам, че „Мъжко момиче” дори ще надмине успеха на „Първа бройка” - коментира изпълнителката.
  • Или си играч, или си наигран

Изображение

Потребителски аватар
GaLiioo
Регистриран: 07 авг 2012 11:43
Любима певица: АНДРЕА, АЛИСИЯ и ПРЕСЛАВА
Любим певец: SHAWN MENDES, FETTY WAP

Мнение от GaLiioo » 05 авг 2013 10:41

Виктория подготвя балада за рождения си ден

Виктория е решила след летния сезон да подари на себе и на ценителите на по-романтичните песни парче, което да бъде в тази музикална стилистика, разкри тя пред камерата на Signal.bg. Още в началото на септември новият музикален проект трябва да бъде готов.

"С течение на времето намирам нишата, в която трябва да правя моите песни. Наистина много, много искам да направя една хубава балада и ще обсъдя това с моите продуценти. Сигурна съм, че има живот в тези песни и хората имат нужда от тях" - каза тя.

Изпълнителката на Ара Мюзик се надява точно баладата да бъде следващият й музикален проект, който ще бъде по-специален и за самата нея. "Есента правя 25 години и искам наистина да си направя един хубав подарък - песен, която най-вероятно ще е балада" - сподели тя.

Очаква се лиричното парче на Виктория да бъде факт на 3 септември, когато е рожденият й ден. За музиката тя възнамерява отново да се довери на Мартин Биолчев. "Той има страхотни балади и страхотни песни е правил за Глория, за Азис. Песни, които аз много харесвам и са останали във времето. Затова мисля отново да заложа на него и съответно на Лора Димитрова" - обясни певицата.

Изпълнителката на "Мъжко момиче" заяви недвусмислено, че песните, към които има афинитет, не са масово харесваните и най-комерсиалните парчета, а тези със смислени текстове и по-дълбоки послания.

"Това ми се пее и не крия, че това ми създава конфликт и с моя продуцент, защото той иска ние да имаме участия, да правим това, което е комерсиално. Но просто моята същност не е такава и аз не мога да избягам от себе си и да се кача на масата да играя кючеци. Не, че това е лошо, има изпълнители, които го правят прекрасно. Изпълнителите, които аз харесвам обаче, са коренно различни и съответно аз самата се стремя към такива песни и такъв стил" - откровена е Виктория.
  • Или си играч, или си наигран

Изображение

Отговори

Върни се в “Виктория”